Разговор...

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Седим ја пре неки дан у кафићу с девојком коју сам упознао преко друга и причамо ми тако о свему и свачему.
Тачније, она прича, а ја углавном слушам (Они који ме знају, разумеће колико ми је то било тешко. Шта све човек мора да истрпи..).
Видим ја, гледа ми она усне и помислим како ми "говором тела" несвесно поручује да жели да ме пољуби...
Међутим, ја сам био резервисан и нисам ништа урадио...
У једном тренутку она почиње да плаче и пита ме да ли ми се свиђа.
Ја јој рекох да ми се свиђа.
Она ме упита зашто је не пољубим.
Ја јој рекох да сам ја ипак скоро фин мушарац...
Она ми рече да заје.бем финоћу и пољуби ме...
Ја се уплаших и пољубац није личи ни нашта...
Касније је мом другу рекла да сам шоња.

Да ли сам погрешио што сам био фин?
Зашто су девојке данас тако непредвидљиве?
Шта бисте ви урадили на мом месту?
 
Poslednja izmena:
Седим ја пре неки дан у кафићу с девојком коју сам упознао преко друга и причамо ми тако о свему и свачему.
Тачније, она прича, а ја углавном слушам (Они који ме знају, разумеће колико ми је то било тешко. Шта све човек мора да истрпи..).
Видим ја, гледа ми она усне и помислим како ми "говором тела" несвесно поручује да жели да ме пољуби...
Међутим, ја сам био резервисан и нисам ништа урадио...
У једном тренутку она почиње да плаче и пита ме да ли ми се свиђа.
Ја јој рекох да ми се свиђа.
Она ме упита зашто је не пољубим.
Ја јој рекох да сам ја ипак скоро фин мушарац...
Она ми рече да заје.бем финоћу и пољуби ме...
Ја се уплаших и пољубац није личи ни нашта...
Касније је мом другу рекла да сам шоња.

Да ли сам погрешио што сам био фин?
Зашто су девојке данас тако непредвидљиве?
Шта бисте ви урадили на мом месту?

opet problemi diki? :(
 
tanka je linija :

Ne znam sta da radim. Cak i ja koja, uvek znam sta hocu, koja pomazem svim ljudima sveta u ljubavi, dosal sam u situaciju da ne znam sta da radim. Kao sto znate, ja imam decka i njemu sam 100 % verna. I on je meni. Medjutim, vec duze vremena mi se svidja jedan decko, o tome sam vec pisala u temi o nasilju u porodici. Potrazite, cisto da se podsetite, ne mogu sada da izlazim da vam nalazim link. Jako sam zaljubljena u njega i ne znam sta da radim. Danas sam isla u onaj kiosk gde se salju pisma. U postu, evo, kaze mi Mama. Moja kucna pomocnica opet nesto izmislja, pa moram da se zlopatim po ovom promenljivom vremenu i da stojim u redu sa svim onim ljudima. Ipak, dok sam stajala, osetila sam da je on iza mene. Ne znam kako, ali sam ga osetila i jako sam se uzbudila. Tu oko mene se motalo neko dete. Mislila sam da je njegovo, pa sam bila ljubazna prema njemu, ali se nisam okretala da bih ga videla. Osetila sam jako kucanje u grudima i sva sam se uzbudila. Pomalo sam se i najezila. Kada mi je ona teta za salterom vratila kusur, zahvalila sam se i okrenula i videla da je to zaista on. Rekao mi je:":Gde si, Pevacice?", a ja sam samo rekla zdravo i nastavila dalje. Plasila sam se da ne dodjem u iskusenje da ga napadnem i poljubim i onda ce ispasti skandal u komsiluku, posto me svi non - stop spijuniraju. Nama zvezdama nedaju da disemo.
Vratila sam se kuci i odlucila da vam ispricam sta mi se dogodilo i da vas pitam sta da radim. Da li da pocnem da mu se nabacujem? Mislite li da je to ljubav?
 
Na taj nacin kako si ti opisao verovatno je ta mislila nesto na brzaka bez nekog ozbiljnijeg poznanstva a posto si ti bio u tom pogledu rezervisan .....ocenila te kao sonju , verovatna neka laka riba

Могуће је да си у праву.
Зар смо дотле дошли да је нама мушкарцима стало до разговора и свега, а женама само до тога да нас себично једнократно употребе?
 
Vecini ljudi je potrebna kvalitetna veza a ne odnos u kome se covek svodi na cist objekt ili materijalne ili seksualne zainteresovanosti , medjutim danas su takva vremena da su ljudi poremecene svesti , jednostavno sve je to plod haosa koji prozivljava ova zemlja u protekle dve decenije
 
covek kao proizvod svoga vremena,geografkog polozaja...trazi sebe u nepripadanju...ili si daje izgovor :confused:

ovo sad htedoh da potegnem

cekjte malo zasto svi vicu da sve oko njih ne valja i da drugi ne valjju...pa potrudite se malo i sami...podjite od sebe...vi cinite tu gomilu ljudi ...niste izvan nje

jeste politicka i ekonomska situacija u zemlji je kriva sto vi niste smuvali neku zensku:roll:...pa da je tako kako kazete svi bi setali sami...kad gle cuda mnogi setaju zagrljeni....

ogledalce ogledalce

jaka stvar propalo vam jedno muvanje...i sad zbog toga ceo narod je ogranicen, ekonomski unisten i emotivno zatucan :roll:
 
ovo sad htedoh da potegnem

cekjte malo zasto svi vicu da sve oko njih ne valja i da drugi ne valjju...pa potrudite se malo i sami...podjite od sebe...vi cinite tu gomilu ljudi ...niste izvan nje

jeste politicka i ekonomska situacija u zemlji je kriva sto vi niste smuvali neku zensku:roll:...pa da je tako kako kazete svi bi setali sami...kad gle cuda mnogi setaju zagrljeni....

ogledalce ogledalce

jaka stvar propalo vam jedno muvanje...i sad zbog toga ceo narod je ogranicen, ekonomski unisten i emotivno zatucan :roll:

coek za drugima vidi dlaku a za sobom ne vidi gredu...al to nije tema...a tema je...sta bese...a da...coek se uplasio jake navalente "zene" koja "zna sta hoce" :lol:
 
Седим ја пре неки дан у кафићу с девојком коју сам упознао преко друга и причамо ми тако о свему и свачему.
Тачније, она прича, а ја углавном слушам (Они који ме знају, разумеће колико ми је то било тешко. Шта све човек мора да истрпи..).
Видим ја, гледа ми она усне и помислим како ми "говором тела" несвесно поручује да жели да ме пољуби...
Међутим, ја сам био резервисан и нисам ништа урадио...
У једном тренутку она почиње да плаче и пита ме да ли ми се свиђа.
Ја јој рекох да ми се свиђа.
Она ме упита зашто је не пољубим.
Ја јој рекох да сам ја ипак скоро фин мушарац...
Она ми рече да заје.бем финоћу и пољуби ме...
Ја се уплаших и пољубац није личи ни нашта...
Касније је мом другу рекла да сам шоња.

Да ли сам погрешио што сам био фин?
Зашто су девојке данас тако непредвидљиве?
Шта бисте ви урадили на мом месту?

Ljubio me jedan Englez
ljubio me jedan Spanac
ali niko ko Bosanac :rumenko:
 
ovo sad htedoh da potegnem

cekjte malo zasto svi vicu da sve oko njih ne valja i da drugi ne valjju...pa potrudite se malo i sami...podjite od sebe...vi cinite tu gomilu ljudi ...niste izvan nje

jeste politicka i ekonomska situacija u zemlji je kriva sto vi niste smuvali neku zensku:roll:...pa da je tako kako kazete svi bi setali sami...kad gle cuda mnogi setaju zagrljeni....

ogledalce ogledalce

jaka stvar propalo vam jedno muvanje...i sad zbog toga ceo narod je ogranicen, ekonomski unisten i emotivno zatucan :roll:

Cinjenica je da danas imamo poremecene vrednosti u drustvu i to ne kazem ja vec svi relevatni sociolozi , malo je ljudi koji su ostali normalni vecina i ne gleda emocije , ipak je ovo razorena zemlja bez perspektive, iz koje svake godine 7 000 uglavnom mladih ode pa zasto sve ankete pokazuju , drugo nije ovo Svajcarska to svako zna i nikada nece biti a koliko su medjuljudski odnosi poremedjeni mislim da je besmisleno i pricati , naravno opet da se sve moze relativizovati i reci ma ima dobrih primera , sve je cool , nije bas tako....itd
 
Poslednja izmena:

Back
Top