Laka na suzi?

imam period kada placem konstantno, za svaku sitnicu, jednom dnevno minimum, ali mi se desi da mesecima ne mogu da zaplacem ma koliko mi bilo tesko...
i tako u krug godinama: )
 
Ne baš.. mada mogu da me rasplaču vesti, tužne priče, neke pesme.
Ne mogu da plačem pred publikom.. jedino ispred članova porodice i najbližih prijatelja..
A što se tiče plakanja kao tajnog oružja, definitvno to nikad nisam radila jer plakanje je intimna stvar, bar za mene.
Mada, znam cure koje su svaki put kad bi ih profesor prozvao, puštale suze ispred table (npr. pokaži mi na karti Balkansko poluostrvo - buuu, reka suza; uradi zadatak - suza suzu stiže itd)
 
Bas jako retko zaplacem, skoro nikad... A i kada se to desi, znaju samo moja cetiri zida.. Ne volim da dajem do znanja da sam nekad slaba... A kao tajno oruzije...hmmm :think: ne secam se mozda kao klinka...
 
Da, dovoljan je tuzan film ili "teska" muzika pa da zaplacem ali samo pred ljudima koji su mi bliski i koji me poznaju. Nikada jos nisam zaplakala van, pred nepoznatim ili pred mnostvom, bilo da je sahrana ili neki dogadjaj u kom stradaju dragi ljudi. Ne volim da me bilo ko vidi slabu, lose se osecam tada.
 
:sad2: Šta znam, nisam baš laka na suzama i ne volim da plačem pred drugima. Zaplačem na film ili neku vest samo ako me ona podseti na neku realnu situaciju. Plačem kad sam nemoćna, kad mi je situacija nepodnošljiva, a ne mogu da nađem rešenje. Ne umem ni da plačem po porudžbini, da bi nešto dobila, a i glupo je, ako ne možemo da se dogovorimo, bzvz je da tad nešto ućarim suzama, tipa daj šta daš.
 
Uh,vrlo cesto placem,skoro svaki dan...To mi dodje kao izduvni ventil,jer sam nenormalno emotivna.:roll:

I skoro ni pred kim ne mogu da placem......jedino pred deckom....To mi je ,osim seksa,pravi pokazatelj stepena bliskosti sa nekim.
 

Back
Top