Kako napisati ideju za film manje od 1. strane???

Hocu da se prijavim na neki konkurs i treba im moja ideja za film ne manja od 1 stranice?jel treba samo da napisem opis i radnju filma ili...
hvala!

evo ti ideja ... film nek se zove IZA NISHANA ... a nek govori o ubojstvu odredjenog politichara koje pokushavao da napravi dilove sa kvazi kriminalcima u drzavnim strukturama pa posle hteo da ih ispali za dil pa ga ovi roknuli ... znash ono poruka celog filma ko diluje sa krimosima je krimos i tako umire...

naravno film ima sasvim sluchajno veze sa ubitstvom jednog politichara sumljivog karaktera sa ovih prostora... :")

pazi .. uz sve ono krupne planove ...ritam disanja snajperiste, misli koje mu prolaze kroz glavu, pa ono kamera na prst obaracha, puska, .. opaljenje, metak kako leti .. pa snimak sistema pozajmice barutnih gasova ... kako gura cilindar nazad, kako vodjica uzima novi metak .. ubacuje u cev .. ono oliver stone i tarantino meshavina ...
mozesh i da nazovesh film PLEN, PRKRSHEN DOGOVOR, IZDAJNIK .. itd... :)
elem.. 1% uplatitjem meni na ime ideje ... i uredu je :)
 
pa kad bi napisao recimo ... djindjic ( navodi se samo radi primera a ne zbog realne slichnosti sa stvarnim dogadjajima, znate ono .. pokushao se dogovori sa legijom pa da ga izradi pa posle je ''gospodin legija'' ga odradio sa ekipom ... elem... sve bilo na sudjenju .. likovi su chak i osudjeni ... ) ...
kad bi ja to na pisao na ovoj sekciji to bi bilo pisanje oko politike .. aj to netju napisati i netju napisati da je djindjic bio kriminalac ... :) ne ne ne ... ali bi bio dobar scenario za film :)
 

Back
Top