Sta da radim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Ne znam sta da radim. Cak i ja koja, uvek znam sta hocu, koja pomazem svim ljudima sveta u ljubavi, dosal sam u situaciju da ne znam sta da radim. Kao sto znate, ja imam decka i njemu sam 100 % verna. I on je meni. Medjutim, vec duze vremena mi se svidja jedan decko, o tome sam vec pisala u temi o nasilju u porodici. Potrazite, cisto da se podsetite, ne mogu sada da izlazim da vam nalazim link. Jako sam zaljubljena u njega i ne znam sta da radim. Danas sam isla u onaj kiosk gde se salju pisma. U postu, evo, kaze mi Mama. Moja kucna pomocnica opet nesto izmislja, pa moram da se zlopatim po ovom promenljivom vremenu i da stojim u redu sa svim onim ljudima. Ipak, dok sam stajala, osetila sam da je on iza mene. Ne znam kako, ali sam ga osetila i jako sam se uzbudila. Tu oko mene se motalo neko dete. Mislila sam da je njegovo, pa sam bila ljubazna prema njemu, ali se nisam okretala da bih ga videla. Osetila sam jako kucanje u grudima i sva sam se uzbudila. Pomalo sam se i najezila. Kada mi je ona teta za salterom vratila kusur, zahvalila sam se i okrenula i videla da je to zaista on. Rekao mi je:":Gde si, Pevacice?", a ja sam samo rekla zdravo i nastavila dalje. Plasila sam se da ne dodjem u iskusenje da ga napadnem i poljubim i onda ce ispasti skandal u komsiluku, posto me svi non - stop spijuniraju. Nama zvezdama nedaju da disemo.
Vratila sam se kuci i odlucila da vam ispricam sta mi se dogodilo i da vas pitam sta da radim. Da li da pocnem da mu se nabacujem? Mislite li da je to ljubav?
 
A, jesi li nekad razmisljala o tome da se i ti njemu svidjas... I da on namerno zeni dozvoljava da ga maltretira, samo da bi ti imala sazaljenja prema njemu... Ja mislim da je on jako prepredena osoba...
 
ja bih se vise bazirao na tvojoj cvrstoj i neoduzetoj nevinosti
mislim da svi tvoji problemi proisticu iz krajnje stegnutosti i zacementiranosti vagine uterus
umes da volis ali ne dajes opciju uranjanja penisa u sebe
neodlucna si i skaces sa goreg na gore
a sta treba da radis?
treba da se jebesh ili prostije receno : Kechap na suvu picu metni, lakse se guta
 
Ne, nisam umislila. Ipak, ja sam malo stidljiva, tako da ne mogu tako otvoreno da se nabacujem ozenjenom coveku. Malo me koci moj princip svetosti braka.

Sad ga pretera... "svetost braka"... Jesi li ti ikada bila sa nekim ko nije ozenjen??? Tebe kao da mrzi da radjas, pa trazis nekog kod koga je sve na gotovo... Samo dodjes i kazes, drago mi je sine, ja sam ti mama...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top