sportska astrologija
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: sportska astrologija

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano sportska astrologija

Veceras se igra finale lige sampiona, utakmica pocinje u 20:45, igra se u Rimu, Mancester je blagi favorit, sto bi mu po Frolijevom sistemu dalo Asc i vladara Asc Jupiter.

Situacija je mnogo povoljnija za Barselonu u tom slucaju. Mesec pravi sekstil sa Merkurom vladarom Desc i antiscija Meseca pada skoro na sami Desc, ovo su snazni pokazatelji u korist Barselone. Mesec pravi i opoziciju sa Fortunom, jos jedan pokazatelj da Barselona ima prednost.

U ovoj karti Jupiter je u egzaktnoj konjukciji sa Neptunom, Froli je neodredjen po ovom pitanju, ali moguce je da ce izazvati neku konfuziju u redovima Mancestera.

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: sportska astrologija

Woooow koja tema,jako zanimljivo,o ovome jos nisam razmisljao na taj nacin....samo zasto na tradicionalna astrologija?

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bavim se tradicionalnom astrologijom i analiza je data iz tog ugla, zato sam je stavio na TA.

I meni je tema veoma zanimljiva, ali je tesko pogoditi pobednika, do sad sam imao samo polovican uspeh.

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Mancester ima da pobedi. Volim te Mancester. Ali nema shanse protiv Arsenala realno. Barselona...samo se smeshkam. realno.

Imash li karte Bayerna i Stutgarta Covece kako dobre utakmice.

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ipak pobedi Barsa 2:0

Mislis na karte osnivanja klubova? Njih nemam, radim sa kartama pocetka meca.

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

ae sad... i ti i Barsa...

Ne znam, nisam zadovoljan utakmicom, nije mi se svidjala ona formacija, koristili su istu kod Arsenala. A onaj Gigs, mi nije neshto...

Sutra je nemacka protiv Kine.

ao..pih...

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Prvo poluvreme sam pratio, drugo je vec bilo dosadno, trudio se Mancester, ali sve je bilo jalovo. Gigs je na zalasku karijere, ali u svoje vreme je bio fantastican igrac, voleo sam da ga gledam.

Sistem koji koristim je ogranicen,relativno je pouzdan za finalne utakmice, ali za ostale nije.
    Mozemo da probamo, ali nisam imao neke posebne rezultate.

Mec pocinje u 20:00 ( u 14:00 po nasem vremenu) u Sangaju, Nemacka je izraziti favorit. U karti nema velih desavanja, Mesec pravi kvadrat sa Merkurom, vladarom 7, i a nesto kasnije i trigon sa Venerom, vladarom 10. Nemacka bi trebala da pobedi, mozda Kina da go pred kraj meca?

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Nemacka, totalno. Ima da ih smrvi. Realno. Pogledaj sta je do sada sve uradila.

Cak i kineski trener kaze, da nisu spremni za ovaj mec i da ce na kraju samo neshto da nauce.

Tako da Nemacka sigurno dobija.

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sad sam proverio rezultat, ipak je Nemacka igrala nereseno 1:1.

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

bezveze.

Jel gledash danas Milan: Atlanta, a onda Juventus: Lazio.

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne znam, ako stignem.

Metod koji koristim ne moze da se primeni na ligaske utakmice. Sve pocinju u isto vreme i karte pocetka meca su skoro identicne, tako da se nista korisno ne moze izvuci iz njih

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

U subotu 6. juna od oko 15:00 igra se zensko finale Roland Garrosa izmedju prvog nosioca Dinare Safine i 7 nosioca Svetalne Kuznjecove. Dinara je favorit, pa joj pripada Asc i njegov vladar Venera, dok Svetalni pripada Desc i njegov vladar Mars.

Tenis je nezgodan za ovu vrstu predikcija, jer iako je mec zakazan za 15:00, obicno pocinje kasnije , zbog toga sam uradio dve karte, jednu sa pocetkom u 15:00 i drugu sa pocetkom u 15:20, donjom granicom za pocetak meca. U prvoj karti Pluton je na IC, sto nije dobro za Kuznjecovu, a u drugoj je antiscija forutne vrlo blizu Asc, sto je veoma dobro za favorita.
    Tako da verujem da ce Dinara Safina pobediti u finalu.

Aktivan član UltimaN (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Pre neki dan sam izradio kartu na ovaj fazon za meč Jelene Janković i Sorane Cirstee. Asc je bio u Škorpiji, pošto je JJ važila za favorita, njoj znači pripada Mars, a Cirstei Venera. Venera u Ovnu, u izgonu, Mars tek što je zašao u Bika, u izgonu... Obe planete u izgonu, s tim što je Venera u startu oštećenija, međutim što meč duže traje, Marsu se smanjuje šansa za pobedu, jer on sve dublje zalazi u Bika dok Venera izlazi iz Ovna... JJ je prvi set dobila, međutim drugi gubi 6:0. U trećem je vođena koliko-toliko ravnopravna borba, ali je JJ ipak izgubila taj meč... Iako su obe planete bile u izgonu, Mars u Biku nema tu eksplozivnost kao Venera u Ovnu... Uzgred da napomenem da je Venera imala dostojanstvo lica što je opet bilo dovoljno da jedva pobedi...

U slučaju Safine, ona kao Venera je tek ušla u Bika, ima dostojanstvo vladarstva, dnevnog tripliciteta i termina. Rekao bih da je ovde Safina u ogromnoj prednosti. Možda će Safina imati malo slabiji start, ali očekujem njenu pobedu u 2 seta...

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Postoji vise nacina da se tumace ovakve karte, ja pratim Frolijev metod. On ne koristi osnovna dostojanstva, samo polozaje planeta, uglove, fortunu, njihove antiscije i Mesec.

Metod se pokazao malo bolji kad su u pitanju finala, ali u ostalim turnirskim mecevima nisam dobijao dosledne rezultate. Nadam se da si ti imao bolje rezultate.

Aktivan član UltimaN (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ma ja sam ovo video od tebe pa rekoh da isprobam da vidim da li radi.

Inače pošto se bavim prognostičkom astrologijom gde su osnovna dostojanstva i te kako bitna, nije mi logično da ovde nemaju nikakvu ulogu, al valjda je gosn Froli to zaključio na osnovu nečega... Na kraju krajeva, vićedemo kako će proći to finale

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kad su u pitanju takmicenja, Froli zapostavlja osnovna dojstojanstva i veci znacaj daje slucajnim. Glavni problem po njemu su spore planete Jupiter i Saturn, jer kad one udju u pad , one tu ostanu jednu godinu, odnosno dve i po godine u proseku. Po njemu to je previse sporo i onda bi favoriti uvek gubili kad bi Asc pao u znak kojim vladaju ove planete, sto se ne desava, tako da on tu opciju odbacuje.

Ovde smo prognozirali isto , moracemo da sacekamo neku drugu kartu

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Dinara je ipak izgubila u finalu, bila je isuvise nervozna i nije prikazala svoju najbolju igru.

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sutra se igra musko finale Roland Garrosa, Robin Soderling protiv Rogera Federera, iako je Federer drugi nosilac, na kladionicama Soderling je ubedljivi favorit.
    Mec pocinje oko 15:00 (verovatno oko 15:15).
    U karti nema nicega zanimljivog, jedini pokazaljtelj koji se javlja je kvadrat izmedju Meseca i Saturna vladara 4. kuce, sto daje odredjenu prednost autsajderu.

Po karti deluje da ce Federer ipak pobediti?

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio *merkur* Pogledaj poruku
    Sutra se igra musko finale Roland Garrosa, Robin Soderling protiv Rogera Federera, iako je Federer drugi nosilac, na kladionicama Soderling je ubedljivi favorit.
    Mec pocinje oko 15:00 (verovatno oko 15:15).
    U karti nema nicega zanimljivog, jedini pokazaljtelj koji se javlja je kvadrat izmedju Meseca i Saturna vladara 4. kuce, sto daje odredjenu prednost autsajderu.

Po karti deluje da ce Federer ipak pobediti?
    slazem se za Federera. Mislim da mu je Saturn u 1. kuci trenutno? Iksreno, ne ocekujem nishta ispod 1. mesta od jednog Svajcarca.

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

pobedio , svaka mu cast. delovalo je vrlo expresno

6:1, 7:6 i 6:4

To je moj co'ek

Primećen član bvssv (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio BernardBlack Pogledaj poruku
    pobedio , svaka mu cast. delovalo je vrlo expresno

6:1, 7:6 i 6:4

To je moj co'ek
    zamalo da zaplacem kad je pobedio

bas mi je drago

kako ja volim to njegovo lavovsko drzanje

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bio je ubedljiv, Soderling je poceo da igra tek u drugom setu. Sad ima osvojena sva 4 grandslema i izjednacio se sa Samprasom na ukupno 14 grandslem trofeja. Impresivno.

Saturn trenutno tranzitira Federerovu 1. kucu, ali to se jace ispoljilo prosle godine, verovatno je imao manje zdravstvene probleme. Saturn u njegovoj karti je veoma pozitivan, on je njegov vladar geniture i najzasluzniji za njegove uspehe u sportu.

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio bvssv Pogledaj poruku
    zamalo da zaplacem kad je pobedio

bas mi je drago

kako ja volim to njegovo lavovsko drzanje
    totalno, i zaista je kulturan, ne hropce kao konj, sto cesto radi Nadal, kada igra. Mislim, devica u podznaku.

Citat Original postavio *merkur* Pogledaj poruku
    Bio je ubedljiv, Soderling je poceo da igra tek u drugom setu. Sad ima osvojena sva 4 grandslema i izjednacio se sa Samprasom na ukupno 14 grandslem trofeja. Impresivno.

Saturn trenutno tranzitira Federerovu 1. kucu, ali to se jace ispoljilo prosle godine, verovatno je imao manje zdravstvene probleme. Saturn u njegovoj karti je veoma pozitivan, on je njegov vladar geniture i najzasluzniji za njegove uspehe u sportu.
    Da Saturn je u kvadrati sa Marsom, konjukciji sa Jupiterom i u usponu je. Odlicno.

Car. Jednostavno receno. Zaista sma ponosan na Svajcarsku. Mislim da je deo moje dushe Svajcarski. Mozda sam je ja u suhtini osnovao.

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

NBA play off se priblizava kraju. Lakersi i Orlando igraju finale, do sada su odigrali dva meca u oba su pobedili Lakersi. Treca utakmica se igra sutra u 18:00 po lokalnom vremenu u Orlandu, favorit je Orlando.

Karta ima vise zanimljivih pokazatelja. Antiscija Venere koja predstavlja Lakerse nalazi se tik unutar 10. kuce sto daje veliku prednost Orlandu.
    Mesec u svome hodu pravi trigon sa Saturnom, sto daje prednost Lakersima i na kraju Mesec pravi opoziciju sa antiscijom Fortune, sto daje veliku prednost Lakersima.

Orlando ce verovatno poceti snazno i povesti, ali ce Lakersi na kraju pobediti.

Početnik
    Učlanjen
    30.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tesan rezultat od pocetka do kraja, ali je ipak Orlando pobedio.

Slične teme

1. Sportska Galaksija
    Autor Kr$t@ u forumu Fudbal
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 04.09.2010., 01:43
  2. Sportska oprema
    Autor snaja88 u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 07.04.2010., 11:53
  3. Sportska gimhazija
    Autor Sallek u forumu Škole
    Odgovora: 2