Neprihvatljivo cepanje Vojvodine

Vojvodinu treba razbiti na manje delove


  • Ukupno glasova
    59
  • Anketa je zatvorena .
JA HOCU DA BUDEM CAR i tacka!!!Ako ne mogu da budem car u ovoj carevini,napravicu svoju carevinu sa svojim podanicima i slugama,jer JA HOCU DA BUDEM CAR i tacka !!! I neki veliki carevi,a i onaj najveci car...car nad carevima,misle da ja treba da budem car i pomoci ce mi u tome,znam da cu morati da im se oduzim i da ih slusam ali nema veze ipak cu imati moje malo carstvo sa mojim podanicima i slugama i slusacu tog najveceg cara jer mala je to cena za mene i ako je velika za moje podanike i sluge,ali oni su ipak samo podanici i sluge i morace tu cenu da plate!I ne moj nekome da padne na pamet da to moje malo carstvo deli i pravi neko svoje,ne moze bas svako da bude car ali ja mogu jer JA HOCU DA BUDEM CAR i tacka !!!
 
Okruge je napravio po Vojvodini na takav način(konzab zna )moj tako reći otac
baš iz razloga da nebi se desilo ovo što ti zagovaraš da Mađari budu većina u nekom


okruzi nisu teritorija Bačke ili Srema ili Banata
Južno Bački okrug ti pokriva celu obalu Dunava i sa leve i sa desne strane do iza Karovaca
oćeš reći da su Petorovaradinska Tvrđava i Sremski Karlovci u Bačkoj?
 
Кањижа је у Банату...
Ко се бре чега одриче!?
ЈЕСИ ЛИ БРЕ ЧИТАО ТЕМУ!? ШТА ПРИЧАШ ТО БРЕ!?
Ја говорим да Војводину треба поцепати на Срем, Банат и Бачку, не одричем се ничега бре!

Теза "Бојим се за Бачку јер има велики проценат мађара" не стоји и то сам доказао.

Име моје, па да ли си ти свестан своје несвести. Кањижа никада није била у Банату. Она је одувек била и биће у Бачкој. Знаш ли да је граница између Баната и Бачке река Тиса. Дакле, Кањижа је у Бачкој, а на другој страни реке је Нови Кнежевац, који је у Банату. То што су СПС идиоти административном одлуком стрпали општине Кањижу, Сенту и Аду у Севернобанатски регион не значи да је Тиса променила ток. Дакле, имењаче, атлас у руке и мало се подучи географији. А, с обзиром да покрећеш теме о којима немаш благе везе, подучи се мало и другим стварима. :thumbdown:
 
Име моје, па да ли си ти свестан своје несвести. Кањижа никада није била у Банату. Она је одувек била и биће у Бачкој. Знаш ли да је граница између Баната и Бачке река Тиса. Дакле, Кањижа је у Бачкој, а на другој страни реке је Нови Кнежевац, који је у Банату. То што су СПС административном одлуком стрпали општине Кањижу, Сенту и Аду у Севернобанатски регион не значи да је Тиса променила ток. Дакле, имењаче, атлас у руке и мало се подучи географији. А, с обзиром да покрећеш теме о којима немаш благе везе, подучи се мало и другим стварима. :thumbdown:


Nije lepo vređati

Jer ti kako ih ti nazva idiotima su uspeli da na najmultietničkijem delu SFRJ nedođe do rata
uspeli su da nema klanja ovde uspeli su da očuvaju privredu
 
Poslednja izmena:
Nije lepo vređati

Jer ti kako ih ti nazva idiotima su uspeli da na najmultietničkijem delu SFRJ nedođe do rata
uspeli su da nema klanja ovde uspeli su da očuvaju privredu

Драги мој Пинки, није СПС спасао Војводину од грађанског рата. Напротив, захваљујући својој култури, традицији и поштовању различитости, Војводина је једина која је успела да победи националистичко лудило које је СПС на челу са својим покојним лидером успешно наметнуло несретним Србима широм бивше Југославије. Побрко си лончиђе, друже Пинки. By the way, да ли си икада видео Тита?:per:
 
Senta
Senta na mapi Srbije


Senta je gradsko naselje u opštini Senta u Severnobanatskom okrugu. Prema popisu iz 2002. bilo je 20302 stanovnika (prema popisu iz 1991. bilo je 22827 stanovnika).


Kanjiža
Iz Vikipedije, slobodne enciklopedije

Kanjiža (mađ. Magyarkanizsa) je gradsko naselje u opštini Kanjiža u Severnobanatskom okrugu. Prema popisu iz 2002. bilo je 10200 stanovnika (prema popisu iz 1991. bilo je 11541 stanovnika).


Општина Ада
Из Википедије, слободне енциклопедије Општина Ада
Опште информације


Општина Ада је једна од општина у Републици Србији. Налази се у Војводини и спада у Севернобанатски округ.

Aco,ne znam sta si hteo da kazes sa ovim podacima o broju stanovnika uporedjujuci 1991 i 2002 da li mozda to,da su ti ljudi otisli kad je dosla demokratija ili da je i u tim mestima kao i u vecem delu srpske Vojvodine i Srbije negativan prirastaj stanovnistva i da vise ljudi umire nego sto se radja,osim toga ima opstina gde je prirastaj stanovnistva povecan ako su te opstine i mesta bili dovoljno humani da prihvate Srbe proterane iz Hrvatske,Bosne i srpskog Kosova i Metohije
 
Okruge je napravio po Vojvodini na takav način(konzab zna )moj tako reći otac
baš iz razloga da nebi se desilo ovo što ti zagovaraš da Mađari budu većina u nekom


okruzi nisu teritorija Bačke ili Srema ili Banata
Južno Bački okrug ti pokriva celu obalu Dunava i sa leve i sa desne strane do iza Karovaca
oćeš reći da su Petorovaradinska Tvrđava i Sremski Karlovci u Bačkoj?

Ma ništa bre ne razumeš.
Ja zagovaram OVAKVU podelu da se PODELE Mađari na Autonomnu Bačku i Autonomni Banat!
Razumeš li sad!?
Daq se ukine vojvodina a Bačka, Srem i Banat budu POSEBE autonomije.
Ali da se podele po SADŠNJIM GRANICAMA OKRUGA

Razumeš li sad!?
 
Име моје, па да ли си ти свестан своје несвести. Кањижа никада није била у Банату. Она је одувек била и биће у Бачкој. Знаш ли да је граница између Баната и Бачке река Тиса. Дакле, Кањижа је у Бачкој, а на другој страни реке је Нови Кнежевац, који је у Банату. То што су СПС идиоти административном одлуком стрпали општине Кањижу, Сенту и Аду у Севернобанатски регион не значи да је Тиса променила ток. Дакле, имењаче, атлас у руке и мало се подучи географији. А, с обзиром да покрећеш теме о којима немаш благе везе, подучи се мало и другим стварима. :thumbdown:


Кањижа је у Северно Банатском округу.
То је добро јер дели мађарски корпус на два дела.
СПС је МУДРО поделио тако да Мађари не буду већина.
 
Eto vidis . to Srbijanac - Srbin , prvo je sto moramo da ukinemo . Al samo ti sedi tamo . Zavrtece im se u glavi kad im dodjemo tamo . Jedno su trabunjanja na konferencijama za stampu , a drugio je kad se postroimo , pa se prebroimo .

Ја сам одувек говорио да "Србијанац" мора да означава СВЕ грађане Србије од Суботице до Призрена.
 
Драги мој Пинки, није СПС спасао Војводину од грађанског рата. Напротив, захваљујући својој култури, традицији и поштовању различитости, Војводина је једина која је успела да победи националистичко лудило које је СПС на челу са својим покојним лидером успешно наметнуло несретним Србима широм бивше Југославије. Побрко си лончиђе, друже Пинки. By the way, да ли си икада видео Тита?:per:

Јок мој буразере ал би ти мого ускоро да га видиш.

Него традиционална толеранција и трпељивост,вид ***** у сламеном шеширу
Ма да није било руководства какво је било поклали би се ко зецови и све викали имал још


Eto mene sokole tamo ... Sa jos 300 mojih blizih i daljih rodjaka , prijatelja , komsija . :ok::ok:


Видимо се неш моћи да нас не препознаш

Ja bih vam se rado pridruzio,ali ce posle neki Bojbodjaneri da kazu: Eto ovi Srbijanci opet hoce da nas unishte:lol:

Сви смо ми СРБИЈАНЦИ
 
Mislis na Srbina ?

Srbijanac je izraz nastao iz pera komunista Hrvatske.

Не него мислим да се укине "Грађанин/Грађанка Србије" и да се уведе како је и ред "Србијанац/Србијанка".
СРБИ као народ остају са тим именом, наравно али се постаје

Србијанац српског порекла
Србијанац мађарског порекла

П.С.
Нису комунисти нити Хрвати то измислили.
 

Back
Top