Zajednicki odmor

Слабо идем уопште на море... ишао сам једном са девојком и то је било кул прва 3-4 дана (колико ја иначе могу да поднесем море с ким год да сам) онда је кренуло смарање за мене и хтео сам да идем кући, али је она била још већи смор и дркала се око тога што сам се ја сморио и онда је после тога некако кренуло низбрдо и убрзо смо раскинули ту солидно дугачку везу... следеће године сам искулирао девојку да идемо на море и ја уопште нисам био она се нешто истриповала да оде с другарицама, али смо раскинули пре него што је пошла ''за сваки случај'' :roll:

У суштини више волим викенде, и зимовање... избегавам море јер се људи много нешто ложе око тог мора, а заправо никакав спектакл... :neutral:
 
Слабо идем уопште на море... ишао сам једном са девојком и то је било кул прва 3-4 дана (колико ја иначе могу да поднесем море с ким год да сам) онда је кренуло смарање за мене и хтео сам да идем кући, али је она била још већи смор и дркала се око тога што сам се ја сморио и онда је после тога некако кренуло низбрдо и убрзо смо раскинули ту солидно дугачку везу... следеће године сам искулирао девојку да идемо на море и ја уопште нисам био она се нешто истриповала да оде с другарицама, али смо раскинули пре него што је пошла ''за сваки случај'' :roll:

У суштини више волим викенде, и зимовање... избегавам море јер се људи много нешто ложе око тог мора, а заправо никакав спектакл... :neutral:
ovo kao da je moj dečko napisao :D. ja sam ga jedva bila naterala da idemo, mada kada smo otišli on se baš opustio i bilo mu je lepo. najteže mi je da ga nateram i da ga ubedim kako će mu lepo biti :thumbdown:, a posle je sve do jaja!
 
:lol: Iskustva sa letovanja sa partnerom.. :)
Kazu da nije cudo da kad dvoje odu na more raskinu iako su im do tada 'cvetale ruze'..
Da se tu vidi karakter, navike itd.. Imali vi neko iskustvo pozitivno ili negativno tog tipa? Jel vam neki zajednicki odmor promenio vezu ili uticao na nju u nekom smeru?
I, da li vam se desilo da ste u vezi a idete na more sa drustvom? Mislim da je veca varijanta da je to uticalo na vezu :mrgreen::whistling:

U principu na more ne volim da idem sa lepsom polovinom..
Ne zato da bih imao vise vremena za druge,nego čisto iz praktičnih razloga..
I nikad na more ne idem sa najboljim prijateljima..neminovne su nesuglasice..a ne volim da prijateljstva rušim..stara:cool:
 
Kakvo bre drustvo, posle par dana neko krene da ti skace po zivcima. Ne podnosim ni one druzeljubive kad ti se nakace.
I ne, ne mogu da zamislim odmor bez zmajceka tj. mogu, ali to ne bi bilo to i onda ne bih ni isla! :P
 
У суштини више волим викенде, и зимовање... избегавам море јер се људи много нешто ложе око тог мора, а заправо никакав спектакл... :neutral: [/b][/color]

Ma kakav spektakl, odeš u prirodu da napuniš baterije, more sa
svojom dubinom, čistoćom i moći itekako pozitivno deluje na
kompletan organizam: telo i psihu:D.
 
Kazu da nije cudo da kad dvoje odu na more raskinu iako su im do tada 'cvetale ruze'..
Da se tu vidi karakter, navike itd.. Imali vi neko iskustvo pozitivno ili negativno tog tipa? Jel vam neki zajednicki odmor promenio vezu ili uticao na nju u nekom smeru?
I, da li vam se desilo da ste u vezi a idete na more sa drustvom? Mislim da je veca varijanta da je to uticalo na vezu :mrgreen::whistling:
zašto bismo raskinuli ako su nam do tada cvetale ruže?
ako sam s nekim izašla tri puta, sigurno neću ići s njim na more
a ako idem sa nekim na more, kod mene to znači da se već prilično dobro poznajemo
elem, moje je iskustvo pozitivno u svakom slučaju, išla s dečkom ili bez dečka na more, ništa to ne menja naš odnos
 
zavisi, sta vam prija....
ima ljudi koji vole drustvo, da se istrose na odmoru, da se umore :D
ima i onih koji uzivaju odmoriti, posetiti razna mesta, uzivati sa partnerom u zalasku sunca, pretvoriti tih nekoliko dana u vas raj, napraviti neku vasu romansu.
ono zbog cega se puno veza zavrsava posle odmora su velika ocekivanja...
mnogi odlaze zajedno i ocekuju nesto veliko od toga, a kada ne prozive svoja mastanja okrivljuju partnera i vezu i zbog toga i dolazi do kraja...
ja sam prosle isao sa devojkom
ove cu isto, samo sa drugom i jedva cekam, samo je problem sto me stalno vrti po gradu i ulazi u svaku prodavnicu da nesto kupi :evil:
i pricamo stalno o tome
to ce biti nas mali raj, samo nas dvoje, zezacemo se, voleti, odmoriti
plivati zajedno, roniti i ljubiti medj morskim svetom, ispod povrsine u beskraju plavetnila
kupiti brdo dinja i sve pojesti za jedno popodne :D
praviti kape od lubenica i setati plazom po mesecini
izlaziti i igrati celo vece.... bice to nas mali kutak :)
 
:lol: Iskustva sa letovanja sa partnerom.. :)
Kazu da nije cudo da kad dvoje odu na more raskinu iako su im do tada 'cvetale ruze'..
Da se tu vidi karakter, navike itd.. Imali vi neko iskustvo pozitivno ili negativno tog tipa? Jel vam neki zajednicki odmor promenio vezu ili uticao na nju u nekom smeru?
I, da li vam se desilo da ste u vezi a idete na more sa drustvom? Mislim da je veca varijanta da je to uticalo na vezu :mrgreen::whistling:

nisam nikada isla na more sa deckom, trebalo je ove godine, ali ipak necemo moci
meni jeste cudno da veza pukne na moru, ebote, pa sta su radilii prije toga, kako su se vidjali, koliko su vremena provodili zajedno pa im je tih nekoliko zajedno provedenih dana presjelo
ja bih najvise voljela ici sa njim, ili sama, mene drustvo veoma smara... lijepo je to, ali ne bih mogla izdrzati dugo... bila nekoliko puta u nekim slicnim akcijama sa drustvom, i za malo da posizim... ebote, ljudi bi da izlaze svako vece, i po cijelu noc bi da piju i djuskaju u jednom lokalu, ja se do dva sata vec smorim najstrasnije... tako da je druzenje jedna velika patnja
decko i more, mmmm, to je uzivanja
 
Ja na ljetovanje idem sa klubom penzionera... Ranije ustajanje, dorucak, kafa, plazica odmah tu preko puta, malo mora pa rucak i popodnevni odmor u zamracenoj i rashladjenoj sobi, predvece opet malo mora, vecera i setnja i spavanjac...
 
ma, nacrtaj mi,
nisam shvatila. :)

002-1-1.jpg
 

Back
Top