Najveće oružje na svetu

Do pre jedno 7 ili 8 godina , u nasem drustvu je najveca sramota bila , kad je neko seljak . A pre 20 godina , mnogo cenjenije su bile kafe-kuvarice , nego doktori nauka , ako im je nauka poljoprivredna . Na primer , u svakom drustvu , bolje nje prolazio i vise se cenio neki knjiski moljac iz opstine , nego doktor vocarske genetike . \\

to je zato sto je lazna elita , koja se etablirala u gradovima , pobegla od kravljeg repa i usled straovitih kompleksa i stida zbog svog porekla , a i zbog toga sto su usled revolucije 1945 godine poubjali pravu gospodu po gradovima , stvorila takvu atmosferu i takav sistem vrednosti . Jednostavno , ad zaborave ko su .

E , al nema vise .

Sad ce da pocrkaju od gladi ako nesto ne stvaraju . Sad se vise poljoprivreda ne podcenjuje . vala dorom Gospodu Bogu na tome
 
retki su klipovi koje otvaram, ali ovaj me nekako privukao, i nisam se pokajao. problem je da ne znam sta da mislim nakon gledanja, covek je u pravu za neke stvari, za "neke" mozda i nije, ali kako on rece, ovako ne valja, ajde da probamo drugacije. interesantan covek i hrabar. dok sam gledao klip, cas sam se smejao, cas mrstio, iz razloga, ja se smejem a covek na muci.
 
Vidim da ovde neki spominju bravare. Pa bravar je najviše s*****o selo i poljoprivrednu proizvodnju, po modelu ubrzane industrijallizacije. :thumbdown:

Slažem se da je čovek car. Pravi primer neobrazovanog, a inteligentnog i pametnog čoveka vrednog poštovanja, za razliku od mnogih obrazovanih. :ok:
 
Не треба Србији село. Од њива треба направити коридоре 10 и остале бројке, а од сељака раднике у многобројним фабрикама мерцедеса. Домаћице преусмерити на банкарски сектор и међу мишковићеве спремачице и секретарице. То је пут до економског бума :super:
 

Back
Top