Beogradski mali pijac

Папричице таманимо. 10 динара комад - земунска.

meni neka bakuta u utorak dala 3 za 20 din :D (sasvim lepe papričice) i ja kažem ''kad je bal, nek' je na papričicama'' i uzmem još tri :lol: baba dodade još dve i sad sam mirna par dana (samo ja jedem ljuto u kući, ostali su tunjavi po tom pitanju)
 
najdivniji stari kravlji sir kupih za 300din/kg od moje `mlekarice` iz sela kod ljiga:zaljubljena:
ne menjam ljude od kojih kupujem...znam da je proizvod njihov i bas odakle kazu da jeste-npr.`ivanjicki` krompir.
isto kupih sve ko prosle subote ali je sad paradajz 70, lubenica 30...

DSC02125.jpg
 
Poslednja izmena:
na pijaci svega :) al i naučih danas da postoji crvena blitva :lol: čovek se uči dok je živ, a žena naročito....:zcepanje:
kupine su pale na 160 din/kg
maline samo 200 din/kg
volovsko srce paradajz nađoh za 80 din/kg
sir kupujem kod nekih ljudi već 20 godina, kao i domaće sušene proizvide od mesa....cene su malo više, ali ne smeta mi, jer je kvalitet izuzetan: sir je 700 din/kg, goveđa kobasica 1000 din/kg
ljutih papričica sam nakupovala za 120 din, broja im ne znam :lol: sad ću da ih ispečem, pa imam za nekoliko dana.
 
Јесте, одличне малине 200 динара.
Синоћ сам била у Метроу и узела цео нарамак добрих љутих папричица, домаћи произвођач 5 динара комад.
И бели лук домаћи, ту из неког доземунског села, цело паковање од неких пет повећих комада око 65 динара.
 
kupih najdivniju kafu u djilasovom cafe-u u nevesinjskoj...fascinantan mi je i sam prostor gde i pored buke koju stvaraju masine koje melju kafu, svi cini mi se sa uzivanjem sede i caskaju, ne smeta im...sad videh i g vlasnika licno kako sedi i caska

stvarno je kafa najbolja kod njih ..moram sutra ili prekosutra da odem i kupim vec sam pri kraju
 

Back
Top