Beogradski mali pijac

vala jes.. al pazi kad sam ja procitao more i pomislio kako bi bilo lepo kad krenem kod drugara malo niz pijac da se plaqnem:)

ne bi bilo lose onu profi varijantu da imamo od GE i da vidimo sha ima na tezgama i poshto je...
 
Kalenic i Palilulska...Cini mi se da jos jedino Kalenic odoleva koliko toliko nekom pretvaranju u buvljak, mada ima pozamasan deo...
Nekako mi je glupo da na pijaci pazarim salame iz Madzarske i sl.
Pijac je za povrce i voce i tacka.
 
Ђерам и Каленић.
Иначе, да ли знате на који се пијац односило ово из насловне песме? ;)


Beogrdski Mali Pijac nalazio se na mestu danasnje raskrsnice Karadjordjeve sa ulicom Kraljevica Marka..tu je sada benzinska pumpa


Beogradski mali pijac
Potopila sava,
Mog dragana eto tako
Zabolela glava.

Preplivacu, preplivacu
I dunav i savu,
Da pronadjem mom draganu
Lekovitu travu.

Kad mi dragi, kad mi dragi
Na ramenu spava,
Da ga nikad, da ga nikad
Ne zaboli glava.



dsc000041.jpg
....
hotelbosnaimalipijac190.jpg
 
Beogrdski Mali Pijac nalazio se na mestu danasnje raskrsnice Karadjordjeve sa ulicom Kraljevica Marka..tu je sada benzinska pumpa


Beogradski mali pijac
Potopila sava,
Mog dragana eto tako
Zabolela glava.

Preplivacu, preplivacu
I dunav i savu,
Da pronadjem mom draganu
Lekovitu travu.

Kad mi dragi, kad mi dragi
Na ramenu spava,
Da ga nikad, da ga nikad
Ne zaboli glava.



dsc000041.jpg
....
hotelbosnaimalipijac190.jpg
Тако је. :klap:
 
a ja mislila da ideš na zeleni venac....:p
jes` mi on malko blize,ali nesto ne volem zelenjak..a i nemam prevoz pa bih morala pesaka da vucem teret.
bajloni volem zato sto tamo uglavnom znam od koga kupujem.a pre par godina igrom slucaja opasno se zaljubih na pijaci:rumenko:
a u zadnje vreme dolazim tu u blok kod tebe na pijacu.navukla sam se na neke pogace bez kvasca,pecene na drva.jeste mi daleko,al` obzirom da volim tramvaje,nije mi tesko.a ljubav ne poznaje granice.ovoga puta ljubav prema `lebu
 
jes` mi on malko blize,ali nesto ne volem zelenjak..a i nemam prevoz pa bih morala pesaka da vucem teret.
bajloni volem zato sto tamo uglavnom znam od koga kupujem.a pre par godina igrom slucaja opasno se zaljubih na pijaci:rumenko:
a u zadnje vreme dolazim tu u blok kod tebe na pijacu.navukla sam se na neke pogace bez kvasca,pecene na drva.jeste mi daleko,al` obzirom da volim tramvaje,nije mi tesko.a ljubav ne poznaje granice.ovoga puta ljubav prema `lebu

Ček majke ti....zaljubila se na pijaci?
Aj malo trača ili ti pijačarenja, ko Boga te molim.
Kako je to nilo?
 

Back
Top