Smrt državnom fašizmu!

flag4ii.jpg
 
A jos je inspirativnije kad vidis da sluge rezima hapse ljude zbog verbalnog delikta. To na najbolji moguci nacin pokazuje koliko je evrounijatski rezim truo i u kakvom je patoloskom strahu, cak i od potpuno nebitnih likova kakvi su ovi anarhisti.

Pa nije to bio verbalni delikt koliko sam ja uspela da vidim, a ni pozadinu svega neznam tako da se ja nebi izletala u takvim zaključcima.Verbalni delikt se devedesetih kažnjavao vodenim topovima , vojskom i prebijanjima po ulicama Beograda, u to sam sigurna, ali si ti to očito zaboravio
 
Pa nije to bio verbalni delikt koliko sam ja uspela da vidim, a ni pozadinu svega neznam tako da se ja nebi izletala u takvim zaključcima.Verbalni delikt se devedesetih kažnjavao vodenim topovima , vojskom i prebijanjima po ulicama Beograda, u to sam sigurna, ali si ti to očito zaboravio

А ја бих ипак волео да знам под којом оптужбом је ухапшена ова девојка, без обзира на то којем покрету или странци припада???
 
Verovatno je ometala megafonom javni red i mir jer nije prijavila miting ili kako se to već zove.

Па види овако, код мојих родитеља се сваку ноћ скупља група наркомана који урлају до касно у ноћ, станари пријављују свако вече, полиција дође, поприча мало са поменутима и оде... и замисли никог не приведе!
... и тако из ноћи у ноћ!
Не верујем да ти наркићи пријављују скуп свако вече, а и да пријављују, после 22 сата је разлаз! Нема галаме... или има... е сад стварно не знам шта да мислим!
Можда су ови из Кнез Михајлове мање једнаки од оних из Војводе Бране?
 
ne bih da se svrstavam, ali ovo je bilo ocigledno politicka (zlo)upotreba policije

ima li sta lepse nego da narod slobodno izrazava svoje misljenje, pa i na ulici

a gde ce da ide siromasna, mlada, opozicija? u sava centar? u trzni centar usce?

navikavajmo se! ipak je XXI vek, politicko nasilje pripada ovom rezimu
 
..nezna se ko je bedniji..skup od njih desetak ili ovi panduri u civilu i u uniformi..sve u svemu blam me i od jednih i od drugih i od ovchica shto prolaze tuda sve gledajuci u zemlju....jedno je sigurno..demonstracija policijske drzhave..
 

Па види овако, код мојих родитеља се сваку ноћ скупља група наркомана који урлају до касно у ноћ, станари пријављују свако вече, полиција дође, поприча мало са поменутима и оде... и замисли никог не приведе!
... и тако из ноћи у ноћ!
Не верујем да ти наркићи пријављују скуп свако вече, а и да пријављују, после 22 сата је разлаз! Нема галаме... или има... е сад стварно не знам шта да мислим!
Можда су ови из Кнез Михајлове мање једнаки од оних из Војводе Бране?

E al na tim narkomanima država puni crne fondove, mislim pa vrati se 15 god. unazat to je Milošević smislio kao vanredni prihod državi, zato se ti isti narkomani ne diraju:per:
 
А ја бих ипак волео да знам под којом оптужбом је ухапшена ова девојка, без обзира на то којем покрету или странци припада???

Zbog zločina protiv države,veleizdaje,iskazane mržnje i govora mržnje i netrpeljivosti prema jednom narodu,naciji,državi,vređanju prvog stepena.........................Mnogo toga!:D
 
E al na tim narkomanima država puni crne fondove, mislim pa vrati se 15 god. unazat to je Milošević smislio kao vanredni prihod državi, zato se ti isti narkomani ne diraju:per:

А Што ми се онда кУрче са неким тамо 5. октобром, као раскрстили смо са том мрачном прошлошћу... па БРЕ! ово је још мрачније!
Узгред, за време Милошевића било је покушаја окупљања на истом месту, али је то полиција брзо решавала!
За то време си у Кнезу могао да причаш шта год хоћеш... баш!
 
Pa nije to bio verbalni delikt koliko sam ja uspela da vidim, a ni pozadinu svega neznam tako da se ja nebi izletala u takvim zaključcima.Verbalni delikt se devedesetih kažnjavao vodenim topovima , vojskom i prebijanjima po ulicama Beograda, u to sam sigurna, ali si ti to očito zaboravio

Kako da zaboravim kad nas okupaciona vlast stalno podseca da oni mogu da budu jos gori. Pa nema ni godinu dana kako su ubili Ranka Panica na demonstracijama.
 

Back
Top