Profi ali početnik..:)
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Profi ali početnik..:)

Nov član
    Učlanjen
    15.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Profi ali početnik..:)

e ovako,
    Ja sam iz CG i idem u muzičku školu u nikšiću, zavrsavam 5 razred niže muzičke i sviram akustičnu gitaru. pošto mi tamo većinom sviramo klasiku, zelim da predjem malo na ove pjesme i tako to... Svi kažu da je to šala posle završetka muzičke škole i da onda to možeš sa lakoćom svirati. Imam 2 gitare, jednu marke Valencia a druga Yamaha C-30 M koju sam dobio na jednom medjunarodnom takmičenju u nk... (kucajte u google Vuk Kasalica ako nevjerujete..)
    poco sam da sviram pjesme prije 2 nedjelje i veoma mi dobro idu ovi akordi.. znam svaki super da sviram jer ih i mi koristimo u klasici.. slusam stranu muziku , aerosmith i tako to i imam svaki program neophodan za tabove kao što je guitar pro 5 sa rse-om. možete li da me uputite kako da počnem, sa kojim pjesmama? imam stvarno super slux i mogu sluxom da štimujem gitaru... izvinjavam se što sam puno pisao i hvalio se, ali sam morao da bih dočarao moju situaciju.
    samo da se dopunim imam i onaj program guitar speed trainer ali ja mislim da je to za mene sprdnja.. ono sve sa lakoćom sviram da sam ga izbrisao odmax. njega mi je preporucio neki sa foruma mycity..
    hvala

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    od roker vilidza pa do metropole ljudskog odpada
    Reputaciona moć
    146

Podrazumevano Re: Profi ali početnik..:)

zajebbi,motiku u ruke.boje ce ti lezati.veruj zemjaku... :wink:
    na prodaju cipele za bebe. nekoriscene

Zainteresovan član overkill (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Profi ali početnik..:)

Pocni sa starim dobrim Hard Rock-om: Deep Purple, Led Zeppelin, Smak, Drugi nacin, kasnije mozes da sviras i Satrianija, kao ja, recimo

Slične teme

1. pocetnik
    Autor dance_of_death u forumu Programiranje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.01.2005., 12:05
  2. pocetnik
    Autor g2v2zz u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.01.2005., 03:21

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor