Diskusija o metodama Crne Reke od pre nekoliko godina...

whiteflower

Zainteresovan član
Poruka
168
http://forum.narkomanija.ba/viewtopic.php?f=10&t=901


Crna Reka i brutalnosti koje se tamo desavaju nisu nova tema. O tome je diskutovano na bosanskom forumu na kome se dobijaju informacije ,,iz prve ruke`` o kvalitetu razlicitih centara za lecenje narkomanije. Diskusija je postala toliko oshtra, da se ukljuci i licno Branislav Peranovic To je bilo posebo zestoko u periodu kada su prebili celu porodicu Vasic... Uglavnom, na ovom linku mozete saznati sve detalje, da ga bas briga sto mu deca ne idu u skolu, da popov 15-godisnji sin bije narkomane, da je kod njega dolazio i tadasnji ministar vera Radulovic, da je ubedjen da je on jedini spas svim narkomanima ovog sveta... Ovo nije nova prica, i taj covek je zrtva svoje vlastite sujete. Dopalo mu se da bude Bog, i da on sudi drugima. I da on odlucuje o tome ko ce ziveti, a ko nece... Pitam se da li u njemu ima makar mrvica vere? Sudeci po snimku koji je shokirao celu javnost, ne bih rekla... :sad2:
 
Forum narkomana :hahaha:


Bas mi je drago sto te toliko uveseljava naziv foruma. To dovoljno govori o tvom stavu o ovoj temi, i sposobnosti da se udubis i budes objektivan... Moonlight je mislio da govori pozitivno o popovom mucilistu, ali iz svake njegove reci jasno se vidi sta se tamo desavalo, koliko manilupacija, zlostavljanja, zloupotrebe polozaja... I vidi se da Branislav laze oko toga zasta se koriste batine, i da tuku za sve, cak i za pogresan pogled. Inace, Moonlight je sam rekao da je bio jedan od retkih koji nije mogao da podnese da gleda batine i torturu i da je izlazio napolje...
 
Bas mi je drago sto te toliko uveseljava naziv foruma. To dovoljno govori o tvom stavu o ovoj temi, i sposobnosti da se udubis i budes objektivan... Moonlight je mislio da govori pozitivno o popovom mucilistu, ali iz svake njegove reci jasno se vidi sta se tamo desavalo, koliko manilupacija, zlostavljanja, zloupotrebe polozaja... I vidi se da Branislav laze oko toga zasta se koriste batine, i da tuku za sve, cak i za pogresan pogled. Inace, Moonlight je sam rekao da je bio jedan od retkih koji nije mogao da podnese da gleda batine i torturu i da je izlazio napolje...

Znači moralna osoba. Da je ostao u Crnoj reci postao bi ološ.
 
Bas mi je drago sto te toliko uveseljava naziv foruma. To dovoljno govori o tvom stavu o ovoj temi, i sposobnosti da se udubis i budes objektivan... Moonlight je mislio da govori pozitivno o popovom mucilistu, ali iz svake njegove reci jasno se vidi sta se tamo desavalo, koliko manilupacija, zlostavljanja, zloupotrebe polozaja... I vidi se da Branislav laze oko toga zasta se koriste batine, i da tuku za sve, cak i za pogresan pogled. Inace, Moonlight je sam rekao da je bio jedan od retkih koji nije mogao da podnese da gleda batine i torturu i da je izlazio napolje...

A ti si ili katarina ili viola....shto lazesh kad dechko kaze da je otishao jer je osetio napredak.:think:
 
A ti si ili katarina ili viola....shto lazesh kad dechko kaze da je otishao jer je osetio napredak.:think:

A ti si....Sveti Petar? :hahaha: Ajde, bre, vidis da je i Sinod ustao protiv ovog centra, kako te nije sramota da ti meni kazes da lazem? Nema napretka pod palicama i ashovima. Ni duhovnog, jer niko ko bije ljude na onaj nacin ne veruje u Boga. Ali, opushteno, ako ti prija, idi kod njih pa nek te mlate, da i ti malo napredujes. mada ja to nikom ne bih pozelela....
 
Колико вриједи човјек који не може сам да се избори са својим пороком? Звучаће окрутно али дрогирај се, не дирај ме и не дирај друге. Ако угрозиш друге због свог порока, иди у ћузу и апсолутно ме не интересује што имаш кризу и тако то. Сам пао, сам се убио! Нормални људи умиру, не могу својој дјеци да обезбједе најосновније услове за живот, а држава да троши паре на твоју кризу и одвикавање!? Хајде сад да ломимо главу шта ћемо и како ћемо са оним који се дрогирају, а онога који хоће да буде користан члан друштва ко шљиви што нема довољно пара и што се превише стиди да каже своју срамоту! Ало, бре, хајде да поредамо приоритете па кад ријешимо све оне које треба да ријешимо, можемо онда да се бавимо и са овим идиотима који се дрогирају. До тада, куш!
 
Колико вриједи човјек који не може сам да се избори са својим пороком? Звучаће окрутно али дрогирај се, не дирај ме и не дирај друге. Ако угрозиш друге због свог порока, иди у ћузу и апсолутно ме не интересује што имаш кризу и тако то. Сам пао, сам се убио! Нормални људи умиру, не могу својој дјеци да обезбједе најосновније услове за живот, а држава да троши паре на твоју кризу и одвикавање!? Хајде сад да ломимо главу шта ћемо и како ћемо са оним који се дрогирају, а онога који хоће да буде користан члан друштва ко шљиви што нема довољно пара и што се превише стиди да каже своју срамоту! Ало, бре, хајде да поредамо приоритете па кад ријешимо све оне које треба да ријешимо, можемо онда да се бавимо и са овим идиотима који се дрогирају. До тада, куш!

Ovo kao da sam ja napisao...:klap:
 
Колико вриједи човјек који не може сам да се избори са својим пороком? Звучаће окрутно али дрогирај се, не дирај ме и не дирај друге. Ако угрозиш друге због свог порока, иди у ћузу и апсолутно ме не интересује што имаш кризу и тако то. Сам пао, сам се убио! Нормални људи умиру, не могу својој дјеци да обезбједе најосновније услове за живот, а држава да троши паре на твоју кризу и одвикавање!? Хајде сад да ломимо главу шта ћемо и како ћемо са оним који се дрогирају, а онога који хоће да буде користан члан друштва ко шљиви што нема довољно пара и што се превише стиди да каже своју срамоту! Ало, бре, хајде да поредамо приоритете па кад ријешимо све оне које треба да ријешимо, можемо онда да се бавимо и са овим идиотима који се дрогирају. До тада, куш!

:tick:
 
Колико вриједи човјек који не може сам да се избори са својим пороком? Звучаће окрутно али дрогирај се, не дирај ме и не дирај друге. Ако угрозиш друге због свог порока, иди у ћузу и апсолутно ме не интересује што имаш кризу и тако то. Сам пао, сам се убио! Нормални људи умиру, не могу својој дјеци да обезбједе најосновније услове за живот, а држава да троши паре на твоју кризу и одвикавање!? Хајде сад да ломимо главу шта ћемо и како ћемо са оним који се дрогирају, а онога који хоће да буде користан члан друштва ко шљиви што нема довољно пара и што се превише стиди да каже своју срамоту! Ало, бре, хајде да поредамо приоритете па кад ријешимо све оне које треба да ријешимо, можемо онда да се бавимо и са овим идиотима који се дрогирају. До тада, куш!

Podržavam.
Nego nisam primetio da se mnogo žale ono koji su tamo otišli.
 

Back
Top