Sex iz osvete!

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Jel vam se desilo nekad da kresnete ribu samo zato što ona hoće da se osveti mužu/momku, pa oće s' bilo kim?
Koristite li takvu priliku?
Da li se osećate "iskorišćeno"?:D



P.S.
Mislim da je bezsmisleno postavljati damama na ovom forumu obrnuto pitanje: Da li bi ste se nekad kresnule sa prvim koji naiđe, samo da se osvetite partneru. Ali ako ima takvih slučajeva,da čujemo......
 
jesam jednom odradila...ne bas iz osvete ( mada sam posle saznala da me je varao pa je ovo ispala kao nesvesna osveta)......otisla sa drugim, kresnula se i dosla kuci i rekla da ga vise ne volim i da smo zavrsili parodiju zvanu brak....i eto me sretno razvedene vec 5 god.....kratki rezovi....jes.....
 
onaj ce da kre.se s nepristojnom ponudom, ovaj iz osvete...idi to mora da samo ja mislim da ljudi treba da se kre.su iz sopstvenog zadovoljstva :roll:

Mslm stvarnoooo... Gde ti živiš, u kom veku?
Sex iz zadovoljstva je odavno prevazidjen, sad se sexa iz osvete, za pare, da bi se pokazala moć (a obično ispadne da se pokaže nemoć, al' to je tema druge teme), zato što je sex IN...
***, ja onomad izjavio da se sexam sa mojom dragom iz ljubavi i izazvao burne reakcije slušalaca, neki zažalili što nemaju video ili tonski zapis pa da stave na YouTube.
 
Mslm stvarnoooo... Gde ti živiš, u kom veku?
Sex iz zadovoljstva je odavno prevazidjen, sad se sexa iz osvete, za pare, da bi se pokazala moć (a obično ispadne da se pokaže nemoć, al' to je tema druge teme), zato što je sex IN...
***, ja onomad izjavio da se sexam sa mojom dragom iz ljubavi i izazvao burne reakcije slušalaca, neki zažalili što nemaju video ili tonski zapis pa da stave na YouTube.

pa ipak na kraju krajeva sex jeste iz nagona i zadovoljstva..lepo je kad je i ljubav tu, ali to nije primarni motiv ili ne bi trebao biti..mislim ne radis nesto ako ne uzivas
i jedini razlog za njega jeste taj...svi ostali :confused:
mislim ako cete nekom da se svetite postoje mnogo bolji nacini za to
 
Mslm stvarnoooo... Gde ti živiš, u kom veku?
Sex iz zadovoljstva je odavno prevazidjen, sad se sexa iz osvete, za pare, da bi se pokazala moć (a obično ispadne da se pokaže nemoć, al' to je tema druge teme), zato što je sex IN...
***, ja onomad izjavio da se sexam sa mojom dragom iz ljubavi i izazvao burne reakcije slušalaca, neki zažalili što nemaju video ili tonski zapis pa da stave na YouTube.

Ovo je nazalost velika istina :thumbdown:

Jos se nisam osvetila nijednom bivsem nicim pa tako ni seksom sa recimo najboljim prijateljem njegovim, mada bi ga to povredilo bas jer koliko je glup ti isti prijatelji koji su ga kao izvestavali o mojim postupcima a on se primao na to, posle naseg raskida su mi bili najsmorniji udvaraci :thumbdown:
 
Jel vam se desilo nekad da kresnete ribu samo zato što ona hoće da se osveti mužu/momku, pa oće s' bilo kim?
Koristite li takvu priliku?
Da li se osećate "iskorišćeno"?:D



P.S.
Mislim da je bezsmisleno postavljati damama na ovom forumu obrnuto pitanje: Da li bi ste se nekad kresnule sa prvim koji naiđe, samo da se osvetite partneru. Ali ako ima takvih slučajeva,da čujemo......

ne...nikad se nisam bavio time...
 
Bila sam povredjena i uradila sam to sa bivsim .Moj tadasnji momak me iznervirao i shvatila sam da ne vredi da se trudim oko te veze,iako sam ga volela.Veza je uskoro i okoncana jer me grizla savest :((( Ipak se ne kajem ,zasitila sam svoj ego na neki nacin.
 
Jel vam se desilo nekad da kresnete ribu samo zato što ona hoće da se osveti mužu/momku, pa oće s' bilo kim?
Koristite li takvu priliku?
Da li se osećate "iskorišćeno"?:D



P.S.
Mislim da je bezsmisleno postavljati damama na ovom forumu obrnuto pitanje: Da li bi ste se nekad kresnule sa prvim koji naiđe, samo da se osvetite partneru. Ali ako ima takvih slučajeva,da čujemo......

Au...pa hoce to kod mene,zelja da se ''svetim'' tako, a i umem...kad sam ocajna,povredjena,besna,jer ja tugu tako izrazavam..prvo se ona javi,bude jaka ali mi se onda po glavi motaju slike,shta mi je on sve loshe uuradi,onda dolazi bes i osvetoljubivost....ali nikad sebe ne bih ponizila toliko da budem sa njegovim drugom ili tako necim,nije vredan toga,ravnodushnost mnogo vishe ubija..Iako dobijam zelju uvek da idem za tim prvim,da se ponizim samo da ga povredim,ali kad krenem tako neshto,obicno se osecam mnogo gore posle,ne dobijam nikakvu satisfakciju shto povredjujem....Osveta je usamljena...Samo jednom mi se desio bash extreman primer,ali tad nisam znala shta radim i na kraj pameti mi nije bilo da ga povredim time vec sam htela neko da mi pomogne,da mi ga izbije iz glave, i da,pa...osetim malo paznje,ljubavi,da sam nekom bitna,usla u to neko stanje uma koje bah..ne volim o tome da pricam....jedino je dobro shto se dobro zarvsilo,ne bi nishta ni krenulo loshe samo je to izgledalo kako je izgledalo shto ja nisam ni shvatala,nije mi ni proslo kroz glavu da se od toga moze svasta napraviti pa je bilo potrebno da jedna od mojih najboljih drugarica { i osoba koju najvishe cenim in my life} udje ,uhvati za ruku i bukvalno izbaci napolje mislila sam da cu poleteti ,odvela me negde u neku nedodjiju,kad me tad nije osamarila...sve mi predocila...ali dobro zato iam greske da se na njima uci..I od tad nisam slicne gluposti pravila :)
 
Poslednja izmena:
joj, devla... pa nije bre rikan 'bilo ko', pa eto, da se ogrebe zahvaljujuci nekoj tudjoj nesreci... gde je bre tu samopostovanje? ili nam, zarad nekih sitnih zadovoljstava, nase dostojanstvo uopste nije ni bitno? mislim... i ja mogu da odaberem, ne neko drugi da to stalno radi umesto mene... nemam pojma... u svakom slucaju, kakvo li misljenje mozemo tek imati o osobi koja hoce da ima odnos sa bilo kim samo da bi se osvetila osobi koju voli... tuzno...
 
joj, devla... pa nije bre rikan 'bilo ko', pa eto, da se ogrebe zahvaljujuci nekoj tudjoj nesreci... gde je bre tu samopostovanje? ili nam, zarad nekih sitnih zadovoljstava, nase dostojanstvo uopste nije ni bitno? mislim... i ja mogu da odaberem, ne neko drugi da to stalno radi umesto mene... nemam pojma... u svakom slucaju, kakvo li misljenje mozemo tek imati o osobi koja hoce da ima odnos sa bilo kim samo da bi se osvetila osobi koju voli... tuzno...
Rilkane "dilkane" :D povadi mi prosek na temi. Ja mislio ništa žensko neće ni da priviri ovde kad one ubedljivo najviše postovaše......Što li ih ovoliko pogodi ova osveta?
 
e, post me neki podseti na situaciju kad je jednom i vas rikan imao devojku... pravu, ozbiljnu... jesam, majke mi vam kazem... i, desilo se nesto gde je doslo do malog, kratkog nesporazuma i posle, kad smo se culi ponovo, rekla je, citiram: "Toliko sam bila iznervirana da sam odma' zvala drugaricu i rekla da cu da idem sa njom na more!"... he... nek' si ti ziva i zdrava i da se provedes lepo... kao da je to i bitno vise... samo mi je bilo malko bzvz sto sam toliko vremena izgubio sa takvom osobom... al' je vredelo...
 

Back
Top