Da li treba zatvoriti centar "Crna reka" ?

Da li treba zatvoriti centar "Crna reka" ?

  • Da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Треба из државног буџета обезбедити шири асортиман алата и справа од којих ће пресести наркоманима на рехабилитацији а неконзумирање опијата им се учитнити као сићушно зло у односу на попове и сараднике наоружане моторцанглама, бичевима и осталим васпитним средствима. Центру обезбедити законску заштиту од насратаја психички поремећених персона из разноразних фондова и агенција за људска права.
 
sta vam ovde nije jasno?

sobzirom da drzavu i tadicev rezim boli uvo sto u srbiji ima 100.000 narkomana sto znaci jos najmanje 300.000 unesrecenih ljudi clanova njihovih porodica, normalno je i logicno da kad drzava zakaze da se gradjani sami organizuju .

sad ovi dusebriznicima smetaju metode a nije im smetalo umiranje tih narkomana po ulicama srbije do juce....

licemeri
 
Znate shta ljudi, ovo je jedna od tezih dilema koju sam imao. Mislim sa jedne strane nepojmljivo mi je da se u 21-om veku ljudi prebijaju lopatom, ali opet gledao sam intervjue tih narkomana koji kazu da su im te batine i te kako pomogle, da su ih zasluzili i da se dosta njih skinulo sa droge. Tukli bi ih samo kada bi uneli drogu. Mislim oni se ne zale, cak kazu i da su im pomogle tako da.....Ne znam. Ipak je mozda i vaznije da se ti mladi ljudi oslobode tog uzasa po svaku cenu, pa makar to bilo i "lopataranje".
 
sta vam ovde nije jasno?

sobzirom da drzavu i tadicev rezim boli uvo sto u srbiji ima 100.000 narkomana sto znaci jos najmanje 300.000 unesrecenih ljudi clanova njihovih porodica, normalno je i logicno da kad drzava zakaze da se gradjani sami organizuju .

sad ovi dusebriznicima smetaju metode a nije im smetalo umiranje tih narkomana po ulicama srbije do juce....

licemeri

zNAS DA JE tADICEVA PRVA ZENA ZAVRSILA U mANASTIRU.:worth::worth:
 
I vi mislite da je pravi lek za narkomane tj.zavisnike od narkotika,nemilosrdno prebijanje,da ti vezuju pertle tako da padneš i polomiš se dole,da ti stavljaju nogavice u cipele,da te biju slobodno,da se iživljavaju svaki dan.

I to je najbolji lek?

I mi hoćemo u Evropu?

Slushaj sinovac kao prvo zabole me dupe shta rade u Evropi. Mi mozemo da imamo svoje metode ako su delotvorne. Sami narkomani iz te Suve rke kazu da su zasluzili! I sami kazu da im je to i te kako pomoglo! Valjda oni znaju bolje nego ti shta im pomaze,a shta ne. Ako njima ne smeta, ne smeta ni meni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top