Da li treba zatvoriti centar "Crna reka" ?

Da li treba zatvoriti centar "Crna reka" ?

  • Da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I vi mislite da je pravi lek za narkomane tj.zavisnike od narkotika,nemilosrdno prebijanje,da ti vezuju pertle tako da padneš i polomiš se dole,da ti stavljaju nogavice u cipele,da te biju slobodno,da se iživljavaju svaki dan.

I to je najbolji lek?

I mi hoćemo u Evropu?


Nikada u Evropu sa takvim ponasanjem.
Mi smo narod koji jos treba da bude u Komunizmu,da nesto nauci.
Nije stvar samo zbog ove teme,ima tu josssssssssss mnooooogoooooooo drugih stvari.:dash::dash:
 
sobzirom da nijedna druga metoda ne daje ni priblizne rezultate - primenjujemo normalno ovu sadasnju jer je najbolja

procitati svedocenja roditelja

90% roditelja tvrdi da su sve druge metode osim crne reke - smrt za narkomane.

smarate vise sa tim laznim humanizmom....

Chak sam i na RTS-u gledao da su roditelji doshli masovno da protestuju protiv zatvaranja Suve reke. Tvrde da je sve to pomoglo njihovoj deci, a ko ti zeli najbolje ako ne roditelji? Mi kao da mozemo da im ponudimo bolje metode za izlecenje....
 
Apsolutno podrzavam zahtev SPC...pod hitno to cudo zatvoriti,a glavne batinase u Zabelu na prevaspitavnje kod najgorih kriminalaca....to vazi i za popa-motocilistu....:ok:


http://www.blic.rs/temadana.php?id=93887
Sinod SPC traži zatvaranje centra u Crnoj Reci

Sinod SPC pozvao je vladiku Artemija da odmah raspusti nelegalni stacionar u okviru manastira Crna Reka zbog brutalnog nasilja prema štićenicima. Od vladike je zatraženo i da protiv svojih klirika, koji su protagonisti nasilja, pokrene crkveno-sudski postupak.
:klap::klap:
 
Nisam za zatvaranje, ali sam svakako za kažnjavanje onih koji su divljački tukli štićenike centra. Postoje drugi načini kažnjavanja "prestupnika", batine su divljaštvo.

Je li,a koji to? Dobijali su batine kada bi uneli drogu u centar. Znachi po tebi trebalo je da ih ushtinu za obraz i kazu "nemoj vishe nevaljali decko". Jedino ako bi oklevali da je ponovo unesu:roll:
 
Apsolutno podrzavam zahtev SPC...pod hitno to cudo zatvoriti,a glavne batinase u Zabelu na prevaspitavnje kod najgorih kriminalaca....to vazi i za popa-motocilistu....:ok:


http://www.blic.rs/temadana.php?id=93887
Sinod SPC traži zatvaranje centra u Crnoj Reci

Sinod SPC pozvao je vladiku Artemija da odmah raspusti nelegalni stacionar u okviru manastira Crna Reka zbog brutalnog nasilja prema štićenicima. Od vladike je zatraženo i da protiv svojih klirika, koji su protagonisti nasilja, pokrene crkveno-sudski postupak.
:klap::klap:

Pa,jedino je Artemije normalan od svih ovih Popova.
Onog Primorskog kad vidim,da li mi verujete ali istina je odmah me zaboli glava od njega.
Ne znam zasto.
 
Je li,a koji to? Dobijali su batine kada bi uneli drogu u centar. Znachi po tebi trebalo je da ih ushtinu za obraz i kazu "nemoj vishe nevaljali decko". Jedino ako bi oklevali da je ponovo unesu:roll:

Posedovanje i trgovina narkoticima je krivično delo, a ti batinaši u Centru nisu ni policija, ni tužilaštvo, ni sud da bi sprovodili zakon, tako da su i oni prekršili zakon postupajući na taj način. Onoga ko je uneo drogu u Centar, trebalo je prijaviti policiji, a ne šutirati kolenom u glavu.
 
Posedovanje i trgovina narkoticima je krivično delo, a ti batinaši u Centru nisu ni policija, ni tužilaštvo, ni sud da bi sprovodili zakon, tako da su i oni prekršili zakon postupajući na taj način. Onoga ko je uneo drogu u Centar, trebalo je prijaviti policiji, a ne šutirati kolenom u glavu.

Jel onda bi im pomogli a? Tako shto bi ih poslali 5 godina na robiju umesto shto bi ih sutirali 5 minuta? A u zatvoru sve mislim nema droge:roll: Ma izlecili bi ih 100%. Da se razumemo i meni je nehumano to shto su radili,ali najvaznije od svega je te mlade ljude spasiti tog zla!
 
Kaze ovaj jedan ,da je to izjavio samo pordparol Sinoda SPC,da to nije stav celog Sinoda SPC.....a sta je ovo ???:think::think:

Irinej za raspuštanje stacionara

26. maj 2009. | 00:30 -> 10:10 | Izvor: B92

Beograd -- Episkop bački Irinej još jednom je u ime Sinoda SPC pozvao vladiku raško-prizrenskog Artemija da raspusti rehabilitacioni centar kraj manastira Crna Reka.

Episkop Bački Irinej je takođe pozvao vladiku raško-prizrenskog Artemija da vinovnike nasilja podvrgne kanonskoj odgovornosti. U saopštenju koje je potpisao episkop Irinej pozivaju se nadležni državni organi da ispitaju ceo slučaj, a žrtvama nasilja i svima koji su pogođeni izražava se najiskrenije žaljenje.
 
Jel onda bi im pomogli a? Tako shto bi ih poslali 5 godina na robiju umesto shto bi ih sutirali 5 minuta? A u zatvoru sve mislim nema droge:roll: Ma izlecili bi ih 100%. Da se razumemo i meni je nehumano to shto su radili,ali najvaznije od svega je te mlade ljude spasiti tog zla!


Jednom krimos,uvek krimos.
Jednom narkos ,uvek narkos.
Nema tu izleceenja,nego strah pojedinih roditelja da im ,,njihova zlatna deca ponovo ne rasprodaju sve po kuci,, pa hajde malo u centar da mi steknemo ono sto si ti ufiksao.
 
Jel onda bi im pomogli a? Tako shto bi ih poslali 5 godina na robiju umesto shto bi ih sutirali 5 minuta? A u zatvoru sve mislim nema droge:roll: Ma izlecili bi ih 100%. Da se razumemo i meni je nehumano to shto su radili,ali najvaznije od svega je te mlade ljude spasiti tog zla!

Donekle bih se i složila s tobom da nisam videla snimak kad onog momka udaraju u glavu takvom snagom da sam skoro sigurna da udarac te jačine mora da ostavi neke posledice. Izvini, ali, bolje je jednog takvog koji ne želi da se izleči, a pritom pokušava da povuče i druge sa sobom, izbaciti iz centra, odnosno prijaviti policiji, nego ga onako divljački tući. Ono s lopatom i nije tako strašno. Bolje i 10 po dupetu, nego heroin u venu.

Ali, definitivno nisam za zatvaranje centra.
 
Kaze ovaj jedan ,da je to izjavio samo pordparol Sinoda SPC,da to nije stav celog Sinoda SPC.....a sta je ovo ???:think::think:

Irinej za raspuštanje stacionara

26. maj 2009. | 00:30 -> 10:10 | Izvor: B92

Beograd -- Episkop bački Irinej još jednom je u ime Sinoda SPC pozvao vladiku raško-prizrenskog Artemija da raspusti rehabilitacioni centar kraj manastira Crna Reka.

Episkop Bački Irinej je takođe pozvao vladiku raško-prizrenskog Artemija da vinovnike nasilja podvrgne kanonskoj odgovornosti. U saopštenju koje je potpisao episkop Irinej pozivaju se nadležni državni organi da ispitaju ceo slučaj, a žrtvama nasilja i svima koji su pogođeni izražava se najiskrenije žaljenje.

:hahaha::hahaha::hahaha: pa komunjaro, Irinej i jeste portparol
:dash::dash::dash:
 
Posedovanje i trgovina narkoticima je krivično delo, a ti batinaši u Centru nisu ni policija, ni tužilaštvo, ni sud da bi sprovodili zakon, tako da su i oni prekršili zakon postupajući na taj način. Onoga ko je uneo drogu u Centar, trebalo je prijaviti policiji, a ne šutirati kolenom u glavu.
Znači,treba toga što je uneo drogu procesuirati pa strpati u zatvor zajedno sa dilerima,lopovima i ostalim šljamom koji će prodavati narkotike i za uzvrat tražiti pare ili neke ''usluge'' zavisno od toga u kakvom je stanju?...ili možda umesto ovih batinaša iz Crne reke treba da ga tuče policija pošto ima ovlašćenja,ume ''stručno'' da bije ili šta već?...Mislim da narkomanima mora da se stavi do znanja da neke stvari ne mogu da rade pod pretnjom fizičke prinude,pošto njihova svest ne percepira emocije i nikakve druge metode.
 
I vi mislite da je pravi lek za narkomane tj.zavisnike od narkotika,nemilosrdno prebijanje,da ti vezuju pertle tako da padneš i polomiš se dole,da ti stavljaju nogavice u cipele,da te biju slobodno,da se iživljavaju svaki dan.

I to je najbolji lek?

I mi hoćemo u Evropu?

Ми?!? Ма јок... Видиш да развијамо односе са братским Ираном, Корејом и Кубом. Тамо у Европи су сви демони и лицимури, педери и наркомани. Које ће нам то клинац...
 
Chak sam i na RTS-u gledao da su roditelji doshli masovno da protestuju protiv zatvaranja Suve reke. Tvrde da je sve to pomoglo njihovoj deci, a ko ti zeli najbolje ako ne roditelji? Mi kao da mozemo da im ponudimo bolje metode za izlecenje....

pa da roditelji najbolje znaju i niko ne voli te ljude tj narkomane koji se tamo lece od njihovih roditelja!

ovo ostalo su sve lazni moralisti i licemeri

lepo je pitao jedan od roditelja STA JE ALTERNATIVA? KOJU MENI ALTERNATIVU DRZAVA NUDI?

Alternative nema - alternativa je po ovim licemerima ulica, kriminal, nadgrobni spomenik i uplakani ocevi i majke koji su sahranili svoju decu

A nema veceg prokletstva za roditelja nego da sahrani sopstveno dete!
 
pa da roditelji najbolje znaju i niko ne voli te ljude tj narkomane koji se tamo lece od njihovih roditelja!

ovo ostalo su sve lazni moralisti i licemeri

lepo je pitao jedan od roditelja STA JE ALTERNATIVA? KOJU MENI ALTERNATIVU DRZAVA NUDI?

Alternative nema - alternativa je po ovim licemerima ulica, kriminal, nadgrobni spomenik i uplakani ocevi i majke koji su sahranili svoju decu

A nema veceg prokletstva za roditelja nego da sahrani sopstveno dete!

Jadni roditelji i sada treba da ih zalim sto su ugrozeni.
Ma ,kakvi bre nikada,za mene su to idoti.
Nisu imali verovatno vremena da malo vide sta im rade deca.
Jadni 24 h rade.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top