Nasilje na ulicama Beograda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slažem se, ali ne znam čemu tolika frka oko ove teme. Samo sam htio biti siguran da je to glupost.

Pa evo šta ti zameram.
1. vređaš
2. proveravaš groznu laž na beogradskom, srpskom forumu
3. braniš se nekim rečima kako si znao, pa svako normalan će odbaciti te priče i neće imati potrebu da ih proverava
4. niko ne pravi frku niti si uskomešao redove, već ljudi jednostavno pišu na temi.


koliko vidim, osim mene, svi te podjebava.ju.
 
U BGu nema frke osim ako ne trazis frku gledas svoja posla i tako se zivi u svim vecim gradovima na trecem klikeru od sunca

vise rizikujes odlaskom u glupave provincijske kafane sa seljanima kojima je samo ostalo jos to neshto malo wanna be grandovki pa oce da kolju zbog neke manipulativne sojke

oni koji se serluce da bi pokazali balls su ustvari strasno ranljive osobe teatralni spektakl nista vise
 
U BGu nema frke osim ako ne trazis frku gledas svoja posla i tako se zivi u svim vecim gradovima na trecem klikeru od sunca

vise rizikujes odlaskom u glupave provincijske kafane sa seljanima kojima je samo ostalo jos to neshto malo wanna be grandovki pa oce da kolju zbog neke manipulativne sojke

oni koji se serluce da bi pokazali balls su ustvari strasno ranljive osobe teatralni spektakl nista vise

E, ovakav odgovor trazim... :) Hvala PUNO!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top