Секс из интереса

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Први пут у животу ми се отворила могућност за овако нечим. Једној девојци треба моја услуга, а ја могу да јој учиним или не учиним просто није ми превелики цим, а њој значи. Е сад, ја бих јој то вероватно учинио тј. учинићу јој јер немам разлога да јој не учиним, али...

У неким договорима тј. ''преговорима'' врло експлицитно ми је рекла да би била ''спремна на све'' ако бих јој то учинио и колико год то глупо звучало ја сам сад у дилеми... глупо ми је да искористим ту њену лудост зарад личног задовољства, а не чиним јој толико велику ни битну ствар да бих се могао оправдати... с друге стране размишљам, можда она није генерално у том фазону него је искористила ту глупу прилику да ми се мало ''набаци'', али опет је некако то исувише било експлицитно за мој укус ако жели нешто озбиљније...

И коначно, питања теме :D

1. шта мислите о сексу из интереса уопште и шта мислите о људима који га траже/нуде?

2. да ли је моја дилема оправдана? :lol:
 
citajte ljudi temu :lol:
devojci treba neka usluga od njega, tipa da joj popravi televizor
a on to hoce da joj naplati u vidu seksa jer mu je ona nagovestila da je spremna na sve zarad te usluge koja joj treba
ja ne bi ni trazio ni **** u tom slucaju
a ti kako ces, zavisi od tebe
 
:lol: Дада модераторима је по правилу 25+, а пошто желе да ми плате можете замислити онда колики је тај + код мене :P

Ја не знам шта сам нејасно написао... дакле не тражим јој новце, тј. не тражим јој ништа него се она сама нуди, а @ivana0704 њен интерес је да јој учиним ту једну услугу коју јој само ја могу учинити и просто ваљда је то неки интерес :D
 
citajte ljudi temu :lol:
devojci treba neka usluga od njega, tipa da joj popravi televizor
a on to hoce da joj naplati u vidu seksa jer mu je ona nagovestila da je spremna na sve zarad te usluge koja joj treba
ja ne bi ni trazio ni **** u tom slucaju
a ti kako ces, zavisi od tebe

Чим сам видео 6 одговора за 3мин знао сам да нешто не штима :D Само бих те исправио... дакле ја нећу да јој наплатим и учинио бих јој то и без те њене ''понуде'', али сад кад понуда постоји мало сам :think::think::think:

:mrgreen:
 
Први пут у животу ми се отворила могућност за овако нечим. Једној девојци треба моја услуга, а ја могу да јој учиним или не учиним просто није ми превелики цим, а њој значи. Е сад, ја бих јој то вероватно учинио тј. учинићу јој јер немам разлога да јој не учиним, али...

У неким договорима тј. ''преговорима'' врло експлицитно ми је рекла да би била ''спремна на све'' ако бих јој то учинио и колико год то глупо звучало ја сам сад у дилеми... глупо ми је да искористим ту њену лудост зарад личног задовољства, а не чиним јој толико велику ни битну ствар да бих се могао оправдати... с друге стране размишљам, можда она није генерално у том фазону него је искористила ту глупу прилику да ми се мало ''набаци'', али опет је некако то исувише било експлицитно за мој укус ако жели нешто озбиљније...

И коначно, питања теме :D

1. шта мислите о сексу из интереса уопште и шта мислите о људима који га траже/нуде?

2. да ли је моја дилема оправдана? :lol:

Dovla ne mogu da verujem...Da kaže čovek- fin ovaj Dovla,a on u stvari žigolo :lol: Ta će 100% da te napuni s neki bacili i virusi,nije ni ona sisala vesla...A verovatno će se i snimate sa kameru,pa ako te to pali,ožeži-raspali...
 
®:
Ma, pala je na avatarni ti... valjda bravo (jer nijesam siguran koliko je vrata, tipujem na dvoje, otud bravo) ;) to je sve.
Al' će se brzo predomisliti kad vidi Aleksejevu trojku :D
Еееее видиш и то ми је поменула, али ми беше потпуно нејасно зашто ми то рече, а сад ми је прилично јасније :D А што се тиче тројке... и против ње имамо коња за трку :D
meni treba da se istrese tepih:mrgreen:
:lol: Пихххх... за млаћење тепиха не могу узети ни цео орал :P
šta,
samo ti možeš da je kresneš? :lol:
:lol::lol::lol: па то је ваљда свима до сада постало јасно :P
ja mislim da ta devjka vidi u kom je eksualno zapustenom i jadnom stanju cenjeni postavljac a moderator, pa resila da mu prirpomogne i da ucini humano delo, a da to bas ne ispadne milostinja, ona izmislila nacin da joj on uzvrati humanost.
:P
Еееее кад би знала да сам модератор преклињала би ме :hahaha:
 

Back
Top