Što žene ne vole za vrijeme seksa?

tonio11

Početnik
Banovan
Poruka
20
Brojni muškarci misle da su izvrsni ljubavnici i svoje greške u krevetu uopće ne zamjećuju. Jeste li i vi među njima?

Zaboravili ste skinuti čarape

No, možda ne baš stvarno zaboravili, nego vam naprosto nije palo na pamet da prije seksa svučete i svoje najdraže bijele čarape. Greška! Žene su upravo alergične na gole muškarce u čarapama, posebno ako su bijele! Zato za vrijeme svlačenja najprije svucite upravo čarape i tek nakon toga nastavite s ostalim komadima odjeće.

Pretjerujete s mokrim poljupcima

Istina je da poljupci u najvećoj navali strasti mogu biti i mokri i vrući, ali sve ima svoje granice. Nikako nemojte svojoj dragoj zasliniti cijelo lice, da s njega kaplje kao da je upravo došla s tuširanja. Ako ste jedan od onih koji s količinom sline volite pretjerivati, te se svoje navike trebate što prije riješiti!

Navaliti na bradavice
Još jedna velika greška! Bradavice na ženskim prsima su naime nježne i osjetljive i ako ih budete napali, stiskali i vrtjeli kao da želite odviti previše privijen vijak, vaša će vam draga....

Izvor http://dnevnohr.com/Intima/Sto-zene-ne-vole-za-vrijeme-seksa.html
 
Stvarno ima tih katastrofalnih likova. Ja je odmah uhvatim za kosu i nabijem joj kitu u grlo i drzim je dok ne pochne da se gu$i. Posle uspe$ne inicijalizacije sex sa partnerkom je boza, a ona zaboravlja na mamu, tatu, biv$eg dechka i gleda samo kako da prezhivi moj palamar

:super: I nema nikakvih problema sa čarapama, vlažnim poljupcima i preosetljivim bradavicama. :D:ok:
 
Žene su upravo alergične na gole muškarce u čarapama, posebno ako su bijele!

svašta. :roll:


i mani se saveta "kako da..." iz kozma i sličnih gluposti.
svi mi volimo ili ne volimo različite stvari.
ne može ti deset redova u časopisu otkriti kako da budeš savršen ljubavnik, muž, šta god. :neutral:
ja, na primer, ne podnosim ni da mi dotakne uši,
a kamo li da ih ljubi i slično.
eto.
to je, recimo, nešto što mi jako smeta.
a za čarape me zabole.
 
znak je da ta osoba ne voli vlazne poljupce. ja volim srednje vlazne ne preduge :P

Nisam na to mislio, ne na tehniku ljubljenja, nego šta bi to moglo da sugeriše onom čiji se višak pljuvačke smatra nepoželjnim? Aj da vas vidim, koji se podsvesni signal time šalje? Da pomognem, kako teku veze ljudi koji paze na to kako se ljube, imali ste verovatno prilike da se sretnete s tim.
 

Back
Top