Prevara u vezi

Dragansd

Početnik
Poruka
27
Pitanje za nase drage forumasice
^Osoba zenskog pola koja je u stabilnoj vezi ili braku ali zeli da prevari svog partnera, potrebna joj je akcija a pritom zeli da odrzi svoju vezu stabilnom^

Devojke tj dame kakav je vas stav ?
 
Prilično negativan... ako je veza stabilna ne bih ni poželela da prevarim partnera...
A ako postoji problem u vezi onda bih pokušavala da ga rešim... a ako zaključim da je problem nerešiv i da veza jednostavno više nema perspektivu onda bih raskinula...
Jer, jedno je da se prevara desi, ne opravdavam ali jeste moguće.. a drugo je smišljeno varati partnera, onda se ne radi samo o prevari nego i o nepoštovanju i izneveravanju poverenja i svačemu nečemu još tako...
 
Baš me interesuje dal' će bar jedna ženka da odgovori "pozitivan"!
Znači mi muškarci uopšte ne ebemo tuđe žene.......Kako li onda ima ovoliko prevare?

i ja se pitam :))))
nego ljudi ulaze u svakakve kombinacije i veze koje ih ne ispunjavaju bash potpuno pa onda moraju malo da se nadopune. na kraju krajeva sta ima loshe u tome da se dvoje mladih i lepih ljudi vole! :))))
 
Mislim da devojka/zena ako zeli da svoj zivot zacini na taj nacin ima pravo na to sve dok neko a to znaci ona,muz/decko i na kraju krajeva i * kombinacija* ne bude povredjen.Ko voli neka uziva na taj nacin.Licno ja za sada nemam takvih zelja ali nikada necu reci nikad.....
 
Mislim da devojka/zena ako zeli da svoj zivot zacini na taj nacin ima pravo na to sve dok neko a to znaci ona,muz/decko i na kraju krajeva i * kombinacija* ne bude povredjen.Ko voli neka uziva na taj nacin.Licno ja za sada nemam takvih zelja ali nikada necu reci nikad.....

pa jeste skroz si u pravu
tako i ja kad mi bude trudna zena jebacu 5 riba sa strane i nadam se da je necu povrijediti :sad2:
 

Back
Top