Kako deca da izadju na kraj s roditeljima?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kako deca da izadju na kraj s roditeljima?

Iskusan ancika (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Kako deca da izadju na kraj s roditeljima?

U trenucima kad se resava o vaznim situacijama u zivotu- hoce li poslusati roditelje ili sebe? Kada treba slusati roditelje? Kako im objasniti da nisu u pravu kada odredjuju zivotni put deteta, a ne dozvoljavaju da ga ono samo odabere? Danas mnoge zelje roditelja postaju stereotipne...a ponekad je najveca zelja roditelja u stvari najmanja detetova zelja...Kad kazem "dete" ne mislim na petogodisnjaka...i mi stariji smo necija deca. :wink:

nzena
    Guest

Podrazumevano bez obzira koliko

roditelji eventualno gresili a to zaista moze da se desi narocito u slucajevima kada oni mozda i nisu imali neku narocito pravu i veliku ljubav (bar posmatrano iz ugla deteta)kada su u pitanju "malo" starija deca ipak mislim da su oni svesni da ta 'deca' pa i ako njihova najdraza, hvataju sto bi se reklo zadnji voz pa tako i verujem da su njihove "ambicije?" sada u nekom kompromisnom stadijumu tako da najverovatnije (99%) nece stati na put sigurnoj sreci svoje dece a ovo narocito u slucaju kada se i najobicnija i najmanja sreca toj njihovoj deci desila jako jako davno.

Da rezimiram najpovoljniji su slomljeni i razocarani roditelji jer su njihove ambicije davno proslo vreme.

Zato ako imate pravu ljubav a mozda ???? bi vasi roditelji mogli da vam uniste zivot radujte se i zahvaljujte o velikom bogu svaki dan sto je njihovo srce sada slomljeno i operisano od "ambicija" i sto su uslovi za konaaacno ostvarenje vase prave ljubavi stvoreni.
    Samo napred deco vi koja se volite ugrabite svoju srecu jer dugo ste cekali taj trenutak ,zar ne?

ndevojka
    Guest

Podrazumevano ja sam

apsolutno SIGURNA da je decko kojeg volim PRAVA osoba za mene, sto se mojih roditelja tice oni mogu samo da se iznenade ogromnom kolicinom srece koju sam ja imala u zivotu da na(i)djem na TAKVOG momka ali u nekom nemogucem eto recimo hipotetickom slucaju da su protiv, verujte da ja toliko volim i toliko sam sigurna u svoja osecanja da bih sve svoje sposobnosti kanalisala u tom pravcu da im dokazem da ih ubedim da grese da je moj zivot u pitanju a ako ne bih uspela drage moje sigurno to uzasno zvuci ali ja takve roditelje ne bih poslusala.

Iskusan ancika (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

NZENA I NDEVOJKA, TEBI JE ZABRANJENO DA SE JAVLJAS NA OVU TEMU!!! I NA BILO KOJU CIJI SAM JA AUTOR!!! I OVDE UOPSTE NIJE REC O LJUBAVI PREMA DECKU!!! ZAR SI TOLIKO GLUPA...SVASTA...SAMO MOGU DA SE NASMEJEM TVOJIM GLUPIM IZJAVAMA. ZAR I OVDE TREBA DA PISEM DA SU NZENA I NDEVOJKA ISTA LICNOST?

Iskusan ancika (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Kako deca da izadju na kraj s roditeljima?

Citat Original postavio ancika
    U trenucima kad se resava o vaznim situacijama u zivotu- hoce li poslusati roditelje ili sebe? Kada treba slusati roditelje? Kako im objasniti da nisu u pravu kada odredjuju zivotni put deteta, a ne dozvoljavaju da ga ono samo odabere? Danas mnoge zelje roditelja postaju stereotipne...a ponekad je najveca zelja roditelja u stvari najmanja detetova zelja...Kad kazem "dete" ne mislim na petogodisnjaka...i mi stariji smo necija deca. :wink:
    Dakle, ljudi, vracamo se na temu, s tim da zabranjujem pojavljivanje nastranih licnosti, kao sto je nzena iliti ndevojka. Pisite svoja misljenja...

Aktivan član Mirjanadz (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: ja sam

Citat Original postavio ndevojka
    apsolutno SIGURNA da je decko kojeg volim PRAVA osoba za mene, sto se mojih roditelja tice oni mogu samo da se iznenade ogromnom kolicinom srece koju sam ja imala u zivotu da na(i)djem na TAKVOG momka ali u nekom nemogucem eto recimo hipotetickom slucaju da su protiv, verujte da ja toliko volim i toliko sam sigurna u svoja osecanja da bih sve svoje sposobnosti kanalisala u tom pravcu da im dokazem da ih ubedim da grese da je moj zivot u pitanju a ako ne bih uspela drage moje sigurno to uzasno zvuci ali ja takve roditelje ne bih poslusala.

Devojcice,ja moram da ti kazem da ti imas problem sa roditeljima a i sama sa sobom....Necu da ti popujem posto vidim da si sigurna u sebe,ali znaj da kad se najmanje nadas strefi te ono sto si najmanje ocekivala! Roditelji ti ne zele lose i ne radi se o tome da li si ti srecna i da li to njima smeta....jos si mlada...shvatices.
    P.S.Sigurna si u svoja osecanja...a njegova?Jesi u njega sigurna kao u sebe?!?Ha.Bas si slatka....volela bih da znam koliko imas godina,a posto ANCIKI smeta da se pojavljujes ovde,I RAZUMEM JE,NIJE TI OVDE MESTO! odgovori mi privatno na poruku ako hoces.

Slične teme

1. Kako izaci na kraj sa babama?
    Autor Meki u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 234
    Poslednja poruka: 28.01.2009., 16:00
  2. KAKO DA KAZEM RODITELjIMA DA SAM TRUDNA???
    Autor vanesa u forumu Žene
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 05.09.2008., 20:24
  3. Kako sa nevaspitanim roditeljima?
    Autor _Look_Of_Expectancy_ u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 07.10.2007., 03:26
  4. KAKO ZA KRAJ
    Autor avesic u forumu Žene
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 24.08.2005., 19:50
  5. Kako reci da je kraj?