Kod nje ili kod njega?

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.818
Sta mislite gde i ko koga vise privodi..muskarci ili zene?Moje misljenje je da je zenama vise frka da odu u neciji stan i da obicno muskarac otprati ili odveze gajbi..pa ga ona pozove na sokic..onako nevesto..pa padne sex..ili se muskarac nabaci..kao kad pravis palacinke..zovi na fuka i sl..kako se zene nametnu i pokazu da ih treba privesti?I jel vi vise volite u gostima ili na svom terenu?
 
Sta mislite gde i ko koga vise privodi..muskarci ili zene?Moje misljenje je da je zenama vise frka da odu u neciji stan i da obicno muskarac otprati ili odveze gajbi..pa ga ona pozove na sokic..onako nevesto..pa padne sex..ili se muskarac nabaci..kao kad pravis palacinke..zovi na fuka i sl..kako se zene nametnu i pokazu da ih treba privesti?I jel vi vise volite u gostima ili na svom terenu?

Sad si otkrio Ameriku:lol:normalno da je ženama više frka, one
su nežniji pol..
Da ih treba privesti:roll:
Ne radi se to tako između normalnih zdravorazumskih osoba,
obično je to neko spontano dešavanje, a ako misliš na neko
nametanje, ne valja to, treba obostrano da bude..u svakom
slučaju, kad mi se neko dopadne vidi se u očima, osmehu i
ako je ćorav, nije za mene:confused:
Ako je dakle obostrano, najmanji je problem gde
 
Ipak najbolje i najsigurnije, mislim zbog raskalašne komšike:P:lol:

Ma jok.. nego.. Sad ce masa na mene.. Ali navikli smo da sam gresnica :mrgreen::rumenko:
Ali.. Ko ce da kuva tj sprema tu nesto, sredjuje stan, kupuje vino :lol: i da sredi sebe.. Depilacija, manikir, pedikir, kosa.. Treba mi ode ceo dan zbog jednog kresa :lol:
Makar meni treba ceo dan za to.. I ja tu sad ne mistifikujem i nemam problem sa nazivima.. Moje je da se ja sredim ( to mi je pola dana) :lol: i dodjem.. A ne privodim.. Svako ima svoje pravilo, ovo je moje ;)
Za momkom ne bih da perem sudove i da mu kuvam.. Da perem za kres kombinacijom.. Not me :manikir:
 
Ma jok.. nego.. Sad ce masa na mene.. Ali navikli smo da sam gresnica :mrgreen::rumenko:
Ali.. Ko ce da kuva tj sprema tu nesto, sredjuje stan, kupuje vino :lol: i da sredi sebe.. Depilacija, manikir, pedikir, kosa.. Treba mi ode ceo dan zbog jednog kresa :lol:
Makar meni treba ceo dan za to.. I ja tu sad ne mistifikujem i nemam problem sa nazivima.. Moje je da se ja sredim ( to mi je pola dana) :lol: i dodjem.. A ne privodim.. Svako ima svoje pravilo, ovo je moje ;)
Za momkom ne bih da perem sudove i da mu kuvam.. Da perem za kres kombinacijom.. Not me :manikir:

Apsolutno se slažem s tobom, a zamisli još kad bi se sam pozvao, smešno, juhuuu, kraj!
 
Sta mislite gde i ko koga vise privodi..muskarci ili zene?Moje misljenje je da je zenama vise frka da odu u neciji stan i da obicno muskarac otprati ili odveze gajbi..pa ga ona pozove na sokic..onako nevesto..pa padne sex..ili se muskarac nabaci..kao kad pravis palacinke..zovi na fuka i sl..kako se zene nametnu i pokazu da ih treba privesti?I jel vi vise volite u gostima ili na svom terenu?

I, da ne radim nista nevesto i ne femkam se :rumenko:
Kad mi je do sexa , to otvoreno pokazem..
Mada mozda su ove koje privode (:lol:) postenije od mene koja cu pre da odem kod muskarca :whistling:
 
Ma jok.. nego.. Sad ce masa na mene.. Ali navikli smo da sam gresnica :mrgreen::rumenko:
Ali.. Ko ce da kuva tj sprema tu nesto, sredjuje stan, kupuje vino :lol: i da sredi sebe.. Depilacija, manikir, pedikir, kosa.. Treba mi ode ceo dan zbog jednog kresa :lol:
Makar meni treba ceo dan za to.. I ja tu sad ne mistifikujem i nemam problem sa nazivima.. Moje je da se ja sredim ( to mi je pola dana) :lol: i dodjem.. A ne privodim.. Svako ima svoje pravilo, ovo je moje ;)
Za momkom ne bih da perem sudove i da mu kuvam.. Da perem za kres kombinacijom.. Not me :manikir:

реално
 
Sta mislite gde i ko koga vise privodi..muskarci ili zene?Moje misljenje je da je zenama vise frka da odu u neciji stan i da obicno muskarac otprati ili odveze gajbi..pa ga ona pozove na sokic..onako nevesto..pa padne sex..ili se muskarac nabaci..kao kad pravis palacinke..zovi na fuka i sl..kako se zene nametnu i pokazu da ih treba privesti?I jel vi vise volite u gostima ili na svom terenu?
Kod tebe June :rumenko: mada..... moji sutra nisu tu pre podne :rumenko:


Inače, manje gledaj filmove.....
 

Back
Top