TROJKA... bolja u masti ili na javi?!?!?

u masti mi je cesto... u javi nisam i necu. kombinacija moj dragi, ja i jos jedna riba bi bila super. naravno da je ona zgodna i slobodoumna :per: nesto kao u gina lynn masterpiece ako ste gledali..

Ovako nesto i ja mislim....a mislim da koliko god bi ta treca bila zgodna,*ebozovna,vrela...ipak ne bi prevazisla onu iz moje maste s vremena na vreme...a ni mene:lol:;)
 
dakle?! zaista ne znam da li je tema vec bila ili ne, ali nebitno....

trojka... da li ste probali i koja kombinacija (2 muskarca 1 zena, 1 muskarac 2 zene, 3 zene, 3 muskarca)

u svakom slucaju... da li je bilo onako kako ste ocekivali (zamisljali) ili ipak to nije to?~!??~!

Pa kako god :)
Kao i do sad stojim da bi zelio 5 cica i ja :)
Mada zadovoljim se i s jednom al vrijednom :)
 
trojka... da li ste probali i koja kombinacija (2 muskarca 1 zena, 1 muskarac 2 zene, 3 zene, 3 muskarca)~!
to je shestorka:confused:
u masti mi je cesto... u javi nisam i necu. kombinacija moj dragi, ja i jos jedna riba bi bila super. naravno da je ona zgodna i slobodoumna :per: nesto kao u gina lynn masterpiece ako ste gledali..
a mushkarac:confused:
Ovako nesto i ja mislim....a mislim da koliko god bi ta treca bila zgodna,*ebozovna,vrela...ipak ne bi prevazisla onu iz moje maste s vremena na vreme...a ni mene:lol:;)
nastrane ste :neutral:

to se ne radi sa nekim s kim si u vezi/dok si u vezi/ :neutral:

ja sam uvek mislila da je trojka, dva mushka i zena, poshto zena ima te dve rupe, u stvari tri:confused:
 

Back
Top