Problem sa kod kljucem
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Problem sa kod kljucem

Zainteresovan član SAS19 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Problem sa kod kljucem

Imam hyundai accent 1.3 iz 2001 godine i pre par dana poceo je problem sa kod klucem. Kada stavim kljuc u bravu signalizira da nije originalni kljuc i ne moze da se startuje motor, kada ponovim postupak (izvadim kljuc i ponovo ga vratim) sve radi normalno. Interesantno je da nema pravila kada se to desava, nekada celi dan radi normalno a sutra se to desi par puta za redom.
    Molio bih da mi neko kaze, ako zna, o cemu se radi, da li je to neka sitnica ili je potrebno ici u servis.
    Hvala

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano Re: Problem sa kod kljucem

Da ti slucajno baterije nisu oslabile?
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Učlanjen
    16.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Izgleda da nema bateriju a i ako je ima nemoguce je proveriti jer je sve izliveno od plastike koju je nemoguce otvoriti a da se ne unisti. Danas sam isao na dijagnostiku i prijavljuje neku sporadicnu gresku u komunikaciji sa transpoderom. Resetovali su greska a ostalo je da se vidi da li ce se ponovo pojaviti.
    Mada mi nisu znali reci kakva je to greska u komunikaciji.

Ističe se VENIX (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio SAS19 Pogledaj poruku
    Imam hyundai accent 1.3 iz 2001 godine i pre par dana poceo je problem sa kod klucem. Kada stavim kljuc u bravu signalizira da nije originalni kljuc i ne moze da se startuje motor, kada ponovim postupak (izvadim kljuc i ponovo ga vratim) sve radi normalno. Interesantno je da nema pravila kada se to desava, nekada celi dan radi normalno a sutra se to desi par puta za redom.
    Molio bih da mi neko kaze, ako zna, o cemu se radi, da li je to neka sitnica ili je potrebno ici u servis.
    Hvala
    Pretpostavljam da je u pitanju problem sa komp-om.Dakle,resetuj komp i onda pokušaj.
    Ako ni to ne uspe,poseti majstora.

Možda je problem u imobilajzeru,ali za otklanjanje tog problema svakako ćeš morati na dijagnostiku.
    Jutro ne trazi krivce,samo kaze u lice - Ovo ne ide na bolje ...

Primećen član Woo_Bg (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio SAS19 Pogledaj poruku
    Hvala

Ja bih probao u servisu da ponovo kodiram kljuc...slicnu situaciju sam ja imao (kod mene je u jednom polozaju prihvatao kljuc a u drugom nije) i tako je resena ... dekodiranje i k'o novo
    odracuonogakomijedrpiospacebar

Zainteresovan član igor101 (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Imao sam i ja taj problem na svom audiju pre nekih 3-4 godine i ispade da je problem nenormalno glup. Prvo su mi rekli da je kompjuter koji ocitava kod kljuca u kvaru i ja sta cu kupim novi. (tricavih 150eur), kad ono eto probleme posle 3meseca ponovo. Odem kod njih i oni opet kazu kompjuter a ja u medjuvremenu saznao da postoji jedan servis za kljuceve kod mene u komsiluku koji se izmedju ostalog bavi tako tim stvarima i posetim njega.
    Covek lepo skine tablu, sa onom crnom cupavom izolirkom izoluje kablove koji vode od tog kompjutera do table UDALJIO IH OD KUTIJE VRATILA VOLANA (kazu da od serva mugu da nastanu neke elektricne smetnje u sistemu i da se sve akumuliraju na kutiji) i od tada do sada nikad vise nisam imao niti jedan jedini problem po tom pitanju.
    Servis se zove RISTIC a nalaze se na pola 22og Oktobra u Zemunu.

Učlanjen
    16.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Hvala vam na pomoci , ali kao sto sam rekao predhodno isao sam na dijagnostiku i resetovali su greske tako da se sada to ne desava a videcu da li ce se ponavljati.

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. problem sa boot-ovima - GRUB4DOS problem
    Autor twix u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 20:53
  3. problem - komp mi radi usporeno - problem
    Autor VisionOfDisorder u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 01:15
  4. original igre!! sa originalnik kljucem!!
    Autor Nindzaa u forumu Video igre
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.04.2005., 23:36
  5. Problem bio,problem resen.
    Autor Leka u forumu Softver
    Poslednja poruka: 11.03.2004., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku