DA SE DOBRO SVRSI!!!!!!(stranka u razvoju)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zubarka:
DellBoy-011:
vole kad svrshe, ako se ne varam :lol:

Znaci, pogadjash u sustinu!! :lol: :lol: :lol:


Neverovatna podudarnost!
Mi imamo toliko zajedničkih osobina da je to dobar osnov za osnivanje neke političke grupacije.
Toliko ljudi koji vole i zele istu stvar mora da mogu da nađu zajednički jezik (i još štošta) u ostvarivanju svojih ciljeva :wink:
 
apotekarka:
zubarka:
DellBoy-011:
vole kad svrshe, ako se ne varam :lol:

Znaci, pogadjash u sustinu!! :lol: :lol: :lol:


Neverovatna podudarnost!
Mi imamo toliko zajedničkih osobina da je to dobar osnov za osnivanje neke političke grupacije.
Toliko ljudi koji vole i zele istu stvar mora da mogu da nađu zajednički jezik (i još štošta) u ostvarivanju svojih ciljeva :wink:

Mislim da bi ti mogla da smislis kako ce se nasa struja ,ili grupacija,stranka,zvati...Nesto efektno :wink:
 
apotekarka:
Jesmo glasali da primimo raindog?
Jesmo!
Čestitam, draga primljena si jednoglasno!

Zubarka, pogledaj profil apotekarkinog_muza, šta misliš, valja li ta slika, mislim oslikava li dinamiku i energičnost, kao i spremnost na izazove? :wink:

Pogledala i zanemela.To je ono sto trazimo,ta energija,ta predanost,uzivanje,dinamika,pokret,estetika...Spremnost na izazove vrca kao iskrice iz vatre na toj fotki.Savrseno!!!
:wink:
 
zubarka:
apotekarka:
Hoćemo li da primamo ljude sa nekom inicijacijom?
Šta li bi to moglo da bude......jel ima neko neku ideju? :D

Meni se sve nesto cini da ti imas ideju o inicijaciji. :wink: Kazi slobodno,nasi smo...

Zelim i ja clansku kartu, samo voleo bi da iniciram licno vrcavo energetski lako i dugotrajno a ipak da se uz veliki osmeh svrrrrrrrrrrrrrshi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top