Zenska intuicija...

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.348
Da li se nekom od vas (prvenstveno dama) dogodilo nesto slicno...

"A ti od prvoga minuta
Znaš da ovo vodi
Do kreveta,
A ja od prvoga minuta
Znam bit ćeš moj muž
Otac mog djeteta."

Severina - Tridesete

Da li ste za nekoga od prvog susreta jednostavno znali, bice vas za ceo zivot...
 
Ne slušam dotičnu a tema je već bila...

A bila je tema sa istim nazivom ali ovako definisana...

"Svedoci smo da se žene stalno pozivaju na neki magloviti pojam koji nema veze sa racionalnim razmišljanjem,a zovu ga intuicija.Moja iskustva su da to može da bude a ne mora da znači,i tako dalje,i tome slično...znači prodavanje magle paćenicima!
Kakva su vaša iskustva i da li imate išta pozitivno da kažete o ''ženskoj intuiciji''?"

Ne vidim da ove dve teme imaju nesto zajednicko... Prva je bila poprilicno uopstena i svodila se na ismejavanje tog pojma, a tema koju sam ja postavio je poprilicno konkretna...
 
Da li se nekom od vas (prvenstveno dama) dogodilo nesto slicno...

"A ti od prvoga minuta
Znaš da ovo vodi
Do kreveta,
A ja od prvoga minuta
Znam bit ćeš moj muž
Otac mog djeteta."

Severina - Tridesete

Da li ste za nekoga od prvog susreta jednostavno znali, bice vas za ceo zivot...
Za ceo zivot???
Ne,nista ne traje vecno.....sem ljubav prema bliznjima koja se nikad ne gasi i ljubav prema samom zivotu,Bogu.......i nada...koja nikad ne umire....
E text pesme je blablablabla.......tipican za Severinu...Ali posto je ona otpevala tu pesmu....reci nisu ni toliko bitne....
 
Za ceo zivot???
Ne,nista ne traje vecno.....sem ljubav prema bliznjima koja se nikad ne gasi i ljubav prema samom zivotu,Bogu.......i nada...koja nikad ne umire....
E text pesme je blablablabla.......tipican za Severinu...Ali posto je ona otpevala tu pesmu....reci nisu ni toliko bitne....

Mozda nije neka pevacica, al zato glumi... Ufff... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Onda sam ja pomalo idealista, pa verujem da ljubav moze trajati vecno... Bar se trudim da to postignem...
 
Pa jednom sam pomislila to iz stiha i zestoko sam se prevarila ... :pop:
Ali imam intuiciju, ali obicno kad se javi ne pomislim nista, vec osecam, u stomaku, pritisak, unezverenost i ne znam jos neka slicna stanja ... Mada moram da primetim da nikad ne umem na vreme da je tumacim, vec posle, naknadno ...
Ali i to iskustvo valjda dolazi sa godinama, do te 30 cu se valjda nauciti .. :vatromet:
 
Pa jednom sam pomislila to iz stiha i zestoko sam se prevarila ... :pop:
Ali imam intuiciju, ali obicno kad se javi ne pomislim nista, vec osecam, u stomaku, pritisak, unezverenost i ne znam jos neka slicna stanja ... Mada moram da primetim da nikad ne umem na vreme da je tumacim, vec posle, naknadno ...
Ali i to iskustvo valjda dolazi sa godinama, do te 30 cu se valjda nauciti .. :vatromet:

Ma, dobro... Seve ima 37 godina... Sinoc sam bio na njenom koncertu, i mogu ti reci da izgleda kao da ima 27... Na zalost, intuicija ne dolazi sa iskustvom...
 
Kad sam ugledala bivseg, samo sam zavapila: Ko je ovo!!!??? :zaljubljena: Uhhhhhh... Na prvi pogled... On se nije ni setio tog susreta. :( Nekoliko godina kasnije se smuvamo, jednostavno pogledi nam se ukrstili i to je bilo to... :heart: Zasto nije preraslo u brak? E, zato sto sam ja nevidjena glupaca, koju treba mlatiti, mlatiti, mlatiti... :azdaja: Kasno shvatila neke stvari... Nikad se necu nakajati... :dash::dash::dash:
 
Poslednja izmena:
Kad sam ugledala bivseg, samo sam zavapila: Ko je ovo!!!??? :zaljubljena: Uhhhhhh... Na prvi pogled... On me se nije ni setio tog susreta. :( Nekoliko godina kasnije se smuvamo, jednostavno pogledi nam se ukrstili i to je bilo to... :heart: Zasto nije preraslo u brak? E, zato sto sam ja nevidjena glupaca, koju treba mlatiti, mlatiti, mlatiti... :azdaja: Kasno shvatila neke stvari... Nikad se necu nakajati... :dash::dash::dash:
Pa i meni se jednom desilo-kao uauuuu zaljubila se do usiju na prvi pogled......i fantazirala sve i svasta...planirali smo sve oi svasta.....ali da je stiglo do neceg viseg neeeeee.
Nemoj da se nerviras....naici ce drugi,bolji:)
Svi gresimo......
 
Tesko da ce nakon svega i naci nekog"pravog".....
show business woman......
Takve su uglavnom nesrecne....Bar tako mislim da je.....mozda gresim....

Cuo sam price da je sa nekim iz benda koji je prati... Sinoc se i jeste malo uvijala pored jednog gitariste sa bradicom... Sve je moguce... On ima 26... Cak je i ona rekla da je u srecnoj vezi... Mada, to sto si ti navela kao razlog, uvek stoji... I uvek ce imati tu prepreku ispred sebe...
 

Back
Top