Ukidanje teme : Žalbe, kritike, predlozi, molbe

Da li ste za ukidanje teme: Žalbe, kritike, predlozi, molbe

  • DA

    glasova: 44 38,9%
  • NE

    glasova: 69 61,1%

  • Ukupno glasova
    113
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Tema Žalbe, kritike, predlozi, molbe koliko moze da se vidi do sada ne sluzi nicemu osim za banovanje forumasa. Na istoj ukoliko zelis da se zalis sanse za ban su ti 90% a s obzirom da od moderatora uglavnom ili ne dobijes odgovor ili dobijes neki glup i nezadovoljavajuci odgovor a zatim sledi ban.
Tako da ta tema bolje da i ne postoji.
 
i ne samo to

ajde sto modriraju, fala im. verovatno da je to zametan posao

ali, ako vec hoce da postuju neka vaze ista pravila i za njih. jer, do sada se neki nisu bas iskazali kao etaloni naseg politickog momenta.

pa, predlazem da osoblje foruma za diskusije na temama koristi anonimne nikove. pa da ih mi `tretiramo` prema pameti, sposobnosti, stilu....
 
i ne samo to

ajde sto modriraju, fala im. verovatno da je to zametan posao

ali, ako vec hoce da postuju neka vaze ista pravila i za njih. jer, do sada se neki nisu bas iskazali kao etaloni naseg politickog momenta.

pa, predlazem da osoblje foruma za diskusije na temama koristi anonimne nikove. pa da ih mi `tretiramo` prema pameti, sposobnosti, stilu....

Pa ja ih tako i tretiram zato me stalno i banuju :D
 
preti opasnost da forum postane nezanimljiv, jer pored jalove bitke sa nekim moderatorima, sto bi smo se maltretirali sa nekim nikovima, nije niko ni blesav, ni sadomazo da se namesta raznoraznim dadama, delovima, bundijima, ljubama, ademima i sl, ldp i sns ljubimce da ne pominjem

ovo nije vredjanje, nego samo konstatacija forumskorezimskog bezobrazluka, kao i forumskokomsijskog.
verujem da je njim interesantno da se nekom `nahebu` keve. neka psiholoska kompenzacija i zamena teza, u nedostatku rezimskih uspeha u ekonimiji i zivotu

meni nije interesantno, a mnogo je vazno da se i zabavljamo
 
i ne samo to

ajde sto modriraju, fala im. verovatno da je to zametan posao

ali, ako vec hoce da postuju neka vaze ista pravila i za njih. jer, do sada se neki nisu bas iskazali kao etaloni naseg politickog momenta.

pa, predlazem da osoblje foruma za diskusije na temama koristi anonimne nikove. pa da ih mi `tretiramo` prema pameti, sposobnosti, stilu....

Замисао ти и није лоша............али колико је мудро у пракси то и применити!?

Ти га изнапушиш.......не знајући да је мод............а он ти га првом приликом завали..............због неког бенигног коментара на некој другој теми!!!

Ти ћеш и да знаш због чега си добио по "П"..................али остали форумаши ...................сумњам!!!

Зато мислим да је боље.............да се јављају и постују............под својим модераторским ник-овима!!!

А што се тиче Т-Жалбе, стварно је изгубила сваки смисао!!!

Како због објашњења и дискусија модератора, бановања због учешћа у "дискусији" тј. жалби, предлога и коментара, али Бога ми и због понашања појединих форумаша који би на тој теми да се расправљају и исправљају магарету ону ствар!!!
 
itat:
Slusaj Neso,ja nisam balavac,nisam neobrazovan i nisam nevaspitan te ti iz istih razloga u opste ne sporim pravo da se pravis lud a jos manje pravo na gresku,naravno nesporim ti ni pravo da budes nepravedan i nekulturan sto znaci da cak i kada pogresis namerno ili nenamerno ne moras da se izvinjavas(sto nisi ni ucinio)i ne moras tu svoju gresku da ispravljas...to su tvoji stavovi i postupci i oni govore mnogo vise o tebi kao coveku,nego o tebi kao administratoru!Opet ti ponavljam a ti ako hoces proveri a ako neces ne moras...na zalbama nisam nikome nista replicirao,mislim da je to bio tek moj drugi ili treci post na toj temi od kad postoji,nisam se sa nikim raspravljao ili upustao u bilo kakvu diskusiju,nisam cak ni znao da je vec neko postavljao slicno pitanje i da nije dobio zadovoljavajuci odgovor!Jasno sam pitao uz konstataciju da nije u redu da se tema zatvori uz tako po meni glupo i nelogicno objasnjenje jer kad bi se na politici zatvorile sve teme na kojima je bilo i ima vradjanja i psovanja,imali bi smo mnogo vise zatvorenih nego otvorenih tema!Ja jesam protiv psovanja i vredjanja po bilo kom osnovu ali onda treba kaznjavati pojedinacno a ne kolektivno...brisanjem teme!Ni postavljene pesme nisu bile ni pravi ni opravdani razlog za zatvaranje teme,pesma je legitimni nacin izrazavanja necijeg misljenja ili stava,a ako se u tome pretera uvek moze da se opomene onaj ko pretera a ne da se to iskoristi kao glupavi razlog za zatvaranje teme!Dalje,cak i kada kaznjavate neopravdano i pogresno,cinite to vrlo selektivno...kako ces mi objasniti to da Danny Crane na zalbama replicira Registri i vodi javnu prepisku sa njom a nije cak ni opomenut a kamo li banovan dok sam ja banovan samo zbog jednog i to opravdanog pitanja???Da li to znaci odprilike ovo...mozes da se zalis i postavljas pitanja i predloge ali ako mi nisi po volji ni ti ni tvoji predlozi ni zalbe i pitanja,mozes da budes kaznjen i banovan...da li ta tema sluzi za to...ocigledno je da izmedju ostalog sluzi i za to!Izvinjenje za to sto si moj avatar i sliku u njemu oznacio kao neprikladan(predpostavljam da ti smetaju simboli Srpstva u njemu,i ako ti u nekim avatarima ne smetaju simboli Hrvatske)mi ne dugujes...jer si ovde napisao da je to bila greska,a ja sam ti vec napisao da ne moras da mi se izvinjavas za gresku i da to govori o tebi i tvome vaspitanju i kulturi a ne o meni!Ne dugujes mi ni odgovor na ovaj post i pitanja u njemu,mozes kako hoces!Ti verovatno nisi magarac i kreten,kao sto sam to gore napisao ali je na tebi da razmislis da li ces i dalje da nam dajes povode i razloge da steknemo takav utisak o Neshi t.,Pozdrav!
 
Тема је стварно изгубила сваки смисао. На тој теми од почетка одговоре су добијали само они који су питали
неке ординарне глупости, типа - како се постављају слике! :roll:
А кад питаш нешто суштински ( http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9841897&postcount=516 )
и желиш принципијелно да поставиш ствари, не добијеш никакав одговор! :rtfm:

Тема је служила само за додатно кажњавање форумаша, мада су и неки форумаши претеривали у непрестаном
запикивању.
 
Апсолутно тему треба укинути.Не видим никакву сврху у смислу помоћи Форумашима већ, напротив, демонстрација важности Модератора и Супермодератора али са позиције силе.Ако се пажљиво исчитају сви текстови Модератора, закључак је јасан.
Немогуће је да су непогрешиви али грешку никад не признају. Ако се побуниш, ризикујеш бан. Можда је примереније да се отвори тема о грешкама Модератора без могућности да их банујемо. Остали бисмо без Модератора!

Већ сам одмах зарадио опомену која ми истиче за недељу дана. А ево зашто (наводим део цитата Модератора):.................................................. ..............
.................................................. ..............
Dobro je prosao..........
Dakle jasno se vidi da korisnik podržava to što se desilo čime je ispunio uslov da bude kažnjen po odredbi pravilnika koju sam citirao. Za podršku nasilju uglavnom je izricana kazna kao što je i sad učinjeno, dakle 3 poena.
Ovim je konačan odgovor dat i priča o ovome se smatra završenom.

Moj коментар:Правилник се ипак пише са великим ,,П`` иако није на почетку реченице. Исто као и Закон,Устав,Скупштина,Пред

Ја да помогнем а он мени опомену. Сада очекујем бан. Неће ми сметати јер и овако све ређе долазим на Форум Крстарице, само зато што има добро постављених тема а богами и одличних Форумаша. И пре доласка на Форум, моје ставове исказивао сам кроз коментаре дневне штампе у електронском издању.То сам у међувремену чинио а убудуће и чешће. Тамо бар нема бановања.
 
Poslednja izmena:
tema treba da postoji jer se forumasi koji sami najcesce grubo krše pravila foruma, najviše i žale i treba ih disciplinovati tu na licu mesta:ok::mrgreen:

moderatori i supermoderatori su odlicni, nemam primedbi, ni na one koji su moji politički neistomišljenici,

znači neka se forumaši uozbilje i neka se izdivljaju na nekoj livadi.:cool:
 
Poslednja izmena:
Не треба укидати тему за жалбе и остало, треба да се чује критика, а нарочито модератори треба да чују критику на свој рад да би се подсетили да нису непогрешиви и да би исправили своје грешке. Мислим да сам најбоље објаснила на Жалбама (http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9857843&postcount=537), у овом делу поста:

"У овом моменту бих подсетила на речи једног модератора (или администратора, нек' ми опрости што се не сећам ко је тачно био) које гласе (парафразирам): "ми смо овде ЗБОГ вас"(нас - форумаша). Међутим, у пракси често испада да сте овде - ПРОТИВ нас.

И за крај још једна примедба, уз предлог да се то измени.
Цитирала бих Зебрину критику: "Koja je svrha žalbe ako ne može da se dade replika na odgovor, nešto imam osećaj kao da sam dobila presudu bez pravnog leka, ili je presuda javna a pravni lek privatan? Tu nešto ne štima?" (пост # 479), јер сматрам да је то превише ригорозно за форум, јер ако се форумаш не слаже са одлуком модератора и то је вид критике.

Значи, сматрам да бисте ту требали да будете мало флексибилнији, јер казне додељене на теми "Žalbe, kritike, predlozi, molbe" сматрам да су у већини случајева заиста беспотребне."

Дакле, с већином вас се слажем што се тиче оцена те теме али је не бих укидала, него бих очекивала једину логичну ствар - да се став појединих модератора промени.
 
Poslednja izmena:
Тему не треба укидати, већ развијати ...

При томе пре свега мислим на ригидан и често врло набусит однос модерације према корисницима,
али и на кориснике који не знају за меру и границу ...

Мало више обостране толеранције и добре воље,
и тема ће постати оно што и треба да буде ...

Жалбе, критике, предлози, молбе ...


 
Дакле, с већином вас се слажем што се тиче оцена те теме али је не бих укидала, него бих очекивала једину логичну ствар - да се став појединих модератора промени.

To se nece desiti.
Uradite pretragu npr. postova jominija na temi OBAVEŠTENJA - da vidite kome je on delio banove i kazne. U 95% slucajeva kaznjavao je samo pripadnike odredjene politicke opcije. Slucajnost? E sad ako im je administrator takav, kako da moderatori budu bolji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top