Rafting Neretvom - hitno
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Rafting Neretvom - hitno

Početnik
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Rafting Neretvom - hitno

Dragi forumasi,

isao bih na rafting Neretvom u prvoj polovini juna meseca, pa ako je neko bio molio bih da mi napise par informacija.
    Kakva je reka u junu, da li je visok vodostaj, koliko je brza, ima li puno bukova i da li ih ima bas bas opasnij. Da li moze da se uporedi sa Tarom (ako je neko bio). Nisam preterano hrabar za visi vodostaj, ali ne bih bas ni nesto mirnu reku. Prosle godine sam bio sredinom avgusta na Tari, pa ako neko moze da mi uporedi Neretvu u junu sa Tarom u avgustu. Inace, ne bih se usudio na rafting Tarom u maju i junu, tako da znate kakva mi informacija treba
    Naravno bilo kakva informacija za Neretvu mi je od znacaja, posto mi je to u planu.
    Ako moze odgovor sto pre jer imam par dana rok za prijavu.
    Hvala unapred.
    Poslednji put ažurirao/la istowap : 24.05.2009. u 08:44

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Podrazumevano Re: Rafting Neretvom - hitno

Nisam bio na Neretvi ali siguran sam da je dobro. Ne bas kao Tara (Tara je ipak kraljica, idem tamo svake godine) Ali siguran sam da se neces razocarati.
    Krajem juna imas i lepo (rekreativno, vasarsko) splavarenje Ibrom, veseli spust koje se uvek pretvori u jako dobro, mada sirovo zezanje.
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Obećava
    Učlanjen
    18.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Talking Re: Rafting Neretvom - hitno

Citat Original postavio istowap Pogledaj poruku
    Dragi forumasi,

isao bih na rafting Neretvom u prvoj polovini juna meseca, pa ako je neko bio molio bih da mi napise par informacija.
    Kakva je reka u junu, da li je visok vodostaj, koliko je brza, ima li puno bukova i da li ih ima bas bas opasnij. Da li moze da se uporedi sa Tarom (ako je neko bio). Nisam preterano hrabar za visi vodostaj, ali ne bih bas ni nesto mirnu reku. Prosle godine sam bio sredinom avgusta na Tari, pa ako neko moze da mi uporedi Neretvu u junu sa Tarom u avgustu. Inace, ne bih se usudio na rafting Tarom u maju i junu, tako da znate kakva mi informacija treba
    Naravno bilo kakva informacija za Neretvu mi je od znacaja, posto mi je to u planu.
    Ako moze odgovor sto pre jer imam par dana rok za prijavu.
    Hvala unapred.
    Ovako stoje stvari...
    Rafting na Neretvi i nije bas toliko zanimljiv, mada je Neretva mnogo lijepa rijeka, za razliku od raftinga na Tari on traje nesto duze oko 5 sati, Nema mnogo brzaka, svega par, Djajica buk je "najtezi"!
    Neretva je sada taman kao i Tara u avgustu samo malo sporija ali treba otici....
    Ako ti treba organizator javi se na tararafting@gmail.com a i za sve koje interesuje rafting na Tari mogu posjetiti site www.spartanac.eu

Slične teme

1. rafting Tarom
    Autor sheff u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 03.07.2013., 20:30
  2. Rafting
    Autor bobec u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 24.08.2011., 02:17
  3. RAFTING
    Autor BDP KALUDJERICA u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 0