SATYRICON

JAHVE

Poznat
Poruka
8.067
Jel slusa ovo neko?
satyricon2006_08.jpg
 
Potpuno se slažem.
To što oni sviraju,kao i Slipknot,Cradle of Filth itd. nije umetnost,nije muzika.
Svako,pa i najveći idiot može da lupa po gitari i ostalim instrumentima kao Maksim po diviziji...Tako da,ovi su naspram Mejdena,Ac/Dc-a,Metallice,Sabbath-a,Judas-a 0
 
Potpuno se slažem.
To što oni sviraju,kao i Slipknot,Cradle of Filth itd. nije umetnost,nije muzika.
Svako,pa i najveći idiot može da lupa po gitari i ostalim instrumentima kao Maksim po diviziji...Tako da,ovi su naspram Mejdena,Ac/Dc-a,Metallice,Sabbath-a,Judas-a 0

*** bossko nije cool muzika za svakog. metallica i sabbath su stvarno keva i cale metala. a acdc(napaljeni kengurcici) i maideni(predskolski bend) su za decu pozere. ta muzika nema nista,rifovi su svi isti a o vokalima da ne komentarisem. vec 100 godina sviraju ista govna.
ah da tema
 
*** bossko nije cool muzika za svakog. metallica i sabbath su stvarno keva i cale metala. a acdc(napaljeni kengurcici) i maideni(predskolski bend) su za decu pozere. ta muzika nema nista,rifovi su svi isti a o vokalima da ne komentarisem. vec 100 godina sviraju ista govna.
ah da tema

Pa ti da nisi takav retardirani majmun znao bi da je Metallica nastala od Maiden-a, da su onaj lars gej i james retard takodje rekli da je Iron Maiden najbolji bend na svetu...ps. Svakim komentarom shvatam da si veci retard... Ajde pricaj nam jos nesto majke ti, da se smejem jos malo...
 
Slusham , onako , Dark Medieval Times mi je zakon album , ostali djene-djene ima dobrih pesama , ali Dark Medieval Times je Dark Medieval Times :mrgreen:

Potpuno se slažem.
To što oni sviraju,kao i Slipknot,Cradle of Filth itd. nije umetnost,nije muzika.
Svako,pa i najveći idiot može da lupa po gitari i ostalim instrumentima kao Maksim po diviziji...Tako da,ovi su naspram Mejdena,Ac/Dc-a,Metallice,Sabbath-a,Judas-a 0

Kolko volim tu izreku "Bije ko Maksim po diviziji" :mrgreen:

Slazhem se da su dole nabrojani bendovi zakon i legende , ali da li su i oni prava umetnost?
Da li je AC/DC isto sho i Betoven ?

A Satyricon ne svira kao Slipknot i Cradle , itd.
 
Poslednja izmena:
Potpuno se slažem.
To što oni sviraju,kao i Slipknot,Cradle of Filth itd. nije umetnost,nije muzika.
Svako,pa i najveći idiot može da lupa po gitari i ostalim instrumentima kao Maksim po diviziji...Tako da,ovi su naspram Mejdena,Ac/Dc-a,Metallice,Sabbath-a,Judas-a 0

E brate ti ocigledno nisi slusao nista drugo sem toga.Muzicki mozda nisu,ali black metal je muzika koja se dobrim delom bazira na ATMOSFERI a ne na tome da gitarista metalike moze da odsvira 666 rifova u 666. delu sekunde i ostale gluposti.
Black ima skroz drugu filozofiju pristupa muzici,ali *** metalci koji ceo zivot ostanu na metallici i sabbathu ostaju i glupi.A da pritom ne zavire u druge sfere muzike.
 
Poslednja izmena:
Fenomenalno!!! Kako dobar koncert,bas su jaki uzivo!
Satyr je mnogo vise cool kad se ne nasminka a primetila sam da ima slicne pokrete kao Axl. Ne bi me cudilo da slusa gunse.
Ne svidja mi se njegov novi imidz,mnogo mu bolje stoji dugacka kosa.
Sta bi dala da sam bila na tom koncertu!

Satyr je smeker,i slazem se sa svime sto si navela.Ali meni se cini da malo fura Ihsahn stil.Frizura,naocare,stajling...
 
Pa ti da nisi takav retardirani majmun znao bi da je Metallica nastala od Maiden-a, da su onaj lars gej i james retard takodje rekli da je Iron Maiden najbolji bend na svetu...ps. Svakim komentarom shvatam da si veci retard... Ajde pricaj nam jos nesto majke ti, da se smejem jos malo...

NIje on retard vec lepo kaze da maiden vec 30 godina svira jedno te isto sto i jeste tacno.To sto vi uber fanovi ne mozete sa tim da se pomirite to je vas problem.
Metallica,koju nikad nisam voleo poceli su da mi se svidjaju u zadnje vreme jer stvarno imaju dosta hitova i slusljivih pesama.Evolucija je od njih napravila cudo,Maideni su kult i to stoji ali ako bi hteo da cujem neku inovaciju to nikako ne bi bili oni.
Metallica je sa Death Magnetic objasnila neke stvari :worth:
 
NIje on retard vec lepo kaze da maiden vec 30 godina svira jedno te isto sto i jeste tacno.To sto vi uber fanovi ne mozete sa tim da se pomirite to je vas problem.
Metallica,koju nikad nisam voleo poceli su da mi se svidjaju u zadnje vreme jer stvarno imaju dosta hitova i slusljivih pesama.Evolucija je od njih napravila cudo,Maideni su kult i to stoji ali ako bi hteo da cujem neku inovaciju to nikako ne bi bili oni.
Metallica je sa Death Magnetic objasnila neke stvari :worth:

Kao prvo, Metallica je sa death magnetic objasnila neke stvari... A STA JE ONDA MAIDEN URADIO SA AMOLAD-OM!? OBJASNIO SVE STVARI!? Drugo, Metallica je izdala 3 dobra albuma, eventualno 4... Trece, TO STO JE VAMA NEKI RETARD NALUPAO TE GLUPOSTI, PA SE SVI VI PRAVITE DA JE TO TAKO, A NIKO OD VAS NIJE PRESLUSAO NI 2 ALBUMA OD MAIDEN-A, stvarno vas ne razumem... Cetvrto... Da vam objasnim : Prva 2 albuma, Iron Maiden i Killers su vise punk - rock nego heavy metal!!! Onda, dolaskom Brusa, napravise The Number Of The Beast... Album za koji svi mogu samo da im ispuse *****...Ovde su krenuli da sviraju ONAJ PRAVI HEAVY METAL... Zatim prave Piece Of Mind, koji je malo agresivniji... Onda, Powerslave, koji je kao mesavina ta 2, i takodje album za koji svi mogu da im ispuse... Onda, Somewhere In Time... Ovde menjaju stil, ubacuju sintove...Ovo je po meni najbolji Maiden album... Onda, opet menjaju stil, na albumu Seventh Son Of A Seventh Son ubacuju klavijature...takodje extra album... Onda, odlazi gitarista Adrian Smith a dolazi Janick Gers... 2 potpuno razlicita stila sviranja... No Prayer For The Dying i Fear Of The Dark se potpuno razlikuju od svih prethodnih, sto zbog Janick-a, sto zbog Bruce-ovog novog, potpuno drugacijeg stila pevanja... Zatim odlazi Bruce, dolazi Blaze Bayley, koji je druga dimenzija od Bruce-a... Sa njim prave The X Factor i Virtual XI, koji su opet veoma drugaciji od svih prethodnih albuma... Onda, vracaju se Adrian i Bruce, ostaje Janick, i Maiden postaje bend sa 3 gitare... Napravili su Brave New World, Dance Of Death i A Matter Of Life And Death koji su opet potpuno drugaciji albumi od svih... E ja sam ovde video puno puno promena, a shvatam da oni koji kazu da oni sviraju sve isto, nikad nisu ni bar 2 albuma od njih preslusali... Razumem ja da vi vise volite Metallicu, ali samo sebe brukate ovakvim komentarima... Nadam se da sam objasnio nesto...
 
Poslednja izmena:
NIje on retard vec lepo kaze da maiden vec 30 godina svira jedno te isto sto i jeste tacno.To sto vi uber fanovi ne mozete sa tim da se pomirite to je vas problem.
Metallica,koju nikad nisam voleo poceli su da mi se svidjaju u zadnje vreme jer stvarno imaju dosta hitova i slusljivih pesama.Evolucija je od njih napravila cudo,Maideni su kult i to stoji ali ako bi hteo da cujem neku inovaciju to nikako ne bi bili oni.
Metallica je sa Death Magnetic objasnila neke stvari :worth:

Slazem se!
Meni je metallica grupa broj 1,obozavam njihove rifove,solaze-najvise mi prijaju,ali to nije razlog da ne slusam druge vrste metala. Maidene stvarno ne mogu,uvek su me smarali ali mi je satyricon mnogo dobar!
I da,Death Magnetic je dobar album!
 

Back
Top