Unutrasnjost prica lepo o glavnom gradu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Unutrasnjost prica lepo o glavnom gradu

Obećava
    Učlanjen
    08.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Arrow Unutrasnjost prica lepo o glavnom gradu

Evo pokrecem jos jednu nadam se interesantnu temu.....Zeleo bih da ovde ljudi iz unutrasnjosti kazu sve ono lepo sto misle o Beogradu.Prevenstveno bih voleo da to kazu ljudi koji zive u drugim gradovima i vezu svoje ambicije i zivot za svoja rodna mesta. Beogradjane bih pozvao da prokomentarisu nasa zapazanja i da daju svoje misljenje o gradovima iz kojih mi pisemo.....mada nema nas i vas.....svi smo Srbi i volimo Srbiju. Valjda!!!

Obećava
    Učlanjen
    08.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Podrazumevano Re: Unutrasnjost prica lepo o glavnom gradu

Evo ja cu da pocnem, cisto da dam primer....hehe!

Meni je na primer neprevazidjeno Usce.....nekako volim reke i vodu. Jeste voda duz obale malko poprljava i ima otpada ali generalno pogled sa Kalemegdana na Usce oduzima dah. Imam nekih fotki bas sa tog mesta i jedne su mi od najdrazih iz poseta Bg-u

Aktivan član Tallulah (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    60

Volim da posecujem ostale gradove, mada se ne zadrzavam puno u onim mestima u kojima nemam nikog.. ali uvek, kad prolazim kroz neki veci grad, iskoristim priliku da malo prosetam, posetim poneki spomenik kulture, rucam.. i idem dalje.. Jedini veci grad u kom nisam bila, a u koji jedva cekam da odem, je Nis.. mislim da cu za ovo leto da iskombinujem neki izlet.. tako da, ako se javi neko iz Nisa ili okoline, lepo bi bilo da napise sta ne bi trebalo da propustim u njihovom gradu..
    ..u peći je žar na prozoru rosa,
    pustimo da svjetlo postane vosak..

Obećava
    Učlanjen
    08.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio Tallulah Pogledaj poruku
    Volim da posecujem ostale gradove, mada se ne zadrzavam puno u onim mestima u kojima nemam nikog.. ali uvek, kad prolazim kroz neki veci grad, iskoristim priliku da malo prosetam, posetim poneki spomenik kulture, rucam.. i idem dalje.. Jedini veci grad u kom nisam bila, a u koji jedva cekam da odem, je Nis.. mislim da cu za ovo leto da iskombinujem neki izlet.. tako da, ako se javi neko iz Nisa ili okoline, lepo bi bilo da napise sta ne bi trebalo da propustim u njihovom gradu..
    Ja sam bio u Nisu....predivan grad....jedan od najlepsih kod nas....Bio sam u vojsci tamo....Svakako ne bi trebalo da propustis posetu Niskoj tvrdjavi, Kazandzijskom sokacetu, spomen parku Bubanj kao i Niskoj Banji, takodje je interesantan i kej pored Nisave kao i sam centar grada odnosno Pobedina ulica koja je pandan Knez Mihajlovoj u Bg-u. Imaju jako interesantno podzemlje sa obiljem butika i radnji....vredi pogledati, kao uostalom i grad u celini.

Obećava
    Učlanjen
    08.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

tallulah....evo imas poziv da posetis Loznicu....ja cu da ti je pokazem ako nemas nikog drugog.Malo mesto a lepo.....

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Zar ljudi iz drugih gradova nemaju svoje pdf gde mogu da otvore temu o tome sta se njima svidja u Beogradu?
    Mislim, nesto ne videh da je neko iz Beograda otvorio temu na nekom pdf-u drugog grada o tome zasto Beogradjani vole Nis, Prokuplje, Leskovac, i sl?
    U cemu je stos? Zal za Beogradom? ***, kao u ultramegagigaturbo hitu "Ja ga volim a on podriguje..."
    Mislim, sta je to sto vas, kao nocne leptire privlaci Beogradu? Je l` stvarno toliko bljesti kada gledate ovamo?

Obećava Терминатор (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Sta tebe briga,pusti ljude da se opuste i neka pisu o Beogradu on je njihov kao sto je i tvoj,mozda i vise...
    Борио сам се и борићу се увек за нашу Србију...

Veoma poznat
    Učlanjen
    18.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ali...Robokak

Aktivan član Tallulah (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio DusanSc Pogledaj poruku
    Ja sam bio u Nisu....predivan grad....jedan od najlepsih kod nas....Bio sam u vojsci tamo....Svakako ne bi trebalo da propustis posetu Niskoj tvrdjavi, Kazandzijskom sokacetu, spomen parku Bubanj kao i Niskoj Banji, takodje je interesantan i kej pored Nisave kao i sam centar grada odnosno Pobedina ulica koja je pandan Knez Mihajlovoj u Bg-u. Imaju jako interesantno podzemlje sa obiljem butika i radnji....vredi pogledati, kao uostalom i grad u celini.
    Hvala ti.
    Bas moram da odem do Nisa.. stalno to odlazem kao da je problem stici do tamo..

.....

A hvala i na pozivu, lepo od tebe.. vec sam bila u Loznici prilikom odlaska u Banju Koviljacu i Trsic.. tamo bas volim.. pogled sa planine na Loznicu je prelep..
    ..u peći je žar na prozoru rosa,
    pustimo da svjetlo postane vosak..

Obećava
    Učlanjen
    08.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Mislim da je tema postavljena na pravom mestu jer je akcenat na Bgd-u.....Isto se moze postaviti i u pdf Krusevac ali sa temom sta volite u Krusevcu....malko da razmenimo svoje vidjenje jedni drugih....zar je to lose? A Tallulah, pogled je ovde zaista predivan....ovde nemojte traziti urbane stvari , razocaracete se a za uzivanje u prirodi.....stvoreno!

Slične teme

1. ZAKON O GLAVNOM GRADU
    Autor L.1 u forumu Beograd
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 14.11.2007., 11:41
  2. SPOLJAŠNJOST ILI UNUTRAŠNJOST ?
    Autor Psihologue u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 145
    Poslednja poruka: 16.06.2006., 22:19
  3. Priča se po gradu da nema više romantike .....
    Autor djura22 u forumu Muškarci
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 16.08.2005., 11:18
  4. spoljasnjost ili unutrasnjost
    Autor pitalica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 21.05.2005., 13:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku