Pravljenje foldera na samom STARTU...

MyWorld

Zainteresovan član
Poruka
295
Kako da spakujem ikonice u foldere koje se nalaze na startu???
Hocu da mi tu bude sve lepo zapakovano, jer ovako ne znam gde se sta nalazi...
Prosli put mi je drugar instalirao WINDOWS i uspeo je bas lepo da slozi te ikonice u posebne foldere...
Ako neko zna, nek mi kaze...
Hvala...:super::super::super:
 
Ako sam te dobro razumeo... Kreiraj novi folder na Desktop, daj mu naziv koji hoćeš i prevuci ga na START Menu (drag-and-drop metodom). Posle toga u njega isprebacuj kojegod hoćeš ikonice tj. prečice i dovoljan je samo jedan klik (ne dupli) da bi se otvorio njegov sadržaj.


I molim te, ne piši crvenom bojom slova! ;)
 
Ako sam te dobro razumeo... Kreiraj novi folder na Desktop, daj mu naziv koji hoćeš i prevuci ga na START Menu (drag-and-drop metodom). Posle toga u njega isprebacuj kojegod hoćeš ikonice tj. prečice i dovoljan je samo jedan klik (ne dupli) da bi se otvorio njegov sadržaj.


I molim te, ne piši crvenom bojom slova! ;)

Vazi, necu vise pisati crvenom bojom... Izvini...
Ne, pogresno smo se razumeli... Zanima me da li mogu po folderima da spakujem programe koji se nalaze na samom STARTU... Jos jednom, izvini sto smaram...
 
Na sličan (malte ne isti) način kao što sam i gore napisao.
Kreiraš folder na Desktopu i posle samo prevučeš u njega prečice ili foldere iz All Programs, a kasnije taj (ili te foldere) vratiš u START Meni. Možeš tako sistematizovati slične programe... za muziku, video, grafiku itd.
 
Na sličan (malte ne isti) način kao što sam i gore napisao.
Kreiraš folder na Desktopu i posle samo prevučeš u njega prečice ili foldere iz All Programs, a kasnije taj (ili te foldere) vratiš u START Meni. Možeš tako sistematizovati slične programe... za muziku, video, grafiku itd.

Aaaaaaaaaaaa, sad tek kontam:lol::lol:
Hvala puno, znal sam i ja za to, al mislila sam da nece to upaliti... Hvala puno jos jednom...
 

Back
Top