Navijači pretukli Simona Simonovića

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.736
Pokret "Evropa nema alternativu" saopštio je da je aktivista tog pokreta Simon Simonović napadnut i pretučen.

Taj pokret je saopštio da je Simonović napadnut u četvrtak uveče u blizini stadiona Partizana posle utakmice finala fudbalskog Kupa Srbije.

Simonovića je napalo nekoliko maskiranih "neznanih junaka", koji sebe nazivaju navijačima, uz pogrdne povike, kaže se u saopštenju.

Pokret "Evropa nema alternativu" izražava protest svim odgovornim institucijama u Srbiji i traži od nadležnih organa da hitno i detaljno istraže ovaj slučaj i odgovorne osobe izvedu pred lice pravde.

"Napadnut je čovek koji zagovara borbu protiv nasilja i Srbiju u Evropskoj uniji, čovek koji je svojim radom i zalaganjem doprineo razvoju našeg društva i boljem položaju mladih u Srbiji.

Čovek koji se bori protiv vrednosti izgrađenih u devedesetim godinama sada je doživeo da ga prebiju oni koji u tom periodu još uvek žive i koji Srbiju žele da vrate tamo gde je tada bila", stoji u saopštenju.

Pokret je najavio da će uputiti pismo predsedniku Srbije Borisu Tadiću, predsedniku Vlade Mirku Cvetkoviću, ministru policije Ivici Dačiću i gradonačelniku Beograda Draganu Đilasu i zatražiti od njih da zaštite građane Srbije i Beograda.

Pokret "Evropa nema alternativu" je najavio da će se još snažnije zalagati za Srbiju u EU, sa evropskim vrednostima, bez nasilja i huligana, koja štiti i ulaže u mlade talente i protiv Srbije koja zatvara oči na huliganizam, nasilje i zločine.

(FoNet)


Izgleda neko ko nije bio zadovoljan kako mu je Simon promenio stakla
 
2isiofk.jpg
 
Samo kreteni mogu da podrzavaju prebijanje nekog picipevca od strane gomile navijacha, tako junachki - tako srpski!!!


samo kreteni mogu da podrzavaju onu satanu koja je uzurpuirala stari srpski manastir i pretvorila ga u koncentracioni logor gde se popovi sadistichki izivljavaju na narkicima...

Quo vadis Serbia?
 
Pokret "Evropa nema alternativu" saopštio je da je aktivista tog pokreta Simon Simonović napadnut i pretučen.

Taj pokret je saopštio da je Simonović napadnut u četvrtak uveče u blizini stadiona Partizana posle utakmice finala fudbalskog Kupa Srbije.

Simonovića je napalo nekoliko maskiranih "neznanih junaka", koji sebe nazivaju navijačima, uz pogrdne povike, kaže se u saopštenju.

Pokret "Evropa nema alternativu" izražava protest svim odgovornim institucijama u Srbiji i traži od nadležnih organa da hitno i detaljno istraže ovaj slučaj i odgovorne osobe izvedu pred lice pravde.

"Napadnut je čovek koji zagovara borbu protiv nasilja i Srbiju u Evropskoj uniji, čovek koji je svojim radom i zalaganjem doprineo razvoju našeg društva i boljem položaju mladih u Srbiji.

Čovek koji se bori protiv vrednosti izgrađenih u devedesetim godinama sada je doživeo da ga prebiju oni koji u tom periodu još uvek žive i koji Srbiju žele da vrate tamo gde je tada bila", stoji u saopštenju.

Pokret je najavio da će uputiti pismo predsedniku Srbije Borisu Tadiću, predsedniku Vlade Mirku Cvetkoviću, ministru policije Ivici Dačiću i gradonačelniku Beograda Draganu Đilasu i zatražiti od njih da zaštite građane Srbije i Beograda.

Pokret "Evropa nema alternativu" je najavio da će se još snažnije zalagati za Srbiju u EU, sa evropskim vrednostima, bez nasilja i huligana, koja štiti i ulaže u mlade talente i protiv Srbije koja zatvara oči na huliganizam, nasilje i zločine.

(FoNet)


Izgleda neko ko nije bio zadovoljan kako mu je Simon promenio stakla

Очигледно да Европа ИМА алтернативу:hahaha:
 
Napadnut je čovek koji zagovara borbu protiv nasilja i Srbiju u Evropskoj uniji, čovek koji je svojim radom i zalaganjem doprineo razvoju našeg društva i boljem položaju mladih u Srbiji.

Izvinite, malo sam neupućen. Čime je on to tačno doprineo razvoju društva i boljem položaju mladih? Mislim, šta je on to uopšte uradio osim onih par skupova podrške Presvetom Huseinu za koje naravno ne sumnjam da su bili veoma značajni i za društvo, i za mlade, i za digestivni trakt moje malenkosti?
 
Izvinite, malo sam neupućen. Čime je on to tačno doprineo razvoju društva i boljem položaju mladih? Mislim, šta je on to uopšte uradio osim onih par skupova podrške Presvetom Huseinu za koje naravno ne sumnjam da su bili veoma značajni i za i društvo, i za mlade, i za digestivni trakt moje malenkosti?

Pa verovatno se misli na njegov polozaj. Sigurno ga lepo placaju oni z akoje radi
 
Chedomir Jovanovic je Ciganin !!!!
A za vredjanje :think:..................oprashtam ti , znam da ti je teshko

zashto si se uvredio?!, i kakve veze ima to (i ako jeste) da je Cheda Cigan?
U gornjem postu prozivash ljude po nacionalnoj osnovi, pri tom josh ih vredjash (rekao si :stado da odvede u matichnu zemlju) Iz kog si ti stada stoko bezrepa kad o ljudima tako prichash?!
Molim moderatora da reaguju na ovakav govor mrznje prema nacionalnim manjinama od strane korisnika NEPOBEDIVO SUNCE...
:evil:
 
zashto si se uvredio?!, i kakve veze ima to (i ako jeste) da je Cheda Cigan?
U gornjem postu prozivash ljude po nacionalnoj osnovi, pri tom josh ih vredjash (rekao si :stado da odvede u matichnu zemlju) Iz kog si ti stada stoko bezrepa kad o ljudima tako prichash?!
Molim moderatora da reaguju na ovakav govor mrznje prema nacionalnim manjinama od strane korisnika NEPOBEDIVO SUNCE...
:evil:

Opet vredjash limeni , nije te mama nauchila lepom ponashanju ?
 

Back
Top