Koji vam je bio najbolji trenutak u zivotu?

Tek punim 2 cigle. bice jos trenutaka,ali zasad mi je najbolji bio kad sam smuvao Prvu devojku. To mi je ujedno bio i prvi kiss,a desilo se u atmosferi disko kluba,uz tehno muziku,dok je oko mene bilo izabrano drustvo najboljih ortaka i svi su imali svoje devojke. Majke mi,bilo je kao u nekom filmu.
Al bice jos toga,uveren sam. Uh,pogotovo kad mi se kum bude zenio. Ajoj. Jadan ja tada. I jadne deveruse.
 
Ekskurzija u Grckoj, treca godina, zadnje veche.....ja sva u depresivi shto su mi ukrali mob { po drugi,treci put zbog svoje nemarnosti},razrednine izmisljotine mom tati tad,drugarica me fenirala u poslednji cas,usli u bus,...pa mi razred pevao da me oraspolozi:sad2::sad2: Lambada { valjda} diskoteka na otvorenom,sva u tropskom stilu,baklje.....Ta Grcka tad,ta noc, taj razred, taj trenutak.....neponovljiv:heart:
 
Poslednja izmena:
Kada sam dobio prvi komp,kada sam dobio drugi kompjuter,kada sam dobio moj prvi mobilni telefon,kada sam dobio moj drugi mobilni telefon,kada sam dobio moj treci mobilni telefon,kada sam dobio moj cetvrti mobilni telefon,kada sam dobio moj peti mobilni telefon,kada sam dobio moj sesti mobilni telefon,kada sam saznao da idemo na ekskurziju........i jos mnogo toga
 
deo jedan
-----------

Sa devojkom, mnogo davno.

Hm. Bilo je obichno veche, ona zadovoljna, otishla kuci...

Ja stavio slushke, pustio faithless i otishao u kafic (jedan nocu).. Tu radio moj ortak kao shanker...

Naruchio... ne alkohol.. ne.. lol... naruchio ice-caffe... zaseo sa njim i pocheo da pricham...

So.. usual...
Still the best.
-------------
Deo dva

godinama posle, ekvivalent ovome je izgubljenost na nekoj zurci us pomoc razno raznih supstanci i slushanjem debilne muzike

e

----------
deo tri
------------

Uspeh.. u video igrici.

--------

Beautiful downgrade.....
 

Back
Top