Ko voli crtace!!!!

:ok::mrgreen:

Zakon su.

Josh imam kasete sa takvim crtacima koje je moj cale kupovao i snimao kad sam bio klinja .

Jaoo,blago tebi. Ja sam ih imao isto,ali sam sve presnimio kad sam bio nalozen na digimone.
Je*ali me digimoni.
Silja i Patak Daca su zakon. Odmah iza idu Dusko i Paja patak,pa onda Tom i Dzeri.
u zadnje vreme posto nema mnogo kvalitetnih crtaca,uglavnom odgledam neku epizodu Ben 10,kad je uhvatim.
Ali zao mi sto se vise ne prave crtani filmovi. Samo animirani. Crtani filmovi su bili zakon!!! Secate li se Bambija i one otkacene buljave sove? Jos kao mali sam se cerekao toj sovi,a i dan danas kad vidim te scene,umirem od smeha.
 
Jaoo,blago tebi. Ja sam ih imao isto,ali sam sve presnimio kad sam bio nalozen na digimone.
Je*ali me digimoni.
Silja i Patak Daca su zakon. Odmah iza idu Dusko i Paja patak,pa onda Tom i Dzeri.
u zadnje vreme posto nema mnogo kvalitetnih crtaca,uglavnom odgledam neku epizodu Ben 10,kad je uhvatim.
Ali zao mi sto se vise ne prave crtani filmovi. Samo animirani. Crtani filmovi su bili zakon!!! Secate li se Bambija i one otkacene buljave sove? Jos kao mali sam se cerekao toj sovi,a i dan danas kad vidim te scene,umirem od smeha.

Malo morgen blago meni , ne radi mi video :( pa kasete vataju prashinu .
Vazhno ima se YouTube pa se gleda :mrgreen:
 
volo sam Loleka i Boleka...
...Bendž, Zeks i dečak iz svemira (mada to nije bio crtani, al dobro :rumenko:)
onog barumbarum...
...Tom i Jerry, Kojot, to se podrazumeva...to je već klasika...
najodvratniji mi bio Sport Billy (sasve Lilly i Willy)
 

Back
Top