Saving Private Ryan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lilu

Elita
Poruka
16.671
ooo kakav film... jeste li ga gledale devojke?

onaj Tom Henks je mmmmm....

nego me sinoc Alexanina tema podsetila na ovaj film... a ustvari sam htela da kazem... Ebote Manijace, ako vidis ovo, sto se bre ne prenikujes? Ali u Duso moja, pa da ti sve zene na forumu tepaju... ili Srce moje... Missim da je to bas onako kul... El da? Aj vrati se, nedostajes nam...
 
...ManijaĆe, ManijaĆe...
...spusti gaĆe...
...da ti vide još jaĆe...

...evo mog predloga za tvoje Iskupljenje pred zakonom WuKrstije a i pred Vasqresanje međ' grešnicama...

...tvoj nik neka bude...ManijaĆe...

...u prevodu...to je Manija za aĆe-om...
 
Poslednja izmena:
kako god se zvao...prenikovao se ili ne...meni mnogo nedostaje Mr. Manijak...:D
a da upotrebim neki sladak argument da te ubedim?
Znas da ja uvek najlepse i najslasnije kolacice ostavim za tebe...
jer ti to bas bas, bas zaluzujes...........:D i mnogo vise...:D

p.s. e sad odmah idem u kafanu da te cekam i lepo docekam!!! :D
 
Bila tako jednom jedna moderatorka ....i stalno odlazila pa je mi molili da se vrati, pa se ona vracala, pa se zahvaljivala , pa opet malko odlazila .....i na kraju se svi smorili i sad je vise niko ne zove da se vrati , a ona sad nece da ode .....

E tako ces i ti Manijace proci ....bolje se vrati kad te lepo zovemo , dok te nismo ostavili u nedodjiji :)
 
Bila tako jednom jedna moderatorka ....i stalno odlazila pa je mi molili da se vrati, pa se ona vracala, pa se zahvaljivala , pa opet malko odlazila .....i na kraju se svi smorili i sad je vise niko ne zove da se vrati , a ona sad nece da ode .....

E tako ces i ti Manijace proci ....bolje se vrati kad te lepo zovemo , dok te nismo ostavili u nedodjiji :)
eee.. pa to je nas reon:lol: nema ostavljanja:heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top