godine, ljubav, sex

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Sta se u vasem shvatanju ljubavi menjalo sa godinama? Sta je postajalo vaznije- ljubav, ili sex? Sta vam je sada vazno u ljubavi i sexu, a nije vam bilo vazno kad ste pocinjali da se "bavite" LjiSom? Znaci, govorimo samo o promenama koje su donele godine.....
 
prvo je bila zaljubljenost..zaludjenost..i tako to..potom dolaze nesto stabilnije veze, sa mnogo divljeg seksa, ali i sa nekim osjecajem posebnije konekcije sa partnerom..tada sam iskljucivo bio samo sa jednom osobom..danas sam srecno ozenjen, volim svoju suprugu, imamo i dete..ne planiram da se razvodim od nje, mada imam ljubavnice..ove mi ne znace previse, mada i sa njima odrzavam korektan odnos
 
ne mislis da je "danas sam srecno ozenjen" i "mada imam ljubavnice" malo.....paaaaa, kontradiktornO?

ne razumem, zbog čega?

svoju suprugu volim i uvažavam, nikad ništa nisam činio što bi ograničilo njenu slobodnu volju..ona mi je životni saputnik i sve svoje važnije odluke donosim u konsultaciji sa njom..s druge strane, moja priroda zahteva često menjanje seksualnih partnera..te ljubavnice nikada nece zameniti moju suprugu..njih praktikujem kao što neko praktikuje teretanu ili kafanu..
 
ne razumem, zbog čega?

svoju suprugu volim i uvažavam, nikad ništa nisam činio što bi ograničilo njenu slobodnu volju..ona mi je životni saputnik i sve svoje važnije odluke donosim u konsultaciji sa njom..s druge strane, moja priroda zahteva često menjanje seksualnih partnera..te ljubavnice nikada nece zameniti moju suprugu..njih praktikujem kao što neko praktikuje teretanu ili kafanu..

a, sta bi bilo da i supruga ima iste potrebei prirodu? da li bi onda to remetilo "sretan brak"?
 
pa kad sam imala 6 godina ljubav mi je bila bitna
a kako je nisam imala, jer sam stalno piškila u gaće od straha kad mi se otac približi
(tukao me, onako baš zlostavljao)
i nisam ja to piškenje mogla da kontrolišem
ljubav mi je postala još bitnija

:heart:
 
pa... onako, ne znam sto da kazem.... nisam razvila nikakvu odusevljenost/opsjednutost/zavisnost seksom od prvog do danas, aktivnost kao i svaka druga, malko cudno jer se svi ostali ponasaju kao da su prosvjetljeni jer su aktivni.... wtf
u osjecanja se ne razumijem bas najbilje tako da to nemam sto da komentarisem..
... ugl. prestala sam da budem sa nekim samo iz dosade i sl. jer se osjecam shitty kasnije
pretpostavljam da to znaci da nisam tip za danasnje veze, ni kvalitetom ni kolicinski tj. iako bi, kao student, trebala sa se uklopim u tamo neki... ocekivani tip ponasanja... takodje wtf

i tako...
 
a, sta bi bilo da i supruga ima iste potrebei prirodu? da li bi onda to remetilo "sretan brak"?

dobro pitanje..stvarno ne znam, mislim da je rec o hipotetickoj situaciji, a ja nikad nisam imao dovoljno razvijene imaginativne sposobnosti da bih se time bavio..jednostavno, meni se svidja život kakav trenutno imam, mislim da je i moja porodica srecna, jedino sto moram, kao sto je lepo primetio kolega, da se malo vise trudim oko nekih stvari..
 
bila sam mega romanticna kao tinejdzerka i tu dozivela prvo osvestenje....dzabe se ja trudim ako i druga strana ne zeli isto...i tako...vreme je islo u korist sexa....jeste ljubav vrh, ali do vrha ne mogu svi da dospeju....ja sam momentalno u niziji i lagano se penjem...ne zurim....ali, sex me bas odusevljava vec godinama....mozda i previse, postao mi je kao neki hobi....:D
 

Back
Top