Sve sto ste hteli da znate o zenama…

Poruka
47
Primetila sam da vas muskarce jos od osnovne skole strasno interesuju 3 stvari o zenama:
1.Menstruacija (Sta to cucorimo…kako to sve…sta…itd)
2.Sta nosimo u tasnicama
3.Zasto idemo zajedno u toalet u kaficima i sta tamo radimo

Pretpostavljam da toga ima jos. koje su to stvari (osim nabrojanih) koje ste “oduvek hteli da znate o zenama, a niste smeli da pitate”?
A zenski deo populacije neka odgovori, sta su primetile da muskarce jako interesuje o nama.
 
Imperija uzvraca udarac:
Primetila sam da vas muskarce jos od osnovne skole strasno interesuju 3 stvari o zenama:
1.Menstruacija (Sta to cucorimo…kako to sve…sta…itd)
2.Sta nosimo u tasnicama
3.Zasto idemo zajedno u toalet u kaficima i sta tamo radimo

Pretpostavljam da toga ima jos. koje su to stvari (osim nabrojanih) koje ste “oduvek hteli da znate o zenama, a niste smeli da pitate”?

Hmmm, interesantno pitanje. S obzirom da je vreme za spavanje, razmislicu sutra o tome :lol:
 
Imperija uzvraca udarac:
Primetila sam da vas muskarce jos od osnovne skole strasno interesuju 3 stvari o zenama:
1.Menstruacija (Sta to cucorimo…kako to sve…sta…itd)
2.Sta nosimo u tasnicama
3.Zasto idemo zajedno u toalet u kaficima i sta tamo radimo

Pretpostavljam da toga ima jos. koje su to stvari (osim nabrojanih) koje ste “oduvek hteli da znate o zenama, a niste smeli da pitate”?
Mene samo cudi kako si ti prezivela pubertet. :lol:
 
Moje drustvo vise "tracari" o muskarcima nego o drugim (trecim) zenama... Oduvek bilo... Cak smo vise "tracarile" o sportu nego zenama... Cudno smo ti mi drustvo... ali razlicitost je karakteristika sveta.
Nego ono sto je neke od njih (muskih) kopkalo jeste da li ih ocenjujemo. I koliko u detalje idemo u prepricavanju intimnih trenutaka...
 

Back
Top