REDALJKA DA ILI NE..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 74285

Domaćin
Poruka
4.881
Samo da pitam da li su KARONJA I ***** takodje dobili obavestenje da im nickovi nisu prikladni:roll:
OFUCANI DZUKAC ?
CRAZY PENIS?

mnogo clanova ima, ali ovi su mi upali u oko:mrgreen: ne bi sad da redom nabrajam sve sto je iole sumnjivo :mrgreen:

...ili je samo nick MANIJAK zabrinjavajuci:think:

samo pitam:manikir:
 
Samo da pitam da li su KARONJA I ***** takodje dobili obavestenje da im nickovi nisu prikladni:roll:
OFUCANI DZUKAC ?
CRAZY PENIS?

mnogo clanova ima, ali ovi su mi upali u oko:mrgreen: ne bi sad da redom nabrajam sve sto je iole sumnjivo :mrgreen:

...ili je samo nick MANIJAK zabrinjavajuci:think:

samo pitam:manikir:

Јеси ли сигурна да питаш на правом месту? :roll:
 
nista licno, ne smeta mi zaista..nick MANIJAK je od 2003. i dobio je upozorenje od Admina da mora da menja nick , da li bi ti menjala svoj da to traze od tebe?

Jesam jednom i nije mi bilo ..lepo..inace..u zivotu sve se menja ..nista nije vecito..a ovo je virtuelni svet..gde se sve previse licno shvata i poistovecuje sa virtuelnim ..zamenjuju se teze cesto..mesa se rl sa vl..meni nikovi nista nikada nisu znacili ..vec osobe iza njih..ja licno neke kultne nikove sa ovog foruma nikada ne bih dirala..ali sto rece neko ko mi puno znaci..Ja sam Ja a drugi su drugi..
 
Jesam jednom i nije mi bilo ..lepo..inace..u zivotu sve se menja ..nista nije vecito..a ovo je virtuelni svet..gde se sve previse licno shvata i poistovecuje sa virtuelnim ..zamenjuju se teze cesto..mesa se rl sa vl..meni nikovi nista nikada nisu znacili ..vec osobe iza njih..ja licno neke kultne nikove sa ovog foruma nikada ne bih dirala..ali sto rece neko ko mi puno znaci..Ja sam Ja a drugi su drugi..

A ne, ti nisi bila ti s nikom kuca... kuchka je kuchka... lepo si rekla, kultni nick!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top