KOLIKO KOSTAJU POVODAC,OGRLICA, POSUDICA ZA HRANU ... I OSTALE POTREBSTINE ZA PSE

Uhhh,veoma glupo formulisano pitanje...jer je raspon cena ogroman,trebalo bi neko da pise i pise i pise...a osim toga,cene su drugacije u svakom pet shopu u istom gradu,a narocito cene variraju po razlicitim mestima...obidji lepo pet shopove u svom gradu pa pitaj.

Pitanje mozda tako zvuci ali je zapravo zaista jednostavno... :besna:
recimo na primer:
-povodac
ne krece se ispod ... dinara ali je nekvalitetan jer ..., skuplji kosta oko....dinara ali je takav i takav... i to je to. :dash:
Ovo pitam iz prostog razloga jer prodavci nisu bas uvek iskreni ....sto svi dobro znamo... Ja nisam od onih koji bi kupili zlatnu ogrlicu psu ali bih volela da to ne bude nekvalitetna...nego nesto osrednje ...Zaista volim svoju kucu ali, realno gledano, nisam u mogucnosti da se preterano razbacujem jer sam jos i student, pa sto se tice pet shop-ova, pored novca, nemam bas ni puno vremena da idem od jednog do drugog.... :(
E sad posto svi vi verovatno imate psa, dovoljno je samo reci grad i cenu za poneki proizvod.
Ne trazim sad da svako od vas pise memoare.... :lol:
 
E za raspon cena si u pravu, stvarno je veliki. A takav je i kvalitet. Ja se secam da sam nesto smesno platila povodac i jako je lepo izgledao (kozni drzac za ruku, crveni i klasicni lanac) kupljen u petmaxu, i pazi kad mi je pukao na pola. Flexi povodci ala kinezi - isto zaboravi. Pucaju posle dva izvodjenja....
Tako da je moje iskustvo, bolje skupiti pare i platiti kvalitetniju stvar, nego cesto pucati na gluposti i nervirati se
 
Ah da, zaboravila sam vam reci, da je rec o stenetu koje nece mnogo izrasti...evo slike...
 

Prilozi

  • DSCN1518.jpg
    DSCN1518.jpg
    37,5 KB · Pregleda: 49
  • DSCN1515.jpg
    DSCN1515.jpg
    39,3 KB · Pregleda: 33
moji psi su veliki i izuzetno jaki. Kada ima se kaže da idu pored oni idu mirno i ne trenba im ni povodac. Međutim, postoje situacije kada bi da požure, da što pre dođu do dela gde im se povoci skidaju i iidu bez ičega, ili kada bi pojurilai nažalost mačku i sl tako da nam trebaju baš jaki povoci. Verovali ili ne iskustvo je pokazalo da su se kao najjači pokazali (ne i najlepši i ne za ruku najprijatniji) neki obični zeleni (SMB) sa ogrlicom poludavilicom koji koštaju na buvljacima svega 200 din. Ubedljivo su najizdržljiviji, ogrlica im stoji oko vrata a kaiš zakačinjemo prema potrebi.
Sa druge strane imamo i neke tanke kožne koji su zaista lepi , zgodni za ruku, ali se oni natakinju na glavu, a i neke tog tipa kao gajtane i ono takođe vrše posao.
 
Kupila sam ovaj Uni i odlican je,kvalitetan
kupila sam joj do 25 kg i kostao je oko 2350 pre...godinu i po dve,ne znam tacno kada sam ga kupila.
Odlican je,zadovoljna sam.


http://www.trixie.de/trE/thtml/index.html

imas razne povodce na njihovom sajtu,pa proceprkaj
Ja sam zadovoljna
Ali nisu ni svi njihovi proizvodi kvalitetni,naravno.....
one ogrlice za 100-200 din,zaboravi kada poraste,,,,dok je stene mozes da joj uzmes nesto jeftinije posto ce ionako da preraste....i da izgrize ako joj dodje pod zubice :lol:
sto se tice metalnih ogrlica marke trixie,nemam bas najbolje iskustvo,Una je jednu pokidala i izletela na ulicu kada je imala 7 meseci
 
Najbolje ti je da kupis koznu ogrlicu, najlonske lako propadaju pogotovo ako moras da ih peres, ili mozes da uzmes davilicu one su takodje dugotrajnije. Kozne kupuj u nekoj radnjici gde uglavnom prodaju stvari od koze, znaci ne pet shop, jer ti je tu najjeftinije i najkvalitetnije. Bila je jedna radnjica u Balkanskoj, ne znam da li je jos tamo... Ja sam slucajno naletela na koznu ogrlicu u lokalnom pet shopu koja je bila 750din, izgleda da je domace proizvodnje pa je tako jeftina iako je kvalitetna, a cene se inace krecu preko 800din.
 
Izgleda da posecujem slabo snabdevene pet shopove:rumenko: Koja je cena otprilike?

pa ja sam taj koji je za pse do 25 kg,platila oko 2350 dinara...a to je bilo pre godinu i po dve
trebalo bi da ih ima u pet centru.
Ja sam to kupila ovde kod mene u pet shopu,al ne znam dal ih sada ima,ako hoces mogu da proverim u ponedeljak...mada i nema potrebe,trebalo bi da ih ima po pet shopovima
 
pa ja sam taj koji je za pse do 25 kg,platila oko 2350 dinara...a to je bilo pre godinu i po dve
trebalo bi da ih ima u pet centru.
Ja sam to kupila ovde kod mene u pet shopu,al ne znam dal ih sada ima,ako hoces mogu da proverim u ponedeljak...mada i nema potrebe,trebalo bi da ih ima po pet shopovima

Nema potrebe, ali hvala:) Nije mi hitno, imamo povodac al star vec par godina i u poluraspadajucem stanju pa kao ceka da zavrsi u kanti, al nikako neki nov lep da naidje. Pogledacu u pet centru.
 

Back
Top