KOLIKO KOSTAJU POVODAC,OGRLICA, POSUDICA ZA HRANU ... I OSTALE POTREBSTINE ZA PSE
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: KOLIKO KOSTAJU POVODAC,OGRLICA, POSUDICA ZA HRANU ... I OSTALE POTREBSTINE ZA PSE

Početnik
    Učlanjen
    06.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Red face KOLIKO KOSTAJU POVODAC,OGRLICA, POSUDICA ZA HRANU ... I OSTALE POTREBSTINE ZA PSE

Molila bih vas da ovde napisete oko koliko se otprilike krecu cene proizvoda koje sam navela, ... a i onih koje nisam, ... pocevsi od onih najeftinijih do onih najskupljih...

Iskusan vilus (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: KOLIKO KOSTAJU POVODAC,OGRLICA, POSUDICA ZA HRANU ... I OSTALE POTREBSTINE ZA PS

A zar nije lakse otici u radnju i pitati???
    Ako se pravilno vaspita,covek moze postati najbolji prijatelj psa!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Re: KOLIKO KOSTAJU POVODAC,OGRLICA, POSUDICA ZA HRANU ... I OSTALE POTREBSTINE ZA PS

Uhhh,veoma glupo formulisano pitanje...jer je raspon cena ogroman,trebalo bi neko da pise i pise i pise...a osim toga,cene su drugacije u svakom pet shopu u istom gradu,a narocito cene variraju po razlicitim mestima...obidji lepo pet shopove u svom gradu pa pitaj.

Početnik
    Učlanjen
    06.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio stojke2009 Pogledaj poruku
    Uhhh,veoma glupo formulisano pitanje...jer je raspon cena ogroman,trebalo bi neko da pise i pise i pise...a osim toga,cene su drugacije u svakom pet shopu u istom gradu,a narocito cene variraju po razlicitim mestima...obidji lepo pet shopove u svom gradu pa pitaj.
    Pitanje mozda tako zvuci ali je zapravo zaista jednostavno...
    recimo na primer:
    -povodac
    ne krece se ispod ... dinara ali je nekvalitetan jer ..., skuplji kosta oko....dinara ali je takav i takav... i to je to.
    Ovo pitam iz prostog razloga jer prodavci nisu bas uvek iskreni ....sto svi dobro znamo... Ja nisam od onih koji bi kupili zlatnu ogrlicu psu ali bih volela da to ne bude nekvalitetna...nego nesto osrednje ...Zaista volim svoju kucu ali, realno gledano, nisam u mogucnosti da se preterano razbacujem jer sam jos i student, pa sto se tice pet shop-ova, pored novca, nemam bas ni puno vremena da idem od jednog do drugog....
    E sad posto svi vi verovatno imate psa, dovoljno je samo reci grad i cenu za poneki proizvod.
    Ne trazim sad da svako od vas pise memoare....

Aktivan član burence (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

E za raspon cena si u pravu, stvarno je veliki. A takav je i kvalitet. Ja se secam da sam nesto smesno platila povodac i jako je lepo izgledao (kozni drzac za ruku, crveni i klasicni lanac) kupljen u petmaxu, i pazi kad mi je pukao na pola. Flexi povodci ala kinezi - isto zaboravi. Pucaju posle dva izvodjenja....
    Tako da je moje iskustvo, bolje skupiti pare i platiti kvalitetniju stvar, nego cesto pucati na gluposti i nervirati se
    Panta rei....

Početnik
    Učlanjen
    06.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ah da, zaboravila sam vam reci, da je rec o stenetu koje nece mnogo izrasti...evo slike...

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

moji psi su veliki i izuzetno jaki. Kada ima se kaže da idu pored oni idu mirno i ne trenba im ni povodac. Međutim, postoje situacije kada bi da požure, da što pre dođu do dela gde im se povoci skidaju i iidu bez ičega, ili kada bi pojurilai nažalost mačku i sl tako da nam trebaju baš jaki povoci. Verovali ili ne iskustvo je pokazalo da su se kao najjači pokazali (ne i najlepši i ne za ruku najprijatniji) neki obični zeleni (SMB) sa ogrlicom poludavilicom koji koštaju na buvljacima svega 200 din. Ubedljivo su najizdržljiviji, ogrlica im stoji oko vrata a kaiš zakačinjemo prema potrebi.
    Sa druge strane imamo i neke tanke kožne koji su zaista lepi , zgodni za ruku, ali se oni natakinju na glavu, a i neke tog tipa kao gajtane i ono takođe vrše posao.
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

inače kožni koštaju oko 800 dinm, a ovi drugi oko 500
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

Kupila sam ovaj Uni i odlican je,kvalitetan
    kupila sam joj do 25 kg i kostao je oko 2350 pre...godinu i po dve,ne znam tacno kada sam ga kupila.
    Odlican je,zadovoljna sam.

http://www.trixie.de/trE/thtml/index.html

imas razne povodce na njihovom sajtu,pa proceprkaj
    Ja sam zadovoljna
    Ali nisu ni svi njihovi proizvodi kvalitetni,naravno.....
    one ogrlice za 100-200 din,zaboravi kada poraste,,,,dok je stene mozes da joj uzmes nesto jeftinije posto ce ionako da preraste....i da izgrize ako joj dodje pod zubice
    sto se tice metalnih ogrlica marke trixie,nemam bas najbolje iskustvo,Una je jednu pokidala i izletela na ulicu kada je imala 7 meseci

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Tsuymish, mnogo su lepi ovi povodci ali nigde ih po nasim pet sopovima nisam vidjala. Koliko imaju metara?
    We can not do great things-only small things with great love

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio majenomace Pogledaj poruku
    Molila bih vas da ovde napisete oko koliko se otprilike krecu cene proizvoda koje sam navela, ... a i onih koje nisam, ... pocevsi od onih najeftinijih do onih najskupljih...
    Idi u neki pet shop pa vidi koliko kostaju
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Iskusan vilus (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio _Look_Of_Expectancy_ Pogledaj poruku
    Tsuymish, mnogo su lepi ovi povodci ali nigde ih po nasim pet sopovima nisam vidjala. Koliko imaju metara?
    Kako nisi,pa ima ih uglavnom svuda. Ja sam sigurna da ih ima u petshopu "Lorimer" na uglu Djusine i Dalmatinske.
    Ako se pravilno vaspita,covek moze postati najbolji prijatelj psa!!!

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Najbolje ti je da kupis koznu ogrlicu, najlonske lako propadaju pogotovo ako moras da ih peres, ili mozes da uzmes davilicu one su takodje dugotrajnije. Kozne kupuj u nekoj radnjici gde uglavnom prodaju stvari od koze, znaci ne pet shop, jer ti je tu najjeftinije i najkvalitetnije. Bila je jedna radnjica u Balkanskoj, ne znam da li je jos tamo... Ja sam slucajno naletela na koznu ogrlicu u lokalnom pet shopu koja je bila 750din, izgleda da je domace proizvodnje pa je tako jeftina iako je kvalitetna, a cene se inace krecu preko 800din.
    Tedić Medić - srećica moja

Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

5m,a mislim da ima i onih od 8m...nisam sigurna

Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Izgleda da posecujem slabo snabdevene pet shopove Koja je cena otprilike?

Poznat pajce 1205 (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    172

Citat Original postavio vilus Pogledaj poruku
    A zar nije lakse otici u radnju i pitati???
    necu dalje da čitam....upravo ovo htedoh napisati

e ima svakakvih tema...
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/242533-VUKODLAK-Pakao-od-očnjaka-i-kandži

Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

Izgleda da posecujem slabo snabdevene pet shopove Koja je cena otprilike?
    pa ja sam taj koji je za pse do 25 kg,platila oko 2350 dinara...a to je bilo pre godinu i po dve
    trebalo bi da ih ima u pet centru.
    Ja sam to kupila ovde kod mene u pet shopu,al ne znam dal ih sada ima,ako hoces mogu da proverim u ponedeljak...mada i nema potrebe,trebalo bi da ih ima po pet shopovima

Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio Tsuymish Pogledaj poruku
    pa ja sam taj koji je za pse do 25 kg,platila oko 2350 dinara...a to je bilo pre godinu i po dve
    trebalo bi da ih ima u pet centru.
    Ja sam to kupila ovde kod mene u pet shopu,al ne znam dal ih sada ima,ako hoces mogu da proverim u ponedeljak...mada i nema potrebe,trebalo bi da ih ima po pet shopovima
    Nema potrebe, ali hvala Nije mi hitno, imamo povodac al star vec par godina i u poluraspadajucem stanju pa kao ceka da zavrsi u kanti, al nikako neki nov lep da naidje. Pogledacu u pet centru.

Ističe se nenasBG (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Ja danas kupila "flexi" original, br 1, za male pse do 12 kg, duzine 5m, dinara 1150. Malo ili mnogo? Stari je bio neki kineski, pokvario se, ne radi kocnica, dugacak 3m...

Poznat pajce 1205 (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    172

ja sam mom Gigiju kupio ogrlicu

150 kinti...DŽABA, i dok sam jos lutao po gradu izgubim je sa kesicom kompletno
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/242533-VUKODLAK-Pakao-od-očnjaka-i-kandži

Aktivan član burence (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

eh pajce
    Panta rei....

Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio pajce 1205 Pogledaj poruku
    ja sam mom Gigiju kupio ogrlicu

150 kinti...DŽABA, i dok sam jos lutao po gradu izgubim je sa kesicom kompletno
    ma nema, udarile mEdEcinske sestre u glavu

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

To su neki novi momenti, a Pajče? Nema me par dana i nisam u toku!

Ogrlicu uzmi u kožarskoj radnji, slažem se sa Mačkić, a povodnika smo promenili 1 000 000 i najbolje nam se dosad pokazao i traje nam već godinama jedan od alpinističkog užeta, a koliko košta sad, pojma nemam!

Aktivan član Maya! (avatar)
    Učlanjen
    17.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Uh, mene zanima kakav povodac i ogrlica treba da se kupe za stene koje ce jos podosta rasti, jer u pitanju stene Nemackog Ovcara od skoro 3 meseca?? Bila bih jako zahvalna ako bi neko mogao da mi odgovori ili mozda cak i postavi slike.

Početnik art-producer (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kakav povodac treba za Labradora?

Slične teme

1. kuca nece povodac
    Autor tijana2b u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 15.08.2009., 18:00
  2. koliko kostaju pelene kod nas?
    Autor Svabov u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 12.06.2007., 19:52
  3. magnetna ogrlica/perlice
    Autor njicata u forumu Dom i porodica