downhill
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: downhill

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano downhill

koliko ljudi u srbiji ima downhill bike;da li to uopste postoji ovde.inace mislim da extreme sporta kod nas i nema u pravom obliku, jer su ga izmislili dokoni zapadnjaci; kod njih je sve tako lepo uredjeno i dosadno, da su morali da pocnu da se ekstremno zabavljaju. ovde svaki dan nekog ubiju, dovijas se i snalazis. ovde je bas fora da ti se nista ne desi....

Aktivan član elendil (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Ti bikeovi su jako skupi,a i oprema za njih,samo je dobra kaciga po 200evra.Kod nas se kradeni relativno jeftino mogu naci. ops: Medjutim ti si u pravu,to je za bogate,dokone zapadnjake.Pre dvadesetak dana sam pao s bicikle i slomio kljucnu kost.Na svu srecu,mogao sam i gore da prodjem.Jedva cekam da se oporavim,pa da krenem u brda,posto volim freebiking.A u bolnici sam sreo tipa kojim je pao sa paraglajderom.Bolje da vam ne kazem kako je prosao.Ja sam za opasnoda ali i bezbedno,inace za prevelike rizike nikako.Cemu?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

jedan momak iz GSS-a mi je pricao o mladoj skijasici koja je naletela na kanal i kojoj je ispalo oko od siline udarca...kaze da je bolje da nije ostala ziva. zivahna omladina bi trebalo da vidi fotke jednog motorcikliste sa rotten-a....preko je sve k'o u ER-u, a ko ce ovde da te leci? za cene si u pravu, 2-3000 dolara(foes dhs-1 je 4500 funti). zanimljivo je da daunhil od aluminijuma za F-16, laserski secen i custom izradjivan, gde se svaki deo testira, kosta 20000 dolara! meni se svidja specialized big hit i demo, i cannondale gemini 3000...zivim za dan kad cu kupiti jedan dh! planina, priroda, jezdis kroz sumu, nema pedalanja....e i ovo-ne kapiram kros-kauntere-sto vole da se muce toliko? pedalanje uzbrdo...nek kupe motor...ako vole da se umaraju, dacu im ja da mi okrece stan!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

jedan momak iz GSS-a mi je pricao o mladoj skijasici koja je naletela na kanal i kojoj je ispalo oko od siline udarca...kaze da je bolje da nije ostala ziva. zivahna omladina bi trebalo da vidi fotke jednog motorcikliste sa rotten-a....preko je sve k'o u ER-u, a ko ce ovde da te leci? za cene si u pravu, 2-3000 dolara(foes dhs-1 je 4500 funti). zanimljivo je da daunhil od aluminijuma za F-16, laserski secen i custom izradjivan, gde se svaki deo testira, kosta 20000 dolara! meni se svidja specialized big hit i demo, i cannondale gemini 3000...zivim za dan kad cu kupiti jedan dh! planina, priroda, jezdis kroz sumu, nema pedalanja....e i ovo-ne kapiram kros-kauntere-sto vole da se muce toliko? pedalanje uzbrdo...nek kupe motor...ako vole da se umaraju, dacu im ja da mi okrece stan!

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Sta fali XC-u
    Nisam nesto preterano vozio offroad, ali ono malo sto jesam mi je bilo skroz OK.
    Uspone u sustini volim, pogotovo da isforsiram. Osecas svaki misic svog tela kako daje sve od sebe...
    A posle dobrog uspona najcesce sledi nagrada, dobar spust.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano OK

OK, onda je to ipak stvar ukusa...ali zato po svetu imas ture, npr. ande, gde imas spust danima! lepo je i kad ti leti radi zicara, ali sumnjam da toga ima ovde...profi daunhil bajkeri su ovladali vestinom da pred trku ugase mozak, i to nije narocito dobro; da ste samo videli po kakvim vukojebinama ti ludaci voze! a oklopljeni su k'o vitezovi...

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Brate jos 17 dana moram da nosim gips.I sad kad razmislim dobro sam i prosao.Posle ovoga cu opreznost popeti na 1000%.Kaciga,stitnici i ostali rekviziti.A vec kujem planove za planinu Rilu u Bugarskoj.Inace ja jako volim freebiking i svakako volim da vozim niz brdo,medjutim da bi dosao do nizbrdice prvo moram da se popnem na uzbrdicu.Veruj mi vredi se pomuciti,vredi svake kapljice znoja.Freebiking zahteva freeduh,ali je i neobuzdana sloboda istrazivanja i exerimentisanja po majci prirodi.Cilj je poput Genoma:stopiti se i postati JEDNO sa prirodom.Svakako se javi ako nekad kupis downhill da podelimo iskustva.Probaj na sajtu sezampro,ima da se nadju za pristojne pare.Pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

daunhil bajkovi imaju opake suspenzije; giant 2000 dh one team ima hod od 18 i 22 santima! sediste se slabo i koristi, skroz je nisko, kao kod BMX-eva. na kros-kaunteru te najmanja dzomba baca sa bicikla, a ovde picis po oranicama! mozda sam skroman, ali najzesci trip bi mi bio da se spustim niz rajac(suvobor) i vukoj*bivim "putem" do sela ikonici i slavkovice; tu je i 'zvijezda' na tari, sopotnica, bar od onoga sto ja znam...znas kad se nadjes u lokalnoj radnjici tipa STR 'rajko', prodavnica br.38 i skapiras da imaju samo neke lokalne sokove i keks...malo izblejis i nastavis spust! sve bih dao za daunhil...to cu prvo da trazim od deda-mraza

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio moler
    daunhil bajkovi imaju opake suspenzije; giant 2000 dh one team ima hod od 18 i 22 santima! sediste se slabo i koristi, skroz je nisko, kao kod BMX-eva. na kros-kaunteru te najmanja dzomba baca sa bicikla, a ovde picis po oranicama! mozda sam skroman, ali najzesci trip bi mi bio da se spustim niz rajac(suvobor) i vukoj*bivim "putem" do sela ikonici i slavkovice; tu je i 'zvijezda' na tari, sopotnica, bar od onoga sto ja znam...znas kad se nadjes u lokalnoj radnjici tipa STR 'rajko', prodavnica br.38 i skapiras da imaju samo neke lokalne sokove i keks...malo izblejis i nastavis spust! sve bih dao za daunhil...to cu prvo da trazim od deda-mraza
    Samo strpljivo,sve sto covek isrinski zazeli,ostvari mu se.JA SAM U MOJ BIKE SA OPREMOM ULOZIO OKO 800EURA.aLI SAM GA PRAVIO DVE GODINE.Uz manje ili vise srece mozes naci nesto povoljno na sezampro sajtu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano gde?

bio sam na sezamprou-mali oglasi, ali nisam uspeo da nadjem; daj mi molim te direktan link ili uputstva; hvala.....

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Jone se pobrinuo i za to.Na tom sajtu imas mnostvo linkiva,samo potrazi.

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio introitus
    Bas to.Na tom sajtu pogledaj i moju putesestviju na Midzor.Zove se Elendili na Midzoru.

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

hvala puno!!! overicu ga; opet sam video u gradu tipa na scott daunhilu, dodje mi da ga otmem!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

e svaka vam cast! vi se tako lepo zabavljate na biciklima! skroz besplatno, uzivate u prirodi, putovanju, voznji. zezate se, spavate u satorima, imate ekipu. ipak, ja sam za daunhil-do vrha durmitora pa se strmopizdjuj; LUDO I BRZO! ovi sa sajta nesto i nemaju to sto mi treba...gde da nadjem ljude koji prodaju dekrane bajkove?

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Uf.Ne znam.Valjda ces jednom doci do jednog sjajnog.Ja ti to od srca zelim.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

hvala. ako nekom treba, imam gomilu fotki sa takmicenja, svih najjacih daunhil modela, klipova...foes je definitivno najskuplji bajk; izradjuje se rucno, odnosi sve pobede, da ste samo videli viljusku (curnutt xtd)....bicikl je monaliza na tockovima!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

...gde da nadjem ljude koji prodaju dekrane bajkove?
    Nisam bas najbolje razumeo sta mislis.

Jel mislis na "uvozne" bike-ove?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

da, mislim na "uvozne" bajkove(znam za tipa koji je schwinn platio uz popust, nekoliko puta jeftinije, za 2500)

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Dekrani-nikrade-(toplo,a?)"uvozni" svakako,jeftini sto je najvaznije,marisani od trulih bogatasa a neko bi mozda pomislio i da su promenili vlasnika protivno njegovoj volji.El,kapiras?
    Pusti mi sta mislis da je zanimljivo na mejl.Poslacu ti adresu.Pozdrav.

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Znam jednog lika koji valja polovne i uvozne bicikle, mogu da ti posaljem broj ako hoces. Ne znam da li ima downhill bike-ova ali mozda mu naleti koji. Znam da je imao jedan svoj dh bike, verovatno bi i njega prodao.
    Lik je iz okoline Sapca...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

e super, hvala vam! bar da vidim koliko bi to kostalo. inace, onaj tip vozi scott high octane 2003, bas lep bajk; imam i fotku jednog scott-a kome je skroz izvrnut ram, i na forumu su ga ameri poredili sa konzervom pepsija, i kao, da je to zapravo dobar ram cim nije pukao!!?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

E HVALA PUNO OBOJICI! i elendil, izvezi krug dok budes daunloudovao mejl!

Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

E HVALA PUNO OBOJICI! i elendil, izvezi krug dok budes daunloudovao mejl!
    Primio sam mejl,hvala ti Stari. Ma spustacemo se mi uskoro,veruj mi s Babinog Zuba spust je oko 24kilometara i u julu cu ga izvesti samo za tebe prijatelju.Pozdrav.Svima.Jos 11 dana. :wink:

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •