problem maticne ploce

L

luknem

Gost
Kao malo losiji poznavaoc flesh-ovanja BIOS-a zeleo bi da znam da li cu nesto dobiti ukoliko promenim bios na maticnoj ploci. Maticna ploca mi je Fast Fame 8VTAA KT133A, FSB266 i osecam da mi slabije funkcionise a i probavao sam i sa overclock-ovanjem u samom biosu ali nista od napretka u radu, odnosno u brzini. Posto mi je procesor AMD Athlon 1333 mh a zelim da stavim neki +1700 xp a moja maticna ploca nepodrzava tu jacinu procesora neznam da li bi bilo od pomoci stavljnje nove verzije biosa a da nemenjam maticnu plocu. Odnosno da li bi mi sadasnja maticna ploca sa novim biosom prihvatila novu jacinu procesora odnosno jaci procesor ? Da li ce biti napretka u radu racunara sa novom verzijom biosa
 
Neće biti napretka, stoga nemoj to da radiš. Flash BIOS-a samo koristi kada imaš PROBLEM tj. kada na primer hoćeš da staviš procesor na matičnu ploču kog ploča ne podržava, ili hard disk koji ploča ne prepoznaje. Uglavnom, kompjuter nije brži posle toga, tako da ga ne moraš raditi isključivo zbog brzine.
 

Back
Top