..EKS KOMBINACiJA???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

janaloca

Zainteresovan član
Poruka
458
...traje vec vise od 4 god ,sto znaci da sve savrseno funkcionise..oba partnera uvek zadovoljna i maksimalno zadovoljena...neki cak kazu i da je bolesno :p
medjutim poslednjh par meseci....zadovoljan je samo on..:roll:
a nju ne moze da zadovolji.......:neutral:
da li se ne trudi dovoljno?..znam da je voli.........
da li je sebican?:sad2:
ili nesto trece..............
a onda joj kaze kako ona nije dovoljo opustena i kako je ona kriva......:thumbdown:
sta mislite o tome?
 
Pogrešno sam shvatio da se ona ohladila i da su emocije krive što nije zadovoljna.Izvinjavam se.
Definitivno su muškarci skloni da udju u kolotečinu...ima to neke veze sa muškim mozgom...prestanu da budu lovci, ne trude se više...smatraju da je lovina njihova za sva vremena.Trgnu se onda kad je obično kasno, kad lovina odleprša.Ili krenu u lov na drugu divljač.:bye:
 
...traje vec vise od 4 god ,sto znaci da sve savrseno funkcionise..oba partnera uvek zadovoljna i maksimalno zadovoljena...neki cak kazu i da je bolesno :p
medjutim poslednjh par meseci....zadovoljan je samo on..:roll:
a nju ne moze da zadovolji.......:neutral:
da li se ne trudi dovoljno?..znam da je voli.........
da li je sebican?:sad2:
ili nesto trece..............
a onda joj kaze kako ona nije dovoljo opustena i kako je ona kriva......:thumbdown:
sta mislite o tome?

daj ne lupetaj ko je to bre pomenuo...
ako ne znas nista o temi onda vozdra !

jaka ti tema u pm... ko shto ti je i yebach jak... a i ti koja si za njegovo optuzivanje doshla ovde da trazish odgovor, si posebno jaka... i josh se nakon svega chudish shta mene smara... vi, pacovi bre!!!
ko je kriv, ko je kriv...
pacovi su krivi...
tachka...
:p
 
...traje vec vise od 4 god ,sto znaci da sve savrseno funkcionise..oba partnera uvek zadovoljna i maksimalno zadovoljena...neki cak kazu i da je bolesno :p
medjutim poslednjh par meseci....zadovoljan je samo on..:roll:
a nju ne moze da zadovolji.......:neutral:
da li se ne trudi dovoljno?..znam da je voli.........
da li je sebican?:sad2:
ili nesto trece..............
a onda joj kaze kako ona nije dovoljo opustena i kako je ona kriva......:thumbdown:
sta mislite o tome?

seks kombinacija u kojoj neko nekog voli?
pisi propalo.
ako ti se ne svidja sto ces da dobijes, nemoj to ni da trazis
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top