etanol tablete
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: etanol tablete

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano etanol tablete

ili tako neke tablete koje sluze za povecavanje misicne mase koliko su zdrave ili nezdrave? i cuo sam da te tablete mogu da uticu na hormone tipa dlake pocinju brze da ti rastu itd pa me interesuju kako uticu na rast ali to neko strucno da mi kaze nemojte da lupate nesto ako ne znate........

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Podrazumevano Re: etanol tablete

Citat Original postavio SilverBullet387 Pogledaj poruku
    ili tako neke tablete koje sluze za povecavanje misicne mase koliko su zdrave ili nezdrave? i cuo sam da te tablete mogu da uticu na hormone tipa dlake pocinju brze da ti rastu itd pa me interesuju kako uticu na rast ali to neko strucno da mi kaze nemojte da lupate nesto ako ne znate........
    Ehh bas mi je drago da si otvorio ovu temu i mene zanima!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Mogu samo da ti kazem da sve sto postoji takvog tipa nije zdravo.
    "Niko toliko ne brine o sebi kao oni koji nikom drugom nisu potrebni"
    Duško Radović

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Etanol, kolko ja znam je alkohol, i ne znam kakve bi veze imao alkohol sa povecanjem misicne mase, niti kako se moze spakovati u tabletu, ali svi preparati usmereni na povecanje misicne mase su stetni jer umesto normalnog fizioloskog povecanja misicne mase vezbanjem i pravilnom ishranom na vestacki nacin povecavaju misicnu masu, ugrozavajuci svojim delovanjem i svojim metabolitima po pravilu jetru, bubrege i pankreas, te mogu izazvati teska ostecenja pomenutih organa sa najgorim ishodom smrtnog slucaja. Dakle, ostavite se vestackih preparata za povecanje mase, vezbajte i hranite se pravilno - nema brzih resenja niti precica koje nisu stetne kada se radi o telesnoj fiziologiji.
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio WithdrawnWater Pogledaj poruku
    Etanol, kolko ja znam je alkohol, i ne znam kakve bi veze imao alkohol sa povecanjem misicne mase, niti kako se moze spakovati u tabletu, ali svi preparati usmereni na povecanje misicne mase su stetni jer umesto normalnog fizioloskog povecanja misicne mase vezbanjem i pravilnom ishranom na vestacki nacin povecavaju misicnu masu, ugrozavajuci svojim delovanjem i svojim metabolitima po pravilu jetru, bubrege i pankreas, te mogu izazvati teska ostecenja pomenutih organa sa najgorim ishodom smrtnog slucaja. Dakle, ostavite se vestackih preparata za povecanje mase, vezbajte i hranite se pravilno - nema brzih resenja niti precica koje nisu stetne kada se radi o telesnoj fiziologiji.
    Da etanol je alkohol....Mada mislim da je ovde fazonski uzet naziv etanol, ne zato sto ga stvarno imaju!

Aktivan član JocaŠkljoca (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

da nisi mislio metan tj.Dianabol tablete? Ako si na to mislio moj ti je savjet da se s tim ne igraš jer posljedice mogu biti ozbiljne.

Radije sredi prehranu,eventualno uzmi neki dobar whey protein,neka ti neko napravi dobar plan treninga i kreni

Slične teme

1. Primidon tablete
    Autor superg u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.08.2007., 09:51
  2. Dolorexa tablete
    Autor Kanna u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.09.2006., 20:08
  3. Tablete za mrsavljenje
    Autor 77 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3