Los brak ili dobar razvod?!

vic

idu dve devojke ulicom i tiho se raspravljaju..koji je bolji..duzi a uzi ili deblji a kraci..i posto ne mogu da se dogovore rese da pitaju nekog iskusnijeg..i zapadne im jedna baba..i tako pitaju one babu da im razresi dilemu a baba ce ..bez razmiljanja..e deco moja baka da vam kaze najbolji je deblji a duzi:per::lol::lol::lol:
 
Eeeeeeeeeeee,tu je kvaka.Sta ,i dokle,da nesto trpis...deca,rodbina,prijatelji,komsiluk,imovina...Mislis da je lako to preseci,i kao da nista nije bilo?!:think:

zardjala ti ta kvaka...:P neki trpe koliko mogu, neki ne trpe uopshte, a mislim da je najvishe onih koji nisu ni svesni da su trpeli, ili shta su trpeli... i ne zaboravimo na one koji nisu imali shta da trpe i kojima je sve bilo manje vishe ok u braku, dok nije nestala ljubav, ili dok im se nije van tog braka desila ljubav... i tako...:roll:
 
E kad ga zensko "zamuti",tek onda ne znas sta da mislis.:confused:

shta tu ima da se misli bre... kad pokushavash da spasish neshto chemu nema spasa troshish uzalud i vreme i energiju... i kakvo crno trpljenje, ko josh koga danas trpi i zashto? razumem pokushaje, ali ne razumem sijaset neuspelih pokushaja... isto tako ne razumem ljude koji nece da se suoche sa istinom koja glasi otprilike: nisam srecna u braku... josh manje razumem one koji su svesni da im nije dobro u braku ali ostaju u istom pod mnoshtvom izgovora tipa zbog dece i sl.
i naravno, tu sam da zamutim...:D
 
shta tu ima da se misli bre... kad pokushavash da spasish neshto chemu nema spasa troshish uzalud i vreme i energiju... i kakvo crno trpljenje, ko josh koga danas trpi i zashto? razumem pokushaje, ali ne razumem sijaset neuspelih pokushaja... isto tako ne razumem ljude koji nece da se suoche sa istinom koja glasi otprilike: nisam srecna u braku... josh manje razumem one koji su svesni da im nije dobro u braku ali ostaju u istom pod mnoshtvom izgovora tipa zbog dece i sl.
i naravno, tu sam da zamutim...:D
sta ces sa ..lovcima u mutnom m?:P:lol::lol:
 

Back
Top