Fejsbuk - sta da radim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Nedavno sam otvorila nalog na Fejsbuku. Svi imaju, pa hajde i ja, ali problem se pojavio zato sto mi se stalno prijavljuju malo cudni ljudi, sa nekim cudnim sklonostima. Moj decko se ljuti, zato sto imam kontakt sa njima, a ja jednostavno ne znam kako da im akzem da sam dosla da se druzim i nista vise.
 
Nedavno sam otvorila nalog na Fejsbuku. Svi imaju, pa hajde i ja, ali problem se pojavio zato sto mi se stalno prijavljuju malo cudni ljudi, sa nekim cudnim sklonostima. Moj decko se ljuti, zato sto imam kontakt sa njima, a ja jednostavno ne znam kako da im akzem da sam dosla da se druzim i nista vise.

verovatno jos nisi okacila fotku,uradi to i nece te vise smarati..
 
Nedavno sam otvorila nalog na Fejsbuku. Svi imaju, pa hajde i ja, ali problem se pojavio zato sto mi se stalno prijavljuju malo cudni ljudi, sa nekim cudnim sklonostima. Moj decko se ljuti, zato sto imam kontakt sa njima, a ja jednostavno ne znam kako da im akzem da sam dosla da se druzim i nista vise.

Obzirom da si patrijarhalno vaspitana i poshtujesh tradiciju ponishti svoj profil na fejsu i sachekaj da se udash:D
Shalim se, raskini dechku , ako se ljuti, nema pravo:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top