His majesty Mr.Vib.

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
…Ili zasto nije zgoreg imati ga ponekad uz sebe …(u torbi)

kada se prstici umore od kuckanja, on je uvek tu
kada ti se umori dragi od tuckanja, on je …
kada dragi pozeli, nesto sto ti bash mozda i ne bi, izvadish ga
I kazesh:” a maaacooo, a jel mogu ja maaalo teebi… ?“

Za nizak udarac on je dushu dao, sve sa stringom,
groznom momku,kao poklon, a da ti ne bude ni zao

…pa ondak kad te manijak spopadne, kleti,il’ ga otezalom torbom klepish,
il’ ga samo iz torbe izvadish, i opasno mu pripretish…

a i kad te dragi pozeli , a on sam bash i nije u moci ,
on je opet tu, da dragom ( a i tebi) bude od pomoci…

(pochinjem da zabrinjavam samu sebe … :roll: )
 
raindog:
…Ili zasto nije zgoreg imati ga ponekad uz sebe …(u torbi)

kada se prstici umore od kuckanja, on je uvek tu
kada ti se umori dragi od tuckanja, on je …
kada dragi pozeli, nesto sto ti bash mozda i ne bi, izvadish ga
I kazesh:” a maaacooo, a jel mogu ja maaalo teebi… ?“

Za nizak udarac on je dushu dao, sve sa stringom,
groznom momku,kao poklon, a da ti ne bude ni zao

…pa ondak kad te manijak spopadne, kleti,il’ ga otezalom torbom klepish,
il’ ga samo iz torbe izvadish, i opasno mu pripretish…

a i kad te dragi pozeli , a on sam bash i nije u moci ,
on je opet tu, da dragom ( a i tebi) bude od pomoci…

(pochinjem da zabrinjavam samu sebe … :roll: )

A sta si sanjala nocas? :lol:
 
zashto vibrator,pa jel u gradu nemoze da se navata i nesto kao musko,da odradi taj nedostatak koji imas,ako te vec taj tvoj decko 'nezadovoljava' ili ides logikom da 'joj' jedino ti znas najbolji ritam i 'najosetljivije delove'?
 
Jaoj, gd al’ si me z… sa onim klikom, :? :roll: a lepo htedoh da skinem ovo pre nego sto bilo ko vidi…
:) (sad tek kontam kakav debilan utisak, mogu ovakve gluposti da stvore o nekom…)
nadam se samo , da neko meni drag, nece nikad ovo prochitati… jer to sigurno nije bila namera…ipak nije bash sve u q…

(a da ne bi bilo zabune, 'inspirisano' by :"tajna zenske torbre", "zenska masturbacija", Severinom i sa josh par topica sa ovog foruma :wink: , samo mali boc, nista vishe :lol: 8) )
 
Nemam vib, jedino ako se racuna fon, ali on ne ulazi tamo gde mu nije mesto :roll: ...ne privlaci me, nema emocija :roll: a bez emocija nema sexa..nije to samozadovoljavanje nego sex sa vibratorom :) pihh...isto kao i sa mrtvacem..samo sto je vib.uvek krut :roll: . Pre bih se odlucila za krastavac..pun je minerala i vitamina :)
Moze samo da koristi. A ni on nije zanimljiv :roll:
Bolje cekati na pravog divnog Dicka.
Mislim da su vib. izmislile zene pored kojih Dick nije mogao da se ukruti :?
 
:wink: I u 19 veku postojalo je nerazumevanje zenske sexualne satisfakcije, smatralo se da zena ne moze da postigne orgazam bez ‘penile’ penetracije, pa s obzirom na takvo shvatanje nije ni chudo sto vecina zena srednje klase patila od nedostatka ‘sex naslade’ koji se opet manifestovao kroz razlicite simptome…
radje ne dovodeci u pitanje poimanje zenske sex psihologije I musku odgovornost za nedostatak zenskog zadovoljstva, ginekolozi su oberuchke prihvatali stotinama godina staru dijagnozu “ HISTERIJA”koja inache datira iz 5 veka p.n.e., a posto su simptomi iste, bili toliko mnogobrojni, dijagnoza bi se postavljala skoro istog chasa. Nervoza, depresija, prevelika zelja za sexom, nedostatak iste,misicni grchevi, zadrzavanje technosti,gubitak apetita, tendencija ka pravljenju problema drugima,nesanica,previshe energije, nedostatak iste i bla, bla…verovalo se da vecina tih ‘bolesti’ potiche iz zenske utrobe, da je ona po prirodi ‘defektna’ i da posto su zene nasledno defektne, da su medicinske intervencije neophodne da bi zene bile zdrave… tako je histerija postala druga najdijagnosticiranija bolest, odmah posle groznice…
“histerija” kao bolest utrobe lechila se razlichitim tretmanima…
zenama koje su imale novca za ginekologe, dijagnostikovana je ‘histerija’, a tretman se sastojao od stimulacije zenskih genitalija, obicno od strane doktora, do postizanja orgazma..
ustanovljeni su I klinichki protokoli koji su podrzavali I upotrebu razlichitih mehanickih sredstava…tehnologija je napravila novi zaokret u sexualnom zivotu zena…
kako je dijagnoza postajala sve cesca, ginekolozi su se zalili da citavo svoje radon vreme provode u dovodjenju tih istih zena do orgazma…kao odgovor na to pojavio se veliki broj ‘izuma ‘ kojije trebao da obezbedi ‘mehanicki metod zadovoljenja’… sa elektifikacijom pojavili su se I napredniji modeli koji su vreme sa pacijentima smanjivali sa jednog sata na svega nekoliko minuta, ‘promet’ pacijenata se povecao, samim tim I prihodi ginekologa, I tako ‘histerija’ postade veoma unosna bolest…
otvorilo se novo trziste, razlichita usavrsavanja… marketing je okrenut ka muzevima “ fantastichan poklon koji ce vasu zenu uvek drzati mladom, lepom i razdraganom…”
American Magazine januara 1913 kaze:

"Vibration is life. It will chase away the years like magic. Every nerve, every fibre of your whole body will tingle with [the] force of your own awakened powers. All the keen relish, the pleasure of youth, will throb within you"

upotreba je presla na kucnu, i bez medicinskog nadzora,upotreba istog dobila je etiketu “devijantnog ponashanja”
od 1930 do1960 marketing I njegova nabavka postali su “underground aktivnost”

1953g publikacijom The Sexual Behavior of the Human Female, DR H. Kinskey-a , focus se sa vagine premesta na klitoris, skida se fama sa ‘zenske sexualnosti’ I zauvek se iz medicinskih zurnala uklanja dijagnoza “histerije”…

preshao je dug put od medicinskog instrumenta, devijantne naprave, sex terapiske alatke, do najzad sex igrachke…
kasnih 70tih godina , procenjeno je da 66 do 75% zena ne postize orgazam za vreme koitusa, pa su ochigledno alternative za ‘penilnu’ penetraciju bile druge forme stimulacije, ukljuchujuci mr. Vib.

I tako…ih ipak nisu izmislile zene pored kojih izvesna genitalija ne moze da se ukruti, nego ipak muskarci ( da skinu zene sa svog )
A evo kako su nekad izgledali…

1914. godine
1950. godine

1883 godine (vulvo-uterin electrode)

a svi znamo kako danas izgledaju….
:wink: :lol: :lol:
 

Back
Top