Синиша Михајлолвић финансира и плаче у усташко Међугорје

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Siniša Mihajlović plakao u Međugorju

Mihajlović je u Međugorje došao sa grupom italijanskih humanitaraca koju predvodi novinar Paolo Brosio, a koji su odlučili pomoći gradnji centra Ivana Pavla II, piše Večernji list. U Centru će biti smještena djeca bez roditeljske skrbi, a bit će smješten pokraj Međugorja.Srpski fudbaler Siniša Mihajlović posjetio je poznato hercegovačko svetište Međugorje. To ne bi bilo ništa čudno da nije riječ o čovjeku koji je za vrijeme agresije na Hrvatsku i rata u BiH davao žestoke pristrane izjave, a hvalio se i prijateljstvom s Arkanom.

Navodno je Mihajlović sam potražio novinara Brosia kada je čuo da se sprema put za Međugorje te je rekao da želi pomoći djeci. Najveće su iznenađenje u Međugorju bile Mihajlovićeve suze. „Sve ovo mi je lijepo iskustvo, ali najviše me ispunio odlazak vidjelici Mirjani. Inače sam jako tvrda osoba, ali sam ovdje zaplakao nekoliko puta. Došlo mi je samo od sebe. Kad sam izašao iz prostorije gdje je bilo ukazanje, osjećao sam se sav slobodan. Čudan neki osjećaj”, izjavio je Mihajlović novinarima.

Sada već bivši trener Bolonje, Mihajlović je u Međugorju boravio samo jedan dan, ali je rekao da će uskoro ponovno doći u ovo poznato svetište. Najavio je da će sa sobom dovesti i svoju porodicu kojima je sada iz Međugorja donio niz suvenira.
http://www.sportskiportal.com/health/1065-sinisa-mihajlovic-plakao-u-medugorju.html

Само пар стотина метара од Међугорја налази се јама у које су хрвати помаљали и преклали око хиљаду Срба православаца из Пребиловаца и околних неретванских места.

Клања се католичкој ''фатаморгани'' наводне ''визије'' Богородице, која ако се и у опште јавила, јавила се да означено место погибије недужних православаца из Неретве. Најмање је могла да се јави јеретицима буњевцима. Финансира усташе, а поклане србе, за то га баш брига.
 
Poslednja izmena:
Sinša Srbin patriota narvno da poštuje majčinu veru kao i veru svoje žena koj mu je rodila decu.
Kakav bi Srbin on bio kada je nebi poštovao?


Koliko se ja sećam , da sam pročitala , da se on venčao u pravoslavnoj crkvi u Sremskim Karlovcima i da mu je žena tom prilikom prešla na pravoslavnu veru?:think:

Ili to ne mora...da se dve različite konfesije moraju opredeliti za istu da bi se venčali u crkvi...zaista ne znam kakva su tu pravila?:dontunderstand:

Inače, odande si odakle ti je žena!
 
Sinša Srbin patriota narvno da poštuje majčinu veru kao i veru svoje žena koj mu je rodila decu.
Kakav bi Srbin on bio kada je nebi poštovao?

Отићи у усташко Међугорје и финансирати га, притом игнорисати хиљаду покланих срба православаца у том месту. То само битанга може да уради.
 
Meni se kolega upravo vratio sa svadbe iz Sl. Požege..
Mladoženja pravoslavac, mlada katolkinja. Išli su u kat. crkvu da on
da neki pristanak da će deca,ako ih bude, biti odgajana po pravilima kat. crkve...

Ovo ''..ako ih bude..'' je text koji je izgovorio sveštenik, a ne moj zao komentar..
..da ne bude zabune...
Ovo prvi put čujem...:neutral:
 
Отићи у усташко Међугорје и финансирати га, притом игнорисати хиљаду покланих срба православаца у том месту. То само битанга може да уради.

Ne zna dolar$.- evro, ko je kakve vJere....itd...:sad2:
 
Meni se kolega upravo vratio sa svadbe iz Sl. Požege..
Mladoženja pravoslavac, mlada katolkinja. Išli su u kat. crkvu da on
da neki pristanak da će deca,ako ih bude, biti odgajana po pravilima kat. crkve...

Ovo ''..ako ih bude..'' je text koji je izgovorio sveštenik, a ne moj zao komentar..
..da ne bude zabune...
Ovo prvi put čujem...:neutral:

Такав младожења заслужује највећу осуду.
 
Stvarno, sta ce ovaj u Medjugorju?

И мујо се чуди
anim_63.gif
.
 
Koliko se ja sećam , da sam pročitala , da se on venčao u pravoslavnoj crkvi u Sremskim Karlovcima i da mu je žena tom prilikom prešla na pravoslavnu veru?:think:

Ili to ne mora...da se dve različite konfesije moraju opredeliti za istu da bi se venčali u crkvi...zaista ne znam kakva su tu pravila?:dontunderstand:

Inače, odande si odakle ti je žena!

Nemora se prelaziti kod pravoslavnih i kod katolika obred krštenja se priznaje

Отићи у усташко Међугорје и финансирати га, притом игнорисати хиљаду покланих срба православаца у том месту. То само битанга може да уради.

Aj bre ne ...., a kad je pljuvao nemce i opobeđivao za Srbiju onda si ga sigurno mrzeo.
On je SRBIN PATRIOTA
U prilogu koji je govorio o Štimčevoj karijeri udarni deo posvećen je bio njegovom ličnom sukobu s Mihajlovićem, koji se odigrao u dve epizode na isto toliko susreta Hajduka i Crvene zvezde 1991. godine. Čuveno finale Kupa odigrano je neposredno posle upada hrvatskih policajaca u Borovo Selo, kada je građanski rat već bio na pragu.

- Došlo je do incidenta na utakmici, a onda mi je prišao Štimac i rekao: „Dabogda pobili sve tvoje u Borovu" - glasila je prva rečenica u Mihajlovićevoj telefonskoj izjavi.

Miha je bio „nabrijan"

Međutim, autor emisije u tom trenutku prekinuo je „ispovest" Mihajlovića i zamolio Štimca da prokomentariše sa svog stanovišta dešavanja od pre skoro 20 godina.

- Nije istina da sam mu to rekao, jer to nikada nije bio moj način komunikacije. Žalosno je da taj srpski ekstremista, koji mrzi Hrvatsku i sve što je hrvatsko, može da dobije šansu da na televiziji iznosi svoje stavove. Mihajlović je pred tu utakmicu bio posebno „nabrijan", ali ne želim o njemu da trošim reči. Nikada nismo bili prijatelji. To je čovek koji je u jednom srpskom mediju rekao da je jedini čovek kojeg bi hladnokrvno mogao da ubije - Igor Štimac. Njegovi najbolji drugovi iz tog perioda sada su moji najbolji prijatelji. Oni su ostali bez kuća i svega, a on im se nikada nije javio da ih pita kako su ili da im pomogne. Iz Italije je slao poruke podrške Arkanu, veličao srpstvo i trudio se da pokaže kako je najveći Srbin, iako mu je majka Hrvatica - odgovorio je Štimac.


http://209.85.129.132/search?q=cach...6+SINIŠA+MIHAJLOVIĆ+USTAŠE&cd=4&hl=sr&ct=clnk
 
Meni se kolega upravo vratio sa svadbe iz Sl. Požege..
Mladoženja pravoslavac, mlada katolkinja. Išli su u kat. crkvu da on
da neki pristanak da će deca,ako ih bude, biti odgajana po pravilima kat. crkve...

Ovo ''..ako ih bude..'' je text koji je izgovorio sveštenik, a ne moj zao komentar..
..da ne bude zabune...
Ovo prvi put čujem...:neutral:


Bzvz...a kako je kod nas u pravoslavnim crkvama? Jel' mora ono drugo da se pokrsti?:dontunderstand:

Ok izvinjotina...vidim da je Pinki gore napisao da kod nas ne mora.
 
Priznajem da me malo neugodno iznenadilo, nemam nista protiv sto Mihajlovic postuje druge vere, daje doprinose u humanitarne svrhe bla bla bla sve je to ok, ali Medjugorje je leglo ustasa i najgoreg olosa na Balkanu, prosto je neverovatno kako ljudi veruju u toboznja ukazanja i gluposti, pre te famozne price bili su najvece fukare u Evropi, a sad svi bogatasi. Znam i ja neke koji su isli tamo, ti ljudi dole se obruse kao lesinari na svakog turistu koji dodje, samo da mu uvale glupi "posveceni" suvenir za 100 Euro. Tamo se Sotona ukazala a ne Gospa.
 
Nemora se prelaziti kod pravoslavnih i kod katolika obred krštenja se priznaje

Aj bre ne ...., a kad je pljuvao nemce i opobeđivao za Srbiju onda si ga sigurno mrzeo.
On je SRBIN PATRIOTA

http://209.85.129.132/search?q=cach...6+SINIŠA+MIHAJLOVIĆ+USTAŠE&cd=4&hl=sr&ct=clnk

Што је пљунуо немца, то нема везе са српством.

Он је као кад крава да млеко па шутне и све проспе. Ово што је урадио у усташком међугорју је неопростиво.
 
И ово ти сигурно прија. Хрватско католички "хумани" третман срба:
ustashi-victims.jpg


Најдраже је хрватима српску децу мучити:
JASENOVAC9.jpg

Potpuno subjektivan stav.

A sto cemo za stvaranje srpskog elementa, klanja zbog stednje municije, kao i nova metoda sa zardjalim kasikama.

A i Sinsina majka je Hrvatica.
 

Back
Top