Dvadeset godina vladavine Hercegovaca, Bosanaca i Crnogoraca

Schutz

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.293
Slobodan Milošević = roditelji mu bili Crnogorci
Vojislav Šešelj = Hercegovac
Vojislav Koštunica = poreklom iz Tuzle
Zoran Đinđić = Bosanac
Boris Tadić = Bosanac

Arkan (imao de facto uticaj/vlast) = Crnogorac, rođen u Sloveniji
Vuk Drašković = roditelji Hercegovci
Čedomir Jovanović - poreklom Bosanac
i tako dalje...
-----
O ostalim političarima i vojskovođama (Mladić, Karadžić, Šljivančanin...) neću ni da govorim, lista je predugačka...

Odu iz svojih zemalja, dođu u Srbiju da se bave politikom, zapoosle 300 članova familije (što reče Mićko ;))...

Koja politička ličnost vam je najbliža, sa političke scene Srbije u poslednjih 20 godina?
Kladim se da će pobednik biti neki ijekavac sa gornje liste :lol:.
 
Slobodan Milošević = roditelji mu bili Crnogorci
Vojislav Šešelj = Hercegovac
Vojislav Koštunica = poreklom iz Tuzle
Zoran Đinđić = Bosanac
Boris Tadić = Bosanac

Arkan (imao de facto uticaj/vlast) = Crnogorac, rođen u Sloveniji
Vuk Drašković = roditelji Hercegovci
Čedomir Jovanović - poreklom Bosanac
i tako dalje...
-----
O ostalim političarima i vojskovođama (Mladić, Karadžić, Šljivančanin...) neću ni da govorim, lista je predugačka...

Odu iz svojih zemalja, dođu u Srbiju da se bave politikom, zapoosle 300 članova familije (što reče Mićko ;))...

Koja politička ličnost vam je najbliža, sa političke scene Srbije u poslednjih 20 godina?
Kladim se da će pobednik biti neki ijekavac sa gornje liste :lol:.


Ovo zvuči kao da nikad nisi čuo da je postojala Jugoslavija...:roll:
 
Ozbilno, nije da mi smeta odakle je Srbin, nije nikada niti ce, ali je veoma cudno moram da priznam da su predsednici Srbije svi poreklom iz susednih zemalja. To i nije bash normalno. Ja stvarno ne znam kada je to jedan Nishlija, Shumadinac ili Vojvodjanin bio predsednik Srbije.......:dontunderstand:

Nije bio ni Beogrđanin, pravi Beograđanin...:rtfm:
 
Ozbilno, nije da mi smeta odakle je Srbin, nije nikada niti ce, ali je veoma cudno moram da priznam da su predsednici Srbije svi poreklom iz susednih zemalja. To i nije bash normalno. Ja stvarno ne znam kada je to jedan Nishlija, Shumadinac ili Vojvodjanin bio predsednik Srbije.......:dontunderstand:
Pa zamisli da Velja,Zverko ili Zoran Ž. bude predsenik Srbije.Mislim,prvo im čekićem treba uterati lepo vaspitanje i pristojno ponašanje u glavu...problem je ipak druge prirode,Srbi iz Srbije nisu dovoljno ku*čeviti zato su nam predsednici sve neki nesposobnjakovići koji se busaju u grudi.
 
Slobodan Milošević = roditelji mu bili Crnogorci
Vojislav Šešelj = Hercegovac
Vojislav Koštunica = poreklom iz Tuzle
Zoran Đinđić = Bosanac
Boris Tadić = Bosanac

Arkan (imao de facto uticaj/vlast) = Crnogorac, rođen u Sloveniji
Vuk Drašković = roditelji Hercegovci
Čedomir Jovanović - poreklom Bosanac
i tako dalje...
-----
O ostalim političarima i vojskovođama (Mladić, Karadžić, Šljivančanin...) neću ni da govorim, lista je predugačka...

Odu iz svojih zemalja, dođu u Srbiju da se bave politikom, zapoosle 300 članova familije (što reče Mićko ;))...

Koja politička ličnost vam je najbliža, sa političke scene Srbije u poslednjih 20 godina?
Kladim se da će pobednik biti neki ijekavac sa gornje liste :lol:.

zaboravio si CANKA?
 
Slobodan Milošević = roditelji mu bili Crnogorci
Vojislav Šešelj = Hercegovac
Vojislav Koštunica = poreklom iz Tuzle
Zoran Đinđić = Bosanac
Boris Tadić = Bosanac

Arkan (imao de facto uticaj/vlast) = Crnogorac, rođen u Sloveniji
Vuk Drašković = roditelji Hercegovci
Čedomir Jovanović - poreklom Bosanac
i tako dalje...
-----
O ostalim političarima i vojskovođama (Mladić, Karadžić, Šljivančanin...) neću ni da govorim, lista je predugačka...

Odu iz svojih zemalja, dođu u Srbiju da se bave politikom, zapoosle 300 članova familije (što reče Mićko ;))...

Koja politička ličnost vam je najbliža, sa političke scene Srbije u poslednjih 20 godina?
Kladim se da će pobednik biti neki ijekavac sa gornje liste :lol:.

Sta da ti radim kad si glup:dash:. Pola srpskog naroda poreklom je izvan Srbije, mozda su i tvoji poreklom iz hercegovine, kosova-metohije ili crne gore.. ali ti neznas, nisi svestan. Glumis mi nekog velikog Srbina-Beogradjanina koji nezna da proslavi svoju krsnu slavu svoj bozic, nasao si ovde da delis Srbe na Vojvodnjane, Bosance, Hercegovce itd..
 
Pa zamisli da Velja,Zverko ili Zoran Ž. bude predsenik Srbije.Mislim,prvo im čekićem treba uterati lepo vaspitanje i pristojno ponašanje u glavu...problem je ipak druge prirode,Srbi iz Srbije nisu dovoljno ku*čeviti zato su nam predsednici sve neki nesposobnjakovići koji se busaju u grudi.

Dobro to si u pravu. Ovi su najobichnije prostachine, samo primecujem da nije normalno da niko opreklom iz Srbije nije predsednik iste...Inache u mom kraju postoji mnogo,mnogo pametnijih, obrazovanijih, sposobnijih i pristojnijih ljudi,ali se ne bave politikom. Takav je sistem vrednosti u Srbiji dno dna:thumbdown:
 
Moze, bene benaste, dok sve ne stamanite i sve dokusurite.

Dvadeset godina?
Mozda ti toliko pratis situaciju.
Bili su vatreniji komunisti nego sto su sad Srbi.
A priznaces da su vatreni.
Uskoro bi te sa istim zarom peljesili i deportovali ko onomad zbog obaveznog otkupa, jer nisi vatren ko oni. Jer ne podrzavas rat do samounistenja, u kom treba da ucestvuju po mogucstvu samo Srbijanci izdajnici jer i nisu bas neki Srbi.Da se izrazim njihovim recima "nisu nasi"
Srbuju li Srbuju po forumima ,a kad ih pitas, kako to da si rodoljube osto ziv kad je bilo tolko prilika da sebe das na oltar Srpstvu, pocinju proseravanja , pretnje i etiketiranja.
Da predupredim eventualne ratoborce ovo vam kaze ucesnik ratova.
I jos ih pitam zasto se samo verbalno Srbuje, Kako to da imate vremena da se javite reagujuci na svaki post kao OJOU.Radite li sta sem interneta? Ima li nacina da se bude Srbin bez teranja drugih da budu Srbi?

Pri tom begaju kad god im se zapreti i krivce uvek pronalaze u nama jer ih nismo pomogli. Ono jeste da su u pravu, ono kad je celu Srbiju trebao da mobilise , nas se crveni drzavni vrh bavio drugim stvarima.
To neshvatljivo zanemaruju i kuju u zvezde one koje bi trebalo da proklinju.

Sustina je tu, njihovi su ih prodali ko i nas sto ce, usput se busajuci ciji je djed vise turskih glava posjeka.
I prebrojavajuci ordenje, privilegije , radna mesta u ministarstvima i javnim preduzecima,zaboravljaju i zataskavaju crvenu proslost postajuci demokrate i liberali.
Sve to spregnuto dovelo nas je do toga da se delimo umesto sabiramo,sto je najgore ,osnovano.
Tako nam i treba kad umesto da ih obelezimo zanavek kao komuniste anacionalce i diskvalifikujemo iz politickog zivota,mi im dopustamo da sad oni nas prozivaju zbog nedovoljno posvecenosti.

Znaci komunisti, njihovi sinovi ,zetovi, pitomci SRO,Vojna lica DEZERTERI koji pogaziste zakletvu po zakletvu,mladi izvidjaci,pioniri,ma bre svi, sto ste kuvali to sad kusate a i mi sa vama zajedno.
I treba kad smo vas pustili da ovako coravi sedite za volanom,a sve u ime bratstva i sabornosti, moram priznati i iz straha od kominterne.Prvo ste nas ubijali pa bi sad da se bratimimo kad vec propade bratstvo jedinstvo vaseg neprezaljenog marsala.

Cast onim retkim medju vama,koji prepoznaju uzroke nesrece u kojoj su ,zbog kojih jos uvek verujem u Srpstvo.
Verujem u Srbina koji radi a svi koji hoce leba bez motike,politicari,agitatori, jalovi lajavci, nisu Srbi
Pa mogu da se dernjaju do sutra.
 

Back
Top