Tito Home Page-Sve o Tiletu kačiti ovde,kompletna diskusija

http://www.titoville.com/

Josip Broz Tito(1892-1980)bivši predsednik Jugoslavije.

Po meni jedan od najboljih državnika,svih vremena...Rest in peace:(

Prva tema:Ko misli,zašto misli da je Tile anti-srbin?


Kada se palish toliko na njega , ukradi ga iz groba pa ga nosi kuci ...............................................divi mu se i klanjaj do imbecilnosti .
P.S
Zatvarajte ovu temu o CRVENOM BANDITU !!!!!!!!!!!!!?????????
 
http://www.titoville.com/

Josip Broz Tito(1892-1980)bivši predsednik Jugoslavije.

Po meni jedan od najboljih državnika,svih vremena...Rest in peace:(

Prva tema:Ko misli,zašto misli da je Tile anti-srbin?

Ja mislim da je glupo rec da je on bio anti srbin, on je jednostavno bio pro-ja i pro - jugoslavija pod mojom vlascu i onako kako je ja vidim. :D

E sad radio je sve sto treba da bi ostvario tu svoju zamisao, a ako se nesto desilo na stetu srba, bila je to neminovnost i kolateralna steta za "greater good" a nikako zato sto je bas to imalo za cilj da naskodi srbima samo po sebi :roll:
 
Ja mislim da je glupo rec da je on bio anti srbin, on je jednostavno bio pro-ja i pro - jugoslavija pod mojom vlascu i onako kako je ja vidim. :D

E sad radio je sve sto treba da bi ostvario tu svoju zamisao, a ako se nesto desilo na stetu srba, bila je to neminovnost i kolateralna steta za "greater good" a nikako zato sto je bas to imalo za cilj da naskodi srbima samo po sebi :roll:



Па и Павелић је радио све шта треба да би остварио своју замисао,а то шта су Срби увијек колатерална штета,мање више.
Сачувај ме Боже од таквих доброчинитеља попут Тита Хитлера и Павелића.:roll:
 
Па и Павелић је радио све шта треба да би остварио своју замисао,а то шта су Срби увијек колатерална штета,мање више.
Сачувај ме Боже од таквих доброчинитеља попут Тита Хитлера и Павелића.:roll:

Pa Pavelic je htio da zbrise srbe, Hitler je htio da zbrise sve nas slovene (pa i hrvate, samo malo kasnije) a Tiletu ideja vodilja nije bila bnikakvo brisanje nikakav genocid....
 

И шта хоћеш да покажеш са тим филимом ?
Да и даље живиш у прошлости и неможеш наставити живјети даље ?

Ја знам да је вама Југовићима сада тешко,******,остали сте без отаџбине,а није лако живјети у држави коју непоштујеш и неволиш,него се надаш баскрисњењу исте.
Само да знаш,потпуно те разумијем,и ја моментално живим у држави коју непоштујем и неволим,и ја се надам обнови РС. Крајине и није лако имат па неимат,али пуно су реалнија моја очекивања него твоја.
То шта данас проживлјаваш ти,проживлјавали су многи у Југославији и зато се и распала и буди тога свјестан.
За све нас би било пуно боље и пуно мање крви,да је наш Краљ 1915 год. у Лондону прихватио да повуче границе Србије,када је за то имао прилику,а ватиканске штакоре препустио њиховој судбини.
Захвалили су нам се Јасеновцем,Голим Отоком и сличним монструозним стратиштима српскога народа,зато шта смо их спасили и по први пута у историји омогућили им да буду у некој држави равноправни а не обични кметови као шта су били прије него су их Срби ослободили осд Мађара и Шваба.
И тако су нам захвалила браћа,побивши неколико милијона Срба.
Братство и јединство са њима-НЕ ХВАЛА.
 
И шта хоћеш да покажеш са тим филимом ?
Да и даље живиш у прошлости и неможеш наставити живјети даље ?

Ја знам да је вама Југовићима сада тешко,******,остали сте без отаџбине,а није лако живјети у држави коју непоштујеш и неволиш,него се надаш баскрисњењу исте.
Само да знаш,потпуно те разумијем,и ја моментално живим у држави коју непоштујем и неволим,и ја се надам обнови РС. Крајине и није лако имат па неимат,али пуно су реалнија моја очекивања него твоја.
То шта данас проживлјаваш ти,проживлјавали су многи у Југославији и зато се и распала и буди тога свјестан.
За све нас би било пуно боље и пуно мање крви,да је наш Краљ 1915 год. у Лондону прихватио да повуче границе Србије,када је за то имао прилику,а ватиканске штакоре препустио њиховој судбини.
Захвалили су нам се Јасеновцем,Голим Отоком и сличним монструозним стратиштима српскога народа,зато шта смо их спасили и по први пута у историји омогућили им да буду у некој држави равноправни а не обични кметови као шта су били прије него су их Срби ослободили осд Мађара и Шваба.
И тако су нам захвалила браћа,побивши неколико милијона Срба.
Братство и јединство са њима-НЕ ХВАЛА.

Kakvih ti problema imas?:lol:
 
Kakvih ti problema imas?:lol:

Великих,тај шта нам такви као ти недају дисати.
Ако вам је до братства и јединства,одшињели у Хрватску кад неможете без њих,па братујте колико хоћете до миле воље,али прије тога,има да нам вратите Крајину,а ви братујте у тој накарадној државици,а како ћете је звати НДХ или Југославија,то је ваш проблем.
 
Tito je zabranio povratak proteranih Srba sa Kosova i Metohije od 1941.Osakatio je Srbiji sa dve autonomne pokrajine Vojvodinom, Kosovom i Metohijom.Nije napravio SAP Krajina za Srbe u Hrvatskoj.
Ja sam ga video dva puta,oba puta je razdaljina bila oko 50-tak metara tako da nisam mogao da uradim nista,a bio sam i u zabavistu.

ha ha ha ha

Sta bi dao Staljin da je imao takvog 007 ...
 
Великих,тај шта нам такви као ти недају дисати.
Ако вам је до братства и јединства,одшињели у Хрватску кад неможете без њих,па братујте колико хоћете до миле воље,али прије тога,има да нам вратите Крајину,а ви братујте у тој накарадној државици,а како ћете је звати НДХ или Југославија,то је ваш проблем.

Ja??? Ma disi bre do mile volje...

Kad vi nama vratite SFRJ tad cete dobiti Krajinu!

Moze?
 
Jesam li vec rekao da bi ja vas sve skupa na jedan mali otocic pa se dogovarajte sami?

Па онда се ти у суштини залажеш за исто као и ја.:hahaha:
Па на тај оточић неби ти само Хрвати могли стати,јер би на њега морао послати 90% Хрвата:hahaha:

А то би значило нова СФРЈ без Хрвата,а то је донекле и оно шта ја желим.:super::lol:
 
Па онда се ти у суштини залажеш за исто као и ја.:hahaha:
Па на тај оточић неби ти само Хрвати могли стати,јер би на њега морао послати 90% Хрвата:hahaha:

А то би значило нова СФРЈ без Хрвата,а то је донекле и оно шта ја желим.:super::lol:

Bez Hrvata nema ni SFRJ...

Bez bilo kojeg od naroda tj. bilo koje republike nema ni SFRJ...
 

Back
Top